Kacper1432
Dołączył/a: grudzień 2013
Sława
5 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Zauważmy że Valverde w ogóle nie potrafi pogodzić obrony z atakiem. Zazwyczaj w danym meczu chwalimy jedną formacje, druga przeciwnie. Albo gramy na 0 w obronie i nic nie potrafimy stworzyć, albo strzelamy 5 bramek i z 2 stracimy (tak jak ostatnio w lidze). To wygląda tak jakby dla Valverde kluczem do stabilności w grze danej formacji było zaangażowanie większej ilości zawodników- olewając przy tym inna formacje, wczoraj było pełne skupienie na defensywie, boczni obrońcy grali bardzo nisko, pomocnicy też, do tego Griezmann z Ansu według mnie bardziej myśleli o tym żeby wrazie straty wracać do obrony niż żeby stworzyć okazje. Oczywiście jest to odpowiedzialne i logiczne że w takim meczu bardziej należy nam na defensywie, jednak odnoszę wrażenie że brakuje w Barcy pomysłu na to jak atakować i bronić przy zachowaniu równowagi. Nie pamiętam wielu meczy Barcy w których można było po równo pochwalić każda formacje
4
@Resqun Bo nie grał (co było wielkim błędem Valverde)
1
Myśle że bardzo dobry wynik, oczywiście powinniśmy oczekwiać więcej, ale biorąc pod uwage fakt, że Messi i Suarez świeżo po kontuzji, Alba szybko z kontuzją, Semedo na LO i rozpędzoną Borussie (szczególnie na swoim stadionie). Najtrudniejszy wyjazd za nami i mamy świetą sytuacje w grupie
12
@pax Ok, rozumiem zarzuty, ale żeby napisać "Mam nadziej, że Arthur coś wreszcie pokaze" to jest jakaś głupota po tym co gra ten chłopak
0
Hmm, Haland w Fantasy ;)
0
@MSN30 Odnawialne żródła energi, a ty?
0
@MSN30 Od października się widzimy :D
0
@Janiama Naprawdę zróbmy jeszcze raz głosowanie na ŚO bo tam był jakieś ewidentny defekt przy doborze zawodników xd, ten Pique tu tak cholernie nie pasuje...
1
@jeyx77x Sterling i Sancho to są pewniaki na lata, co jak co ale Hudsonowi jeszcze trochę wiosen minie zanim wskoczy na ich poziom (no chyba że wybuchnie jak Jadon w poprzednim sezonie). A jak już wskoczy ciągle 3 skrzydłowych na 2 pozycje żaden problem, zawsze jeden na zmiennika
0
@Chwytliwy Pomijając LM, to mam nadziej ze w Bundeslidze będą potrafili się spiąć na te słabsze drużyny i zdobywać te zwycięstwa( nie tak jak z Unionem ostatnio) i wreszcie uda im się ugrać ta Lige- potencjał jest, ale jak będą się tak potykac to Bayern tego nie wybaczy
0
@shaun To niech tak postrzelają w ćwierćfinałach, półfinałach, finałach LM i w innych kluczowych meczach, rozumiem że to jest przypadek że Ronaldo w Realu(czy ostatnio z Atletico w Juve) tak podawali że udawało mu się w tych LM, a Lewemu i Aguero w tych słabych Bayernie i City nikt nie podaje? Tak samo Benzemie w tamtym sezonie, niby ta sama drużyna ale jakoś w meczu z Ajaxem tak Karimowi nie podali...
0
@jeyx77x To nie problem tylko komfort, chciałbym żeby Brzęczek miał takie problemy
0
O proszę nawet te defensywe Atletico potrafi wyjść 2 pomocnikami ( i to nawet nie defensywnymi, bo o ile Saula można tak podpiąć, to Koke już nie) z przodu Lemar, Vitolo, Felix i Costa. Ale w Barcy oczywiście zostałaby naruszona ta mityczna "równowaga"
0
@amanter Ja nie rozumiem argumentu "dostarczania piłki" do Ronaldo że on tylko wtedy strzela. To tylko Ronaldo tak dostarczają piłki że grając piach w meczu jest w stanie 3 bramki wpakować? Dlaczego inni napastnicy, nawet tr typowe 9, nie są w stanie tak regularnie i tak hurtowo bramek strzelać, tylko temu Ronaldo tak potrafią "dostarczać" te piłki że każdy by strzelił. Ludzie nie potrafią się pogodzić z faktem że Ronaldo to wybityny piłkarz i tyle
6
Widzę że Ramsey i Rabiot niesamowicie wzmocnili środek pola w Juve, tak mocno że nawet grać nie muszą (na ten moment conajmniej)
1
@NeroTFP O i ten komentarz mi dużo mnie uczy, dzięki bardzo :)
1
@jedrek7000 Jako bardzo niedzielny kibic siatkówki zawsze spoglądam na siatke: Mocno uderzają, dobrze blokują- to dobrzy :D, wynikało to bardziej z tego że nigdy nie myślałem głębiej o aspektach tej gry. Teraz, szczególnie podczas mistrzostw kobieta zastanawiałem się czemu ta gra wygląda tak dużo gorzej, zdałem sobie sprawę jak KLUCZOWE jest przyjęcie, że trzeba przyjmować jak najbliżej siatki, ponieważ inaczej przeciwnicy cie przeczytają, a z tym kobiety głównie miały problem. Do tego (dla mnie- ciągle nie obeznanego w tym sporcie) postać rozgrywającego wygląda jak absolutnie kluczowa, przecież on raz że zawsze w ataku musi piłkę odbić, to jeszcze decyduje o tym jak ataka będzie wyglądał, nie wiem może przeceniam tą pozycję, ale tak to widzę teraz.
0
@damiano996 Barca na wyjazdach a na Camp Nou to dwie różne drużyn, co już ten sezon dobitnie pokazał, więc myślę że są duże szanse na 3 punkty :)
0
@nammah Oglądam głównie Polaków, a że jesteśmy mistrzami świata, a Drzyzga jest zawsze zawodnikiem pierwszego składu to tak pomyślałem
Dzięki panowie za odpowiedź :)
@Avada Kedavra @NeroTFP
0
Siatkówkę oglądam tylko reprezentacyjną i głównie Polaków, nie znam się za bardzo, ale od jakiegoś czasu dużo się nauczyłem, min. widzę jak duża role odgrywa rozgrywający a nigdy tego nie doceniałem bo punktów nie zdobywał :D. Jak wygląda Fabian Drzyzga na tle innych światowych rozgrywających? Jest jednym z najlepszych? Może najlepszy? Jak to wygląda?
35
Ale teraz jest wyraźny przeskok jak oglądało się kilka spotkań siatkówki pań, a teraz taka gra, bomby jak z armaty, niesamowity przeskok
8
@Barca_Big_Moment Barcelona też jak zwykle
0
@msmsms Nie wiem jaki popyt jest normalnie, ale na Liverpool pewnie będzie ogromny ;)
0
Rozpoczynam zachwile studia i z kolegą chcemy sobie w mieszkaniu załatwić jakieś tv.
Pytanie: Co najlepiej wybrać, zależy nam głównie na kanałach sportowych (piłkarskich), Liga Mistrzów, mecze Barcy, PL. Cyfrowy Polsta z kanałami premium i Eleven? (tak miałem w domu, bez PL niestety) czy może coś z Nc+??
0
@deyna2018 Kobieta? Oczywiście że tak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Ramos9248 No ja też właśnie o tym mówię, mało kto z ludzi którzy oglądali Pudziana, Khalidowa czy Materle czeka teraz na Soldica czy De Friesa (mimo że to dużo lepsi zawodnicy), najbardziej oczekiwana walka to musiałby być walka dwóch celebrytów lub ludzi bardzo popularnych. Na tej gali poziom sportowy jest bardzo wysoki, ale markeringowo niski
0
@Ramos9248 Właśnie jakościowo jest bardzo dobra, tylko nikt tego nie będzie oglądał bo nie ma ulubieńców publiczności którzy przyciągali ludzi. KSW wreszcie wprowadziło poważnych zawodników jak Soldic czy De Fries którzy posprowadzali na ziemie Polaków którzy przez długi czas królowali w tej federacji (Bedorf, Materla, Mańkowski etc). Teraz jak KSW czegoś nie wymyśli żeby znowu się wybić marketingowo to takie FAME MMA ich przeskoczy w oglądalności bo wiadomo że ludzie jako masa wolą oglądać nazwiska niż dobre walki
5
@Skaramuczi Mnie to bawi jak wytykają Messiemu tak duży kontrakt w Barcy... Facet robi dla tego klubu takie przychody że to się w głowie nie mieści (Barcy obcieli koszty, czy tam musiała coś oddać gdy Messi był kontuzjowany na dwumecz z Napoli przed sezonem co mówi samo za siebie), do tego (albo przedewszystkim) na boisku robi ogromną różnice. Ale nie Messi ma taki duży kontrakt to niech się lepiej nie oddzywa bo naraża klub przez to na koszty XD
1
@Fawrf No w sumie może tak być, ale taki Puiq czy Fati napewno nie mają, to Listonosz pewnie zawsze "Proszę podpis tu w tablecie... 3 na kartce, 2 na koszulce i na ręce... No wie Pan, procedury"
Edit: Fati to ma 16 lat więc chyba i tak nie może za siebie podpisywać xd, nie wiem jak jest w Hiszpanii
0
W ogóle jak to jest z tymi Listonoszami w takiej Barcelonie, ma sobie list polecony do takiego Messiego i sobie tam idzie, dzwoni, mówi że "dzień dobry, list polecony do Pana Lionela" i ten wychodzi i mu podpis daje? xd Hmm, a ja nikogo nie ma to co, awizo?