Kacper1432
Dołączył/a: grudzień 2013
Sława
5 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@neymarjr_143 McGregor w sztosie jest w stanie lewym wyłączyć światło prawie każdemu, to jest zawdonik który ma bardzo dużo wad, jednak tą lewa ręką sprawia że nie ma w tej wadze człowieka którego mógłby nie pokonać, co nie zmienia faktu że Khabib to jest czołg (w tym momencie) nie do ruszenia i myślę że właśnie tylko Conor w ewentualnym rewanżu (jeśli naprawdę bierze się za siebie) może coś zdziałać z Khabibem :)
0
@TheMefju Ja zamiast 2-0 z Interem, dałbym 1-1, w Mediolanie bez Messiego Barca grała świetna piłkę, totalna dominacja, jakiś rekord strzałów, piłka nie chciała wpaść, bramka Malcoma po wejściu i bramka na farcie dla Interu (chyba Icardi), dużo lepiej pamiętam ten mecz
16
@MESSIah16 "Pudło Dembele sprawi..."- Zdecydowanie XD, to jets główny powód triumfu Liverpoolu i porażki Barcelony... szkoda słów
0
@DaPi No chyba jednak nie
1
@jordus100 Z Ansu Fatim się skumlpluj, jesteście na tym samym etapie kariery :D
Oczywiście żarty, gratki byku, a co do rad, to trening, trening i jeszcze raz trening ;)
4
@szkutnik91 Przecież De Ligt się tu poslizgnał, bez wpływu Lozano, nic wielkiego
0
@fart Według mnie to Valverde jestt dobrym trenerem na taki Arsenal, czy United, drużyny które potrzebują jakiejś stabilizacji, ona ma swój pomysł na grę, ale jest to sposób który na dłuższą mete nie wszędzie przejdzie
3
Według mnie Valverde to dobry trener, ma swój sposób gry, lubi grać zbalansowanym 4-4-2, gdy drużyna gra według jego założeń taktycznych, bardzo dobrze potrafi ustawić zespół w defensywie. Moim zdaniem tego Barcelona potrzebowała 2 lata temu gdy odchodził Neymar i wyglądało na to że naprawdę możemy pożegnać się z mianem "jednej z najlepszych drużyn na świecie", Barca potrzebowała kogoś kto sprawi że Barca wreszcie będzie potrafiła grać wyrachowaną piłkę (czyli to co dało Realowi 3 LM z rzędu). Myślę że Ernesto się udało, w jego drugim sezonie Barca wyglądała na drużynę która nie jest wstanie przegrać meczu (Mecz z Realem i Liverpoolem po 3-0). Stało cię co się stało ale nie o tym. Przez ten czas Barcelonie udało się zbudować kadrę z potencjałem na TOP1. Z czasem jednak gdy Valverde wyciągnął nas z dołka ( o którym wielu zapomniało) kibice zaczęli od niego wymagać więcej (stylu przedewszystkim)- według mnie zbyt szybko.
Aktualnie jednak po blamażu z Liverpoolem, po zbudowaniu świetnej kadry, wymaga się od niego właśnie czegoś więcej (kibice, klub, sami piłkarze i pewnie on sam) nie samego stylu, ale przedewszystkim LM. Valverde aktualnie próbuje grać "nie po swojemu", totalnie zszedł na 4-3-3, w pierwszym sezonie głównie grali 4-4-2, w drugim Coutinho na LS też często grał w ten sposób że 4-3-3 przechodziło na 4-4-2. Aktualnie Valverde na "pełnej" przeszedł na 4-3-3, zrezygnował nawet z jego "zabezpieczenia" w pomocy w postaci Rakiticia (zobaczymy na jak długo), opracowuje jakieś nowe dla niego schematy które się nie kleją i widać po dzisiejszej konferencji jak bardzo go to denerwuje i męczy (dawno nie widziałem tak złego i szczerego Ernesto po meczu). Według mnie po poprzednim sezonie Valverde powinien odejść, a teraz- nową Barcelone powinnien budować jakiś inny trener preferujący odmienny styl gry i tyle
1
@Bobrowik No nie wiem, dyskutujemy o tych newsach transferowych jakbyś nie zauważył.
2
Ok rozumiem (choć nie popieram) że Rakitić- mamy dużo pomocników itd, Dembele- bo zawodzi od dwóch lat. Ale czemu w to jeszcze włączany jest Todibo? xd Bo nie rozumiem, jego wartość i tak nie jest jakaś wysoka, młody stoper, fajnie wyglądał jak grał, na dobrą sprawę nie dostał jeszcze szansy żeby się wybić ani żeby się spalić, a my z jakiegoś powodu chcemy go sprzedać i zostać z 3 stoperami z których jednym jest Umtiti który teoretycznie (w sumie to każdy z nich może) w każdej chwili może się wysypać i zostaniemy bez zmiennika?
2
Piękne słowa Cristiano o Messim :D
1
Się chłopaki na dole zajarali, a tu nic się nie wydarzyło przecież xd
0
@gawron010 ? XD
2
Oh sh*t, here we go again...
0
@barteq Dobra nie, starczy La Rambli bo mam wrażenie że przez fazę z Neymarem większość tu zapomniała jak się czyta że zrozumieniem, jak się myśli i wypowiada.
0
@Salwik92 tak? I co w związku z tym?....
1
@DaPi Barca be like: Przez całe okienko głośno mów o tym że Rakitić nie jest na sprzedaż gdy pyta Inter czy United, ale gdy kilka dni przed zamknięciem nie możesz dostać Neymara to wciskaj im tego Ivana i jeszcze tak żeby wychodziło że Rakitić to taki wygodny bo "pasożyt" chce mieć jakiś wybór co do kierunkilu swojej kariery XD.
Nie wiem ludzie zapomnieli jak się myśli chyba przez tego Neymara
2
"Jeśli Rakiticia nie chcą w Barcy to powinnien odejść a nie na siłę siedzieć, blokuje rozwój młodym" - zgadzam się, według mnie jest świetnym piłkarzem mimo to powinnien odejść żeby Barca odświeżyła swoją pomoc, ale... Czemu Rakitić przez ponad półtora miesiąca okienka był nie do ruszenia gdy pytał o niego Inter czy United, a teraz nagle jest wypychany z klubu? Piszę do tych ludzi którzy tu wysyłają Dembele i Rakitića na trybuny bo chłopaki nie chcą przejść do PSG- nie chcą bo nie MUSZĄ chcieć iść do PSG, jak można być tak ograniczonym żeby nie rozumieć że Barca w tym momencie nie daje im żadnego wyboru? Na miejscu Ivana dużo bardziej wolałbym pójść do Interu gdzie ma wielu przyjaciół i spróbować odbudować ciekawy aktualnie Inter w słonecznej Italii, niż iść do tego syfu w Paryżu gdzie aktualnie masz tylko pieniądze, zresztą nie nam oceniać gdzie kto chce grać. Nie chcę odejścia tej dwójki w wymianie za Neymara bo szanuje naszych piłkarzy i chciałbym żeby mieli możliwość wybierać swoją drogą (szczególnie Ivan któremu tyle zawdzięczamy), a nie że są na siłę wypychani do syfu w Paryżu z którego każdy chce uciekać
1
@Kuczek Nie wiem co jest gorsze, to że piszę to chłop który kilka komentarzy niżej napisał że Dembele i Rakitić to dziady bo nie chcą gra w PSG czy to że te wypociny maja taki poklask...
0
@Copernicus To lepiej wydawać kolejne 300 500 800 mln żeby wreszcie mieć skład z samych najlepszych zawodników którzy sami wygrywają mecze a ten Valverde nich se kuca dalej XD CO tu się dzieje na tej stronie otatnio to ja nie wiem,
0
@Copernicus Lucho przed Barca nie był wybitnym trenerem, a co osiągnął, o Guardioli nie wspomnę, nie mówię że mamy tu Pepa z Kloppem ściągać, mówię o tym że Valverde dostaje co chwilę nowe najlepsze zabawki jak Coutinho, Dembele, Vidal, teraz Griezmann i De Jong i nie potrafi zrobić z nich użytku a my jeszcze chcemy za ponad 200 mlm sprowadzić Neymara i wmawiać sobie ze to w składzie Barcy jest problem
1
@Kuczek no właśnie, po powinniśmy oddać tych piłkarzy i dołożyć jeszcze 120mln za totalnie bezproblemowego, wiecznie zdrowego Neymara który zawsze miał pełny szacunek do Barcelony nawet jak samodzielnie wypłacał swoją klauzule i pozew. Potrzebujemy na każdej pozycji najlepszego piłkarza na świecie żeby wygrać LM bo tu tkwi problem, nie w trenerze, Liverpool pokazał że kupując piłkarzy za setki milionów jak Salah, Mane, czy Firmino można wygrywać LM z takim amatorem na ławce jak Klopp
0
@Sabrina_spellman Myślę że gdyby Bartek na siłę wypychał ta dwojke do Paryża mimo że oni stanowczo tego nie chcą, to Bartka wysłałbym na trybuny do Sprzęgła Kożuchów a nie do Barcelony :)
1
@Kuczek Ale o czym ty gadasz? Oni nie mają wyboru, muszą iść do PSG, czemu maja się godzić żeby tam iść? To na miejscu Rakiticia powiedziałbym że niech go wystawia na listę transferowa albo niech zerwa kontrakt jak go nie chcą, to pójdzie tam gdzie chce a nie gdzie mu każą . I nie porównuj tej sytuacji do przeciętnej pracy
5
@Kuczek
"Kuczek
21 minut temu
Dyskusja
0Poleć komentarz
Sprowadzenie przez Barcelonę Neymara jest niemal niemożliwe z powodu odmowy Rakiticia i Dembélé w sprawie przeniesienia się do PSG. [El Chiringuito]
Super zostaniemy z tymi dziadami"
No ja nie widzę żeby ktoś tu ich od dziadów wzywał, kto wyzywa? Gównoburze robicie tam...
0
@IronSanHybrid A może chce być ciągle piłkarzem Barcelony? Przed tą kontuzja każdy go lubił a teraz ludzie z niego robią jakiegoś potwora i pasożyta. Największym problemem Dembele jest to że jest nieodpowiedzialny, a nie że działa na szkode tego klubu
0
@Mati1477313 Ja przez jakiś tydzień trochę żyłem tym transferem, ale po 3 trzecim KLUCZOWYM DECYDUJĄCYM dniu już mnie puściło, ja tylko przypomnę że kwestia transferu Neymara miała rozwiązać sie do początku sierpnia i była to często powtarzana informacja ;)
0
@Ghotti A kto ci powiedział że wierzę w te plotki o Rakitićiu i Dembele? Chyba że jest to odpowiedź do ludzi którzy wypychaja ich z klubu bo usłyszeli plotke o tej ofercie
7
Fajnie, aktualnie mamy tu taki syf że to głowa mała, totalnym brak szcunku do tak zasłużonych piłkarzy jak Rakitić (który nigdy nie sprawiał problemów w Barcelonie), czy do Dembele, Semedo też był wypychany, o Busquetsie już nie wspomnę. Wszytsko po to żeby wymienić tych "dziadów" (jak napisał niżej @Kuczek ) na wysłannika niebios, anielskiego bezproblemowego Neymara, bo przecież w ataku Barcy jest za mało światowej klasy zawodników...
Żeby nie było... Osobiście ciężko jest mi być przeciwko temu transferowi, to jest za dobry piłkarz, poza tym w żadnym momencie po jego odejściu nie straciłem całkowicie do niego sympati, ale wypadało by okazać trochę szacunku piłkarzom Barcy, sugerowanie że Dembele działa na szkode klubu bo nie chce odejść, albo ze jak postanowi zostać to ławka do końca sezonu @MT7 jest tak głupie że nawet nie wiem czy warto to komentować
4
Szkoda będzie mi tych wszystkich ludzi którzy od miesiąca mają mokre sny o Neymarze, co chwilę przeglądają LR żeby zobaczyć nowe informacje i tylko czekają na oficjalke, w momencie gdy okaże się że Neymar jednak nie przejdzie i po zamknięciu okienka będzie mówił że ciągle wierzy w projekt PSG i chce pomóc im w kolejnym sezonie