7

Mam nadzieje że tak jak Messi zrobił z Alby najlepszego LO na świecie, tak samo zrobi teraz z Juniorem :)

0

@Lord_Vader Ale tu akurat miał racje

0

@Wiktorek2002 No bo zeby wygrać LM to trzeba mieć w ataku na każdej pozycji piłkarza top3 na świecie i top10 na ławce hehe, bez Neymara ani rusz hehe

0

@Ghandi Oszalał dlatego że facet generuje takie zyski, jego streamy na mixerze to będzie najbardziej fałszywe show, chłop będzie grał ?w Fortnite przez 6 lat? Swietna zabawa się szykuje

0

@MarioVeB! Będzie ich najlepszym piłkarzem przed dobre 2 lata, mnie w ogóle nie dziwi

3

@Rewolucja123 Ale ty dałeś patent na osłabienie kadry a nie polepszenie jej. Pozbycie się Rakiticia i Coutinho, za wprowadzenie Puiqa i Pereza to ogrmony zjazd jakościowy na ten moment (co nie zmienia faktu że też chciałbym odejsćia Ivana

1

@ViscaBarca123 Warto zaznaczyć ze Roma w tamtym sezonie zajeła 3 miejsce w bardzo słabej na tamten moment Serie A (Liczyły się tylko Juve i Napoli, reszta jak Inter, Milan, Fiorentina, Atalante etc były dużo słabsze niż teraz). Liga Włoska jest też bardziej defensywną Ligą. Firpo z kolei podane liczby wykręciło w Betisie którey grał w podobnym stylu do Barcy i jednocześnie zajął 13 (!) miejsce w bardzo silnej i wyrównanej La Lidze. Odpowiedż na pytanie któremu z tych zawodników łatwiej było wykręcić takie liczby pozostawiam do indywidualnej oceny ;)
Osobiście nie mam pewności ze wypali, ale myślę że ma większe szanse od Digne (inna sprawa że Digne jak na zmiennika nie był w Barcy taki zły)

0

@ricardo0705 Dałbym podobne przewidywania, w momencie gdy Liverpool wygrał LM będą w 200% zdeterminowani na PL, Pep z koleji powinnien bardziej skupić się na LM. Z drugiej strony ten brak wzmocnień Live... rozumiem zwycięskiego skłądu się nie zmienia itd, ale jak to mówią- trudniej na szczycie się utrzymać, niż na niego wejść, myślę że przydałby się tam jakiś trzeci pożądny stoper, zmiennik dla bocznych obrońców, nie wiem, cokolwiek. Kolejna sprawa- Totki, myślę że w tym sezonie będą mocną trójką, jestem w stanie nawet stwierdzić że będą bliżej durgiego miesca niż czwartego (punktowo)- ta kadra wygląda naprawdę sensownie

1

Arsenal- ofensywa świetna, nawet na walkę o top3, o obronie jednak szkoda gadać

2

@FC1899Barca Dobra, ja rozumiem że praca Zidane aktualnie nie przekonuje i bardzo prawdopodbne jest że to nie wypali... ale pisanie takich tez jest według mnie bez sensu, ten Real ma wypalić na wiosne (jak zawsze za Zidane), prawie w każdym sezonie gdy ZZ był trenerem, Real nie przekonywał i grał kiche, a na wiosne działy się "rzeczy które się fizjologom nie śniły" i Real wychodził z LM i w ogóle mnie nie zdziwi jak znowu Realu na wiosne nie będziemy poznawać. Zidane jako trenera porównałbym do Ronaldo jako piłkarza- nie wiem jak, nie wiem czemu, ale zawsze w najważniejszym momencie się pojawia i robi różnice, nie zawsze efektownie, ale zawsze skutecznie. Więc dajmy temu Zidanowi zaliczyć poważny dołek (bo aktualnie Zidane nic nie przegrał i nie oblał żadnego poważnego egzaminu żeby go skreślać) żeby pisać takie teorie

9

@ViscaBarca123 Jeju, ale dobrze się na to patrzy, Valdes, Abidal, Kluivert, to są ludzie którzy powinni pracowac w Barcelonie, czekamy na Puyola, Xaviego i Inieste :)

18

@Wawrzyszewski A no jak on już tak twierdzi to nie ma o czym duskutować. Panowie prosze się rozejsć, kolega pana Wawrzyszewskiego powiedział jak jest

4

@BigShaq FIFA12 I 14 najlepsze okłądki według mnie.
Swoją drogą, (oczywiście to szczegól), czemu na okładce ma FIFY piłkarz wskazuje herb Reali? Według mnie trochę głupie, o ile nie przeszkadza mi Ronaldo na okładce itd, to takie gloryfikowanie Realu dla mnie jest troche dziwne, w końcu nie kupuje FIFA20 REAL MADRID EDITION tylko FIFA20 w którą grają kibice wszystkich klubów, a tu mam wskazywanie na Real, co to ma sugerować na tej okładce? Że Hazard jest piłkarze Realu? No wow, zauważyłem

0

@LuisSalvano Ja to będe się utożsamiał z Ero bo on nie ma Autotune. Chciałbym do Taco, ale on ma Autotune to nie będe :c

0

@Xavyol Że nie jest jakaś wybitna, nie jest w większy sposób wyróżniająca się, ale jest zrobiona dobrze, jak większość płyt Palucha, dlatego bardzo dobrze trafia w gust jego słuchaczy, co przynosi takie wyniki. Osobiście nie ejst jakimś fanem osoby Palucha, ale lubie sobie zapętlić jego płyty w samochodzie, z tą było tak samo

3

Jak patrze na te filmy z treningów że Griezmann gra u nas od roku... wygląda na to że się idealnie zaaklimatyzował, ciekawe jak będzie jak wróci Leo i Luis

0

@barteq No to Hermoso aktualnie jeszcze dalej do Godnia niż Felipe. A drugie zdanie to według mnie nie jest argument, jak mam to rozumieć? Że nie ważne czy masz Griezmanna i Godina czy Hermoso i Herrere bo liczy się zapierdzielanie?

1

Zauważyłem że wielu ludzi jara się transferami Atletico i mówią że będą mocno walczyć o mistrza... Nie wiem, na moje Atletico po tym okienku zdecydowanie się osłabiło i w ogóle nie zdziwie się jeśli wypadnie z TOP3. Oczywiście- zrobili (tak mi się wydaje) dobre transfery żeby załatać wszytskie dziury i nie zbankrutować, lepiej może się nie dało... ale to nie zmiania faktu że Atletico straciło w tym okienku 3 z 5 najważniejszych piłkarzy pierwszego skład (Godin, Rodri, Griezmann a do tego jeszcze takie postacie jak Lucas i Juanfran) z czego Griezmann z Godinem byli absolutnymi liderami tej drużyny, Felipe czy Herrera to dobrzy zawodnicy, ale to tyle, pewnie będą dobrze wyglądali na tle średniaków La liga, ale gdzie takiemu Felipie do Godina? Marcos Llorente to fajny talent, ale Rodri aktualnie kilka klas wyżej, Trippier- wiadomo jak grają Anglicy w LL, Hermoso to też tylko "niezły" piłkarza. Co do Felixa to jest oczywiście talent, ale wątpie żeby miał robić taką różnice już w pierwszym sezonie.
Nie mówie tego przeciwko Atletico (że niby kibic Barcy umniejsza rywalowi), bo nawet chciałbym żeby walczyli tak jak w ostatnich latach co sprawia że liga jest atrakcyjniejsza, ale no według mnie to nie ma prawa się udać (co nie zmienia faktu że zarząd w kwesti kupowania piłkarzy się spisał, bo wypełnić TAKIE luki za rozsądne pienieądze to sztuka)

1

@Bruttal ... powiedział każdy kibic Legi po pierwszym meczu z Dudelange

0

@BigShaq Wiadomo za ile?

21

@bartoszekkk Tłumacz Google wjechał ostro xd

0

@AV0CAD0 Ale no takie coś nie ma prawa istnieć xd, oczywiście może sobie chcieć żeby Neymar zaczynał na ławce, ale nie zdajemy sobie chyba sprawy z jakiego kalibru gwiazdami mamy doczynienia xd, już TERAZ, gdy mamy 4 zawodników na 3 pozycje pojawiały się głosy że któryś z dwójki Cou/Ous są niezadowoleni gdy dłużej siedzą na ławce na rzecz drugiego, Neymar nie usiądzie na ławce- to jest SCI-FI, tak samo Griezmann z Suarezm nie będą bić się o jedno miejsce, może za rok, dwa, jak Suarez będzie schodził ze sceny. Co do Alby całkowicie się zgadzam

0

@Copernicus Tak to będzie teraz wyglądało- masz racje, a conajmniej mam taką nadzieje, ale ja mówie o tym co będzie jak przyjdzie Neymar, wtedy albo zostajemy 4-3-3 i mamy 6 absolutnie topowych gwiazd w ataku, z których dwóch musi odejsć a jeden pocierpić na ławce, a jak przechodzimy na 4-2-3-1 to pomocnicy strasznie dostaję po minutach,

0

@klopx Właśnie o to chodzi że DA SIĘ ustawić Neymara, ale cierpi na tym: Raz że ustawienie (bo ciągle błędnie zakładamy że gramy 4-2-3-1, a nikt tego nie zapowiedział, ani nie potwierdził, to tylko "marzenia" fanów), dwa- cierpi na tym kliku piłkarzy, młodych piłkarzy: Dembele, Arthur, De Jong (również bo musiałby podlegać dużej rotacji z Rakticiem i Vidalem), Alenia, Puiq... Do tego wiek zawodników idzie w góre... no wszystko upada na głowe

1

@Arteek87 Ale ja właśnie mówie o całej kadrze, przy przyjściu Neya na ławce będzie Dembele, Raktić, Arthur, Vidal, Alenia, Puiq, (Ciągle zakłądając że przejdziemy na 4-2-3-1 w co nie chce mi się wierzyć), co sprawia że w pomocy na 2 pozycje jest 7 (!) zawodników, odchodzi Raktić (nie zapowiada się), ciągle Arthur i VIdal, Alenia i Puiq nie powąchają murawy. W ataku musimy zdać sobie sprawę że nie ma szans trzymać tylu absolutnie topowych gwiazd na ławce, oczywiście Boateng to żart, ale Dembele na ławce? A zakładając że gramy 4-3-3 to jeszcze Suarez? To nie ma szans mieć miejsca, są zawodnicy jak Pedro kiedyś, którzy ma poziom, a jednocześnie może grać na ławce, ale nie Suarez czy Dembele
@Copernicus Ok, dałeś pierwszy skład, ale ja mówie o kadrze i o całym sezonie a nie o jedynastce

3

Pytanie do osób które są tak bardzo za transferem Neymara ( @BarcaInfo min. z tego co wiem bardzo pozytywnie się nastawia), jak wyobraźacie sobie teraz skład Barcy z Neymarem? I nie chodzi tu o to że ja sobie nie wyobrażam i was krytykuje, bo sam osobiście mam totalnie mieszane uczucia i nie wiem czy chce czy nie, bo przyjśćie Neymara jest bezdyskusyjnym skreśleniem Dembele, (o Coutinho nie wspomne), nawet jeśli przejdziemy na 4-2-3-1 (w co nie wierze- i co z drugiej strony skreśla naszych pomocników... Puiq, Alenia...), to Dembele będzie na ławce. Wiem jakie pozytywy transfer Neya ze sobą niesie, ale jest mnóstwo negatywów, o ile teraz jest miejsce na Dembele, a nawet na Coutinho jeśli cofnie się go do tyłu (załużmy), to gdy przyjdzie Ney, odrazu odpaleni zostają, Dembele, Coutinho i z 3 pomocników (najważniejsi dla Ernesto: Busquets, Raktić, De Jong i Vidal LUB Arthur dostaną szanse- po dwóch zawodników na 2 pozycje), Arthur LUB Vidal, Alenia, Puiq mogą się pożegnać z grą, dodajmy do tego że w ataku będą 4 ULTRA gwiazdy, którzy chcą grać cały czas i na tym będzie im zależało, więc jakieś rotacje większe (tym bardziej przy Ernesto) odpadają
Ciekawie mnie wasza opinia, zapraszam do dyskusji

10

@Chwytliwy Nic na ten temat nie mówić?

0

@Avada Kedavra A co to ma do rzeczy? Ok, Aguero szybciej się ukształtował, ale to nie zmienia faktu że Lewy od dobrych 8 (?) lat jest piłkarzem klasy światowej, o ile szanuje twoją opinie że Aguero jest lepszy, to pisanie że "o klase lepszym zawodnikiem" jest zdecydowanie za monco powiedziane, dla mnie Lewy>Kun

0

@Avada Kedavra Tylko tu chodzi bardziej o to, czy patrząc na kariere danego zawodnika, czy Lewy będzie stawiany wyżej niż taki Shevchenko gdy zakończy kariere? Bo co do twojego komentarza, uważam że Suarez jest lepszym piłkarzem i miał niesamowite sezony, gdy wchodził na poziom najlepszych napastników w histrori (Ostatnie w Liverpoolu, pierwsze w Barcy), jednak AKTUALNIE (czyli forme którą prezentowali w poprzednim sezonie) to Lewy jest naprzykład lepszym zawodnikiem, jednak za jakieś 10 lat to Suarez będzie słusznie uważany za tego lepszego. Co do Lewego, to ciągle odnosze wrażenie że jest w Polsce niedoceniany, według mnie to po Suarezie najlepszy napastnik ostatnich... nie wiem, 6-8 lat, lepszy od Aguero, Cavaniego czy Benzemy i to dużo lepszy, ciężko mi powiedzieć czy od Ibry bo jest on bardzo specyficznym zawodnikiem. Zastanawia mnie właśnie jak za kilka lat będzie Lewy postrzegany. Bo taki Suarez będzie wedlug mnie właśnie za te świetne kilka lat stawiany w absolutnym topie napastników, oczywiscie za Ronaldo czy Henrym, ale jakies TOP5? A co Lewy? Właśnie

0

Uważacie że Lewandowski jest lepszym piłkarzem niż Shevchenko?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?