Kacper1432
Dołączył/a: grudzień 2013
Sława
5 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@aguero10 Czego ty nie rozumiesz? Gdzie ja napisałem że nasza Barcelona jest święta i nieomylna człowieku? Masz jakiś problem z czytaniem ze zrzoumieniem?
0
@didzejos Nie zdziwiłbym się jakby się okazało że PSG jest gierką o lepszy kontrakt (Tak samo jak United) w Barcy, w końcu to Raiola
1
@aguero10 Tak randomow sobie to pod jakimś komentarzem napisałeś czy o co chodzi? Bo to się w żadnym stoponiu nie odnosi do tego co napisałem: "Nawet nie chodzi o to że nie wybrał Barcy, bo ta przez konkurencje itd też może nie być AŻ tak atrakcyjna", "Myślę że dla chłopaka który aktualnie może chyba wybierać w każdym klubie na świecie, wybór PSG jest naprawde zastanawiający"
W całym moim komentarzu nie chodzi o to że wybrał PSG zamiast Barcy (chodz i tak uważam że projekt sportowy etc przemawia mimo tego co napisałeś za Barca), ale chodzi o to że nie wybrał NIKOGO INNEGO niż PSG, np: Bayern, Juventus, Liverpool, Real, City
0
Powiem szczerze że dziwi mnie fakt że De Ligt prawdopodobnie wybrał PSG. Nawet nie chodzi o to że nie wybrał Barcy, bo ta przez konkurencje itd też może nie być AŻ tak atrakcyjna, ale PSG w tym momencie to tylko i wyłącznie pieniądze, gdy przechodził do nich Neymar, potrafiłem zrozumieć że poza pieniędzmi, to projekt sportowy tego klubu wydawał się być naprawdę interesujący, z Neymarem i Mbappe na czele walka o LM jest jak najbardziej możliwa, aktualnie ten projekt wygląda słabo, Mbappe chyba widzi że żeby wejść na poziom najlepszych piłkarzy na świecie, być postrzegany jako TOP3 musi grać w klubie o takiej marce jak Barca czy Real, PSG ciągle poza LM nikogo nie obchodzi, Neymar też żałuje tego transferu i kto wie czy nie odejdzie, transfery do klubu są bardzo nieprzemyślane i dziwne, Paredes lekiem na słaby środek pola. Do tego dochodzą pogłoski że szejk chce wykupic udziały w Romie lub Leeds i tam wybudować swoją firme. Myślę że dla chłopaka który aktualnie może chyba wybierać w każdym klubie na świecie, wybór PSG jest naprawde zastanawiający, mówimy o wielkim charakterze tego gościa, ale jeśli facet idzie tylko za pieniędzmi (Nie mam nic do tego, rozumiem że chciałby zarabiać najwięcej, jeśli mu tyle dają, rzecz ludzka- jednak obok pieniędzy jest też wybór sportowy, jedno drugiego nie wyklucza), a kwestie sportowe wyrażnie odkłada na boczny tor, to może ten charakter nie jest taki nieskazitelny jak może się wydawać
0
@Cochise Na mocnych rywali Fabiański (z tego powodu że teoretycznie będzie musiał często interweniować, do czego jest przyzwyczajony w WHU), a na słabszych Wojtek (ponieważ może mieć 1 sytuacje na mecz którą będzie musiał wybronić, więc musi być skoncentrowany, do czego również przyzwyczajony jest w Juve). Tak moja mała teoria, nie znam się na bramkarstwie, ale czytałem kilka opini że niektórzy bramkarze muszą być rozgrzani (De Gea) inni nie itd, więc taka moja luźna opinia
0
@Trepol17Veb To już chyba będzie najlepsza FIFA w historii, musi być ;)
2
Z tego co widzę to Valverde przestawia zawodników o jedną pozycje do przodu, żeby (nie wiem) zabezpieczać obrone(?), Arthur który grał w Gremio i w kadrze jak jeden z dwóch ŚPD lub cofniętego rozgrywającego (jak aktualnie Rakitić) u nas gra najwyżej grającego pomocnika, Coutinho który grał albo na 10, cofniętego skrzydłowego lub pomocnika u nas gra typowego lewego skrzydłowego, podobnie ma być z De Jongiem jak już ktoś się wypowiadał.
Ja nie wiem, on ,a jakąś traume, że boji sie ustawiać zawodników "niżej" żeby ci nie popełnili błędu i żebyśmy tylko grali najbezpieczniej jak się da?
22
@Kubox A ja nie rozumiem czemu ludzie ją tak wyzywają i jest z na nią taka nagonka
18
@Kamiloza91 To chyba oczywiste że pierwsza opcja, ktoś ma wątpliwości? :D
3
@bartekmess Jacie ale wtopa XDDDDD, Boże zróbmy mema bo 4-4-1 brakuje jednego zawodnika hahaha XDDDDD
4
@vangoor Jak by w klubie było takie podejście to nie wiem kogo my byśmy kupowali...
0
@Grzesior667 A tak serio to co to jest za Suarez? I czemu nie ma Aguero po takim sezonie?
4
@Kcprlxx Kylian Mbappe
2
@Huor Dobra bo ty już też musisz swoje 3 groszę dać, już ci @Cochise napisał, gdzie Coutinho do Edena? Coutinho w Liverpoolu był jednym z najlepszych zawodników Ligi, gdy przychodził też wydawało się że jest idealny, świetna technika, gra kombinacyjna etc, w pierwszym sezonie to wszystko pokazywał, więc daruj sobie stwierdzenia że gdzie Coutinho do Edena- O ile uważam żę stwierdzanie że Hazard nie wypali jest naiwne, to też pisanie że to pewniak że będzie kozakiem w tym Real jest tak samo śmieszne- Na ten moment to świetnie wyglądający transfer, a ocenimy za kilka miesięcy
2
@NeroTFP Co? Gdzie ty masz taki komentarz? Ja tu widzę głównie dyskusje o tym że Real zrobił świetny interes i że Real się solidnie wzmacnia. Pokaż mi z 2/3 komentarze które sugerują to co napisałeś
3
@NeroTFP No a o co tu się martwić, Real kupuje piłkarza z TOP5 na świecie, do tego jest już Jović i Militao, a Barca interesuje się Rodrigo i Parejo... Ja nie wiem skąd ludzie takie dziwne teksty piszą, czego tu nie rozumieć? Skoro ciebie to nie martwi to ok, ale inni mają wyrażne prawo do niepokoju
1
@Cochise Nudny mecz, fatalny styl i 3 pkt zdobyte przez indywidualnośći
25
La Rambla podzielona na dwa obozy: Lamentujący o sytuacje Barcy itd, oraz lamentujący o to że inni ciągle lamentują :D Zacięta walka trwa
0
Pomijając fakt tradycji itd, bo według mnie koszulki z sezonu 12/13 były genialne i prezentowały się naprawdę super i chciałbym żeby coś podobnego wróciło, to te koszulki nawet nie wyglądają dobrze, mamy taką zalete że mamy super kolory klubowe, przez co większość koszulek nadrabia estetycznym kolorem (a przynajmniej ja tak uważam), dlatego nawet te poziome pasy wyglądały same w sobie ok? (No napewno nie tak źle jak te). Ta szachownica z kolei wygląda według mnie fatalnie, pewnie z czasem będzie dało się na to patrzeć- bo tak jak mówie kolory jak zwykle są fajne, ale zastanawia mnie jak to jest możliwe że taki Nike nie potrafi zrobić strojów które wyglądają estetycznie (pierwsze lepsze projekty fanowskie wyglądają lepiej), a Barca akceptuje projekty które się nikomu nie podobają, wiem że kasa decyduje, ale czy te koszulki zejdą lepiej niż te z obecnego sezonu?
0
@Witekk10 Ogólnie wszystkie komplety, poza podstawowym, są ładne
0
@AmigoBlancos Ludzie xd, nie usprawiedliwiam porażki brakiem szczęścia. Ale piłka nożna w ostatnich latach pokazywała że można grać słabo, ale wygrywać, jeśli szczęście sprzyja, (Real w tamtym sezonie- dwumecz z Bayernem...)
Zgadzam się ze Barcy zabrako jaj etc.
4
@Solimalhio Mówisz to wiedząc jak działa Złota Piłka, czy uważasz że VVD> Messi w tym sezonie? Bo nie wiem czy mam się śmiać
0
@Ostry00 No byliśmy, ale mieliśmy szanse na bramki i gdyby szczęście nam dopisało, nawet z taką grą mogliśmy grać w finale. Poza tym tak jak piszę- akurat na najważniejszy mecz piłkarze grają indywidualnie najgorsze zawody
1
@Cariones Wszystko popartę argumentem "Bo ja w piłke grałem, ja wiem"
2
@Momalsino Prosimy się o depresje xd
0
Bez szczęścia nie da się wygrać Ligi Mistrzów, Real kilka razy, teraz Liverpool, nie mówie że nie zasłużyli, ale mieli mnóstwo szczęścia. Nam w rewanżu go zabrakło zdecydowanie, oczywiście były innej powody porażki, ale to jest pech że Alba który gra taki sezon robi TAKIE błędy itd., szczęściu też trzeba pomóc, jednak każda kolejna LM udowadnia, że jest w tej piłce na najwyższym poziomie duża losowość
0
Salah gra tragiczny mecz, strzela z każdej piłki, ale w trybuny, ale w obrońców
3
Boże... nie naturalne ułożenie ręki... Ręką to część ciała, używając jej w piłce szybciej i zwinniej się poruszamy, można (tak jak Sissoko) przekazywać sobie krycie, a przepisy zdają się mówić, że obrońcy w polu karnym muszą mieć ręce na plecach związne bo "NIE NATURALNIE UŁOŻONE BĘDĄ", Mane z dwóch metrów ładuje mu w łape, akcja bez większego zagrożenia... i piłka naprzeciwko bramakrza na 16 metrze... przepis o karnych do zmiany
0
Ale lipa, no słuszny karny, ale no z 2 metrów mu w ręke kopnął... wielki pech
1
Boże tu miała być Barca...