Kacper1432
Dołączył/a: grudzień 2013
Sława
5 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Piotr199428 I tak bardziej merytorycznie od Polsatu xd
0
@barteq No właśnie, tylko że wiem że kierunke się rozwija (u nas też) i myślę o tym że za te kilka lat będzie już z tym lepiej, a jak coś to zawsze będzie opcja wyjechać z kraju. Ciężka sprawa z tymu studiami xd
0
@regatta52 Uniwerystet przyrodniczy we wrocławiu i tak- dzienne, ciężka decyzja xd
0
Odnawialne żródła energii i gospodarka odpadami- co myślicie na temat tego kierunku na studiach? Warto w to wchodzić?
0
@Dejvv Przecież Romero od kilku dni co chwile rzuca jakieś informację z tyłka, nic się jeszcze nie potwierdziło, mało tego- kilka newsów nawzajem się wykluczają. Ciągle nie widze powodów do hypu jaki tu panuje
0
Tu taki hype na Neymara bo sobie RAC1 coś napisało? Bo ja chyba czegoś nie rozumiem, z tego co widzę nikt inny tego nie podawał więc co to takiego?
1
Jedyne co mi się w tym wszystkim nie podoba to taki nastrój niepewnośći który idzie z klubu, ciągle informacje że się zastanawiają, że rozważają, że ktoś jest za, ktoś jest przeciw. Ciężko będzie w takich warunkach dokonać tej przebudowy, biorąc pod uwagę to że jak widać nie wszysycy tam wiedzą czego chcą, jak przyjdzie Martinez to dla mnie tylko i wyłącznie z Henrym, dobrze jeśli będzie w szatni taki autorytet, coś w stylu Zidane w Realu, A co do zmian personalnych to mówie- nie ma według mnie co szaleć bo taka seria spontanicznych decyzji może dać nie najlepsze skutki. Do Barcy: Bramkarz, De Ligt, Griezmann (lub klasowy napastnik) i jaki LO, z Barcy (poza Gomesami i resztą co wiemy że odejdą), Rakitić, Todibo na wypożyczenie i tyle- Moje zdanie
0
@daniel32778 Nie, dosłownie każda drużyna, Francja często się murowała, min przed Belgią
0
Dobra tam jak Dembele już leci to Messiego też póki coś warty
0
@vangoor Tylko że na rynku (dostępnego) takiego nie ma, był Jović, ale z jakiegoś powodu z niego zrezygnowano, nie widzę wielu kandydatów. Na role samego zmiennika na teraz Ben Yedder myślę że by się nadał, a na poważnego zawodnika do pierwszego skłądu to Lacazette, ale o nim słysze od 3 lat już więc wątpie
0
@LuisSalvano Ja się pienie, ja jestem absolutnie wyluzowany, ty się tu żalisz na ludzi, nie ja. A to że La Rambla chce to i tamto, to normalne, szczególnie po tym co wydarzyło się w tym miesiącu
8
@LuisSalvano Ale jaj kurde, kibice chcą zmiany trenera który drugi rok z rzędu kompromituje klub w LM i przegrywa w Valencią w finale, wszystko to poparte mało widowiskową grą mając w skąłdzie takich piłkarzy jak Messi, Coutinho, Suarez, Arthur, Dembele etc, ale heca, same rozpieszczony dzieciaki a ja jestem mądrzejszy i wiem że będzie tak jak z Semedo bo mi gwiazdy pokazały i naiwniacy będą się cieszyć z tego trenera a póżniej będą się mniej cieszyć. Jeju ale ci ludzie głupi lol
3
Oho zaczyna się XD, lecimy już w półśrodki i znowu będą jakieś Gomesy, Turany i inne tego typu?
1
@Barwindg No to niech ma na mnie wpływ, trudno, jak mam się oszukiwać że z tymi będzie lepiej ciągle i jeszcze denerwować bo moja grupa nie wygrała i się wyzywać z innym jak obecnie pół polski to wole mieć na to wywalone
21
Polityka jest piękna XD, każdy każdego teraz wyzywa, każdy jest gorszy od tego powszedniego, kto by nie wygrał byłoby źle, ludzie co głosują na PIS do debile, ludzie głosujący na PO to kretyni, a ci głosujący na reszte to głupki- taki wniosek można wyciągnąć po tych wszystkich komentarzach
8
@FC1899Barca XD?
1
@parpe Bo Alba to dzban xd, świetny piłkarz, ale inteligencją to on się nie wykazuje, pokazuje to zachowaniem na boisku i właśnie takie wypowiedzi
2
I teraz tak szybko podsumowując-Wygrywamy Ligę- jednak jako Mistrz zdobyliśmy najmniej punktów od kilku lat (nie wiem dokładnie ilu, ale pan Ćwiąkała wspominał o tym na jednym z filmów) co oznacza że konkurencja w tym roku była wyjątkowo słaba- i wyniki to pokazują-Odpadamy z LM w półfinale, jednak w drodze eliminujemy Lyon (pierwszy mecz 0-0...) i United (które gdyby nie jakiś totalny fart w ogóle w tym ćwierćfinale by nie było, zresztą czym jets teraz United...), w półfinale klasycznie już się kompromitujemy-Przegrywamy w finale PK, po drodze eliminując w męczarniach Real najgorszy od kilkunastu lat.Zobaczmy jak różnie patrzy się na to wszystko, przed Liverpoolem jakoś to wszystko inaczej wyglądało, a teraz widzimy, że z pozytywów w tym sezonie to: Dobrze zagrana faza grupowa LM, Manita z Realem i...? Co tam jeszcze? No dobra gra w Lidze w drugiej części sezonu, ale no powiedzmy że rywale specjalnie nie rywalizowali. Ciekawie
0
@Fenelon No właśnie to jest problem, to jest doświadczony trener, ma za sobą wiele lat pracy, ale wszystko w średniakach, teraz nagle dostał przeskok do Barcy i po tylu latach nie może sobie uświadomić że to już nie jest Grecja, ani Bilbao
50
"Ostatecznie to dobry sezon" No i gitara :D piłkarze zadowoleni, Valdek zadowolony bo jak sam powiedział że mogli odpaść szybciej w LM i Pucharze, Bartek zadowolony, świetnie.Może zrobimy jednak tą fete? Miało nie być, ale jak mamy takie powody do radości to czemu nie? A De Jong to pieniądze w błoto, "zwycięskiego" składu przecież się nie zmienia, a tutaj wszyscy są wygrani :D
0
@NeroTFP W trakcie meczu i to finałowego przemawiają emocje, więc to nic dziwnego
4
*Narada w przerwie*"Leo we coś zrób bo mnie wypieprzą no, no wiesz co... te twoje te zwód, strzał, gol itd, tak ci wychodzi w tym sezonie""Malcom ja żartowałem z tym że szans w ogóle ci nie dawałem, weź mi teraz uratuj tyłek bo przypał mam"
7
Ernest!!! Dawaj Umititiego za Coutinho i Pique na atak!! Jak się bawić to się bawić, ataka wyje**, obronę wstawić
26
Rakitić na boisku a Arthur ława XDD, Nie no ten Valverde musi to robić specjalnie bez kitu
3
Ja się zastanawiam co oni od 2 lat z Ernesto na ławce robią na treningach, że jedynym zauważalnym schematem rozegrania w ataku jest piłka Messiego do Alby i szybka piłka zwrotna do Messiego na 16, jak to do cholery jest że poniżej 40 metra nikt poza Messim nie wie co z piłką zrobić, jak rozegrać akcje? Każdy tu gada że ten zły, ten słaby, to ustawienie złe itd, ale przecież najważniejsze jest to jak w piłke gramy, a tam nikt nic nie wie, nikt nic nie widział
0
@Pyke W ataku to Ernesto nie ma przedewszystkim schematu rozegrania akcji i od tego zacznijmy... jak Messi piłki nie weźmie to nikt nie wie co ma z nią zrobić
17
Przed strzałami Rakiticia powinna być jakaś przerwa na żądanie żeby się chłopak miał czas złożyć do strzału
0
Parejo, tak Parejo robi z naszym pomocnikom z du** jesień średniowiecza w finale xd, jakich pięknych czasów dożyłem
0
@Baros1990 Nie? Mecze reprezentacji są dużo ważniejsze, powie ci to każdy piłkarz i szanujący się kibic, bo osobiście mimo że nasza kadra mnie często śmieszy, lubie sobie pożartować z Polskiej piłki itd, to oddałbym Tryblet Barcelony wzamian za Mistrzostwo Świata dla naszej reprezentacji, żebym mógł tego doświadczyć, po prostu jestem Polakiem i kibicuje jej nie ze względu na wybór
5
@Qlewer Masz rację, jego dwa Dublety zostaną zapamiętane... tak samo jak dwie niedopuszczalne kompromitacje w Lidze Mistrzów w ciągu dwóch lat, przebiliśmy PSG i to o kilka poziomów