Kacper1432
Dołączył/a: grudzień 2013
Sława
5 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Krozzzyx Valverde nie zrezygnuje z 3 pomocników, a Griezmann w kadrze nie gra na skrzydle, gra za Giroud
2
Dobra tam Griezmanny, Neymary... Valverde jest ciągle trenerem, nie musicie dziękować za poprawę humoru
0
@matsu Podawanie informacji że PSG MOŻE CHCIEĆ coś zrobić to jest robienie z ludzi debili, więc o takie coś mogę mieć pretensje, ale ogólnie nie mam pretensji do nikogo, jak już to może do ludzi że to łykają (ale to już tylko moja sprawa)
0
@Tomek54321 A czemu nie mogę czytać tego co mnie śmieszy? :(
1
@Danny Gaucho A ja nie mam pretensji, jak mu się chce to niech wkleja (ale no "PSG może chcieć" to już za mocne chyba xd), dziwi mnie po prostu jak ludzie żyją tymi informacjami, przecież tu dziennie przewija się z +/- 10 wiadomości na ten temat, z czego kilka się wyklucza, jeszcze inne są totalnie głupie (jak to "może chcieć), a jeszcze inne nie mają znaczenia xd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Ja już mam totalną beke z tych wszystkich informacji od BarcaInfo, "Ojciec Neymara jest tu i tam", "PSG MOŻE CHCIEĆ (!) Semedo w rozliczeniu za Neymara", "Neymar już szuka domu w Barcelonie" itd... jestem w szoku że ludzi serio to w taki sposób porusza xd
0
@MESSIah16 Messi, długo nikt, Ronaldo, długo nikt, Neymar... Hazard, Mbappe, VVD, Salahy i reszta. Nie wiem co chcesz zasugerować tym komentarze? Że Neymar jest słaby czy co? PSG było słabym wyborem i tyle, poza atakiem, reszta formacji w tej drużynie to sklejki, dodatkowo przez 2 lata doznał 2 poważnych kontuzji które wykluczyły go z gry w najważniejszej częsci sezonu (HEHE, pewnie specjalnie sobie noge w imadło wsadził żeby do siostry jechać na urodzinki HEHEHEHE), to że nie osiągnał i nigdy nie osiągnie wyczynów CR7 nie jest żadną hańbą, dla żadnego piłkarza. Lubisz go czy nie, w formie jest najbliższy dwójce Leo-CR7 i żaden inny piłkarz poza tą trójką nie ma do Neya podjazdu
2
Podziwam tu niektórych że tak żyją tym tynsferem Neymara, mnie plotki na temat tego transferu znudziły już po drugim dniu. Nawet jeśli ten transfer ma dojść do skutku, to minie dobry miesiąc jak oni to wszystko wynegocjują, to jest miesiąc tysiąca newsów, głupot i sprzecznych informacji. Tu od kilku dni ciągle czytam że Neymar chce wrócić i nie chce grać w PSG, ale co z tego? xd Dopóki nie będą podane jakieś SENSOWNE informacje co do negocjacji Barcy z PSG itd, to o tym transferze nie ma nawet co gadać xd
0
@tbas To myślisz że Coutinho i Dembele będą sobie grzecznie siedzieć na ławce "czekając" aż ktoś dostanie kontuzje? Nawet optymistycznie zakładając że w pierwszy składze grałaby wyżej wymieniona czwórka, to nie ma szans żeby reszta godziła się na ławkę, a do tego żeby Barce było stać żeby opłacać takich 6 WIELKICH gwiazd w ataku, ewentualnie zostać może Dembele, jeśli coraz mniejszą role odgrywał będzie Suarez i Griezmann będzie zajmował jego role na 9 i wtedy do 1 składu wchodzi Ousman
0
@Kapitan hawk Czemu świat niby przez to stanął na głowie?
3
Ale tam muszą być dziury w tym polu karnym, już kolejny strzał w kosmos
0
@kamiVeB No śmiejemy się co mamy robić? XD
1
Messi podsumował XD
0
Jak oglądam tą Argentyne to sie czuje jakbym grał w FIFE na handicapie, co druga akcja jakiś wylew
0
Komentarz usunięty
3
Haha weź ktoś jeszcze napisz ze niech przyjdzie Puyol, Valdes, Xavi itd bo jeszcze nikt tego dzisiaj nie napisał :D Hahahahahah
A najzabawniejsze jest to że pewnie ktoś z IQ300 wzbije się na najwyższy poziom humoru i napisze w odpowiedzi do mojego komentarza że powinniśmy ich kupić- to już dopiero będzie zabawne :D
9
@Encore I sami zrobili gale FFF która polega na tym samym co FameMMA XD
6
Dobra możecie cisnąc to FAME MMA, ale to jakie oni show potrafią zrobić to ja w szoku jestem XD
0
@Danny Gaucho Szkoda tam tego Kante
0
@Encore Halo, czemu jeszcze nie było komentarza o tym że F&F skończyło sie na Tokio Drift i w ogóle czemu to się nazywa ciągle Fast and Furious? Bez Vina i Paula to już nie to samo i powinni skończyć kręcić tą serie. Pod każdym trailerem na Polskim Facebooku są same takie komentarze, tutaj bym wiedział chociaż kogo można ignorować w różnych dyskusjach
0
@Barca1922 Twoje zdanie, a co do Chielliniego, nie pytałes o ulubionych, tylko o najlepszych, tez za nim nie przepadam, ale stoper klasowy
0
@Barca1922 Oblak- Alba, Chiellini, VVD, Kimmich- Kante, De Bryune- Neymar, Messi, Hazard- Ronaldo
1
@lukas10 No bo tak będzie i to nie jest kolejny komentarz typu (Mhmm ale ta pomoc VIdal, Busi Ivan piękna). Nie pamiętam kto, ale była wypowiedz w której ktoś powiedział o tym że Frenkie ma grac wyżej w Barcy bo coś tam coś tam (nie wiem czy to czasami ojciec Frenkiego nie mówił). Według mnie to oczywiste że tak to będzie wyglądać
1
@lukas10 No tak, De Jong będzie grał- obok Busquetsa i Rakiticia
5
@BlAugrAnAPolAnd Ooo, Neymar z Griezmannem i jeszcze Oyarzabal XD, to już wyższe sci-fi jest grane na tej La Rambli
4
@LuisSalvano Myślę że tego typu transakcje są zdecydowanie bardziej skomplikowane i mają dużo więcej zmiennych niż ci się wydaje, między klubami jest prowadzona negocjacja, a klub sprzedający stara się przekonać kupującego że cena X jest warta za zawodnika Y i tak dalej.
I to raczej nie wygląda tak:
Atletico: "Cześć Real, dacie nam Llorente za 40mln?"
Real: "No spoko, za 40mln to wam damy"
Bo już któryś raz piszesz jakby dokonywanie transferów według ciebie było jak kupienie bułek w markecie
0
@mtrix563 Według mnie to Atletico upada (no może to mocne słowo, ale no myślę że bedzie zdecydowanie gorsze i będzie potrzeba kilka sezonów żeby wrócili), nawet nie chodzi o to że przychodzi Llorente (bo według mnie ma potencjał na niezłego zawodnika) to ogólnie fakt że absolutnie kluczowi piłkarze odchodzą, jak Lucas, Godin, Rodri czy Griezmann i to wszyscy w tym samym momencie, a są zastępowani przez ludzi jak Marcos Llorente czy Felix (który ma potencjał, ale najprawdopodbniej będzie jedynym tak dużym transferm patrząc jakie pieniądze na niego idą a reszta transferów będzie bardziej polegała na zapychaniu dziur w dobrej cenie) nie zwiastuje najlepiej na następne kilka sezonów
46
Real zwrócił sobie właśnie transfer Rodrygo lub Mendyego (jak kto woli) za gościa który był im totalnie niepotrzebny i rozegrał dosłownie kilka meczów XD i to jeszcze do Atletico, ja nie wiem jak Perez to robi. Ja się nie zdziwie jak on zaraz jakiemuś United Bale za 100mln opchnie
0
Mam nadzieję że kilku chłopaków znajdzie się w składzie pierwszej reprezentacji. To że musi się tam znaleźć Bielik kosztem Jędrzejczyka lub Pazdana to jest obowiązek, bo po co nam emeryci którzy i tak już nie grają bo mamy podstawową dwójke? Żurkowski i Dzieczek to też już są zawodnicy do grania myślę, Kownaś na skrzydło też musi w kadrze być (choć akurat ma ciężko żeby się pokazać na tym Euro). U Szymańskiego podoba mi się jego zdyscyplionowanie, myśle że na SPO itd miejsca w kadrze nie znajdzie, ale gdyby w Rosji grał na skrzydle albo na boku pomocy, mógłby się przydać, bo pracuje na całej szerokośći boiska, ma płuca i technika też niezła jak na Polskie standardy