0

@Commando Nie przypominam sobie żebym jadł porażke i nieudacznictwo

2

@Forza_Juve Mam i miałem dokładnie tak samo. Chciałbym wrócić z 5 lat do tyłu :D
A no i wszystkiego najlepszego ;)

12

Polska- kraj w którym ludzie kłócą się o to że głupia reforma danego rządu nie była aż tak głupia jak głupia reforma innego. W ten sposób próbujemy udowodnić że warto głosować na ten rząd który dokonuje głupich reform, ale nie tak głupich jak ktoś inny.
Ah ta piękna polityka

2

@VenoM Jeden z najlepszych polskich piosenkarzy :)

0

@AssisMoreira Po pierwsze: ma obywatelstwo Rosyjskie, a zagłębiał się nie będę (chyba że chodzi o małą litere to przepraszam) . Po drugie, nie wnikam i nie neguje Kaukazkich talentów sportów walki :D. A po trzecie to opinie można mieć różne, jakby nie patrzeć McGregor był podwójnym mistrzem UFC więc "coś tam" musi umieć, a co do rewanżu no różnie to bywa ;)
Pozdrawiam pana z Kaukazu (o ile dobrze zrozumiałem)

0

@Sawik_10 Oj przecież to nie było dosłowne :D. Ale ja nie sugeruje że Conor jest lepszy, wręcz przeciwnie, nawet uważam że Tony ma więcej atutów, bo kondycja świetna itd, ale McGregor ma w sobie ten pierwiastek nieprzewidywalności że jednym ciosem może Khabiba skończyć (duża większe prawdopodobieństwo daje Conorowi niż komukolwiek innemu) . Pamiętam jak Alvarezem straszyli jak to on nie zadusi McGregora w tym parterze, a tu McGregor rozegrał chyba swoją najlepsza walkę w UFC. Nigdy bym na Conora pieniędzy w walce z Khabibem nie postawił, ale napewno prędzej postawie na Conora niż na kogokolwiek innego w tej wadze i tego będę się trzymał

1

@Sawik_10 Fakt też jest taki że gdyby Khabib dostał na czoło taka bombe jak Aldo to by liczył Niedźwiadki. Oczywiście że Khabib byłby faworytem, ale ten Irlandzki świr jest taki nieprzewidywalny że jednym ciosem może każdego położyć co już udowodnił

0

@Cave Ja chciałbym zobaczyć taka wizerunkową przemianę Conora, który wraca do UFC z takim głodem i spokojem (oczywiście ciągle z tym szaleństwem za co ludzie go pokochali, ale coś na zasadzie: Dostaje walkę z Porierem, wchodzi na konferencję- spokój, Porier to pionek a on wrócił tu po Khabiba) Porier(?)>Tony>Khabib tak według mnie powinna wyglądać droga McGregora, niech on już wróci na dobre, nudy bez tego świra :D

6

Dobra Conor, chowaj Whisky, ubieraj rękawice, ostry trening, pykni w tym czasie jakiegoś Poriera lub Fergusona jak już przegra z Khabibem i szykuj działa na ruska. No sorry, ale na ten moment jest tylko jeden zawdonik który tego Niedźwiedzia może uśpić i jest to McGregor w "sztosie" z armatą w lewej ręce. Dobrze wiem jaka robotę i przewagę Khabibowi daje parter, ale Conor już pokazywał jak rozgrywać takie pojedynki i wierzę że jest w stanie to zrobić, pytanie czy ma w sobie jeszcze taka sportowa złość i mobilizacja czy już tylko i wyłącznie kasa się liczy

8

@ViscaBarca123 Klub chce zarządzać medialną ekspozycją młodego piłkarza- napisała jedna z Katalonskich gazet umieszczając 16 latka poraz któryś już raz na okładce :D

0

@DawidekFCB No właśnie o tym mówię, nie widzę większej nadzieji dla Poriera poza tym że właśnie "wszytsko może się wydarzyć" ale wiadomo jak z tym jest ;)
Z tego też powodu za bardzi się nie emocjonuje ta walka i czekam ciągle aż dadzą Tonemu walkę o tytuł, co prawda zakładając że Khabib nie spadnie z formy to dałbym Fergusonowi małe szanse, ale no aktualnie to poza Conorem (który aktualnie sportu chyba nje uprawia xd i w takiej formie to się może tylko z Floydem powyzywać) jest chyba jedynym zawodnikiem który może Khabibowi realnie zagrozić

0

@Arkon Tylko i wyłącznie: Pirlo

0

@Triv44 To mi ułożyło, bo zazwyczaj tak to się zaczyna xd

0

@DawidekFCB Odrzucając fakt że oczywiście wszytsko się w tym sporcie może wydarzyć, to Porier na face to face i konferencjach wyglądał jakby już tą walkę przegrał, widać strach w jego oczach i brak pewności siebie, według mnie to zdecydowanie nie jest materiał na kogoś kto może tego Dagastanskeigo czołga zatrzymać i dawałbym takie 90-10 na korzyść Khabiba ;)

0

@Triv44 O nie, czy to jeden z tych komentarzy po którym zaraz zacznie się gadka że Esport to jest najgorsze ci spotkało nasze czasy?

2

@Janiama W większością się zgadzam, nasz kadra na poziomie kadry Nawałki nie będzie z powodów których napisałeś, ale... Brzęczka nie ma co usprawiedliwiać bo to że on jestt trenerem jest bardzo niesmiesznym żartem, od samego początku, mimo że to nie tam samo co 3 lata temu, to ta kadra dalej na luzaku powinna klepać taką Słowenie, o Litwie i Macedonii nie wspomnę, a w tej drużynie nie ma jakiegokolwiek pomysłu na grę i jedyne co ja ratuje to indywidualne przebłyski Lewego czy Piątka

1

@Cave Szanse Conora tylko wtedy kiedy serio wróci do tego sportu i do czasu rewanżu stoczy jakieś inne walki (na walkę z Tonym czeka chyba każdy), jeśli wygrałby z takim Fergusonem to byłby jasny sygnał że jest gotów na Khabiba, bo jak wiemy w swojej topowej formie to McGreogr lewą ręką może położyć każdego (co nie zmienia faktu że i tak Khabib byłby faworytem). Nie mniej jednak nie zakładam takiego scenariusza bo mimo sympati do Irlandczyka, to McGregor nie wygląda aktualnie na kogoś komu zależy realnie na sporcie. Co do dzisiejszej gali to Porier na ważeniach i FTF wyglądał jakby już tą walkę przegrał i nie daje mu większych szans, ale no wiadomo że wszytsko może się wydarzyć

0

@misiek12319 Już wierz sobie do woli, życzę ci z całego serca żeby twoje życzenia się spełniały i żebyś był szczęśliwy... Ale proszę cie, nie informuj nas w co drugim komentarzu że wierzysz w transfer Neymara, naprawdę każdy już to wie, może przyjdzie zimą, może latem... Tak tak, wiemy już to naprawdę xd

0

@Danny Gaucho No właśnie piszę to z niepokojem, słyszałam że sugerowanie tego jest karalne... :/

9

Taka prośba do użytkownika @MarioVeB! bo pod artykułem i dyskusjami twardo upierasz się że De Jong grał wczoraj na lewej pomocy w meczu Holendrów: De Jong wczoraj nie grał na lewej pomoc, nie wprowadzaj ludzi w błąd proszę :)
Edit: To tak do tych dyskusji gdzid gra, gdzie ma grać De Jong etc

3

@MarioVeB! De Jong nie grał wczoraj na lewej pomocy ;)
Pewnie wnioskujesz to po zobaczeniu HM ale tak nie było, mówię to po obejrzeniu tego meczu

0

@krzychu1526 Nie wiem jak ograniczonym trzeba być żeby twierdzić że PZPN wziął Brzęczka bo na innego trenera nie było ich stać XD. Tu już nawet nie chodzi o duże nazwisko z zagranicy, ale chociażby jakiś trener z Polski który coś pokazał, taki Probierz (nie mówię że to byłyby dobry trener, ale jakby nie patrzeć, ładnie pracował z Jaga i ładnie pracuje z Cracovia jak na warunki-coś pokazał), ogłoszenie Brzęczka wyglądało jak żart i tym do tej pory jest, bo to trener który nigdy nie dał powodów żeby myśleć że może być dobrym, albo nawet przeciętnym trenerem na poziomie reprezentacyjnym

0

@Katalończyk 99 A niech grają brzydko, za Nawałki nie graliśmy pięknie i nikt nie narzekał. Problem jest w tym że nasz gra jest "żadna", tam nie ma stylu- nie w znaczeniu- ładnej gry, ale w znaczeniu że nie wiadomo jak chcemy grać, nie ma pomysłu, Brzęczek trenuje już tak długo a nie widać ŻADNEGO postępu (nawet nie w grze samej w sobie, ale w pomyślę na grę). Mam wrażenie że jedyną rzeczą nad którą Brzęczek dłużej myśli i wdraża to nowe ustawienia, które same w sobie nie mają znaczenia jeśli drużyna nie wie jak i co grać.

1

@Rewolucja123 Chciałbym tutaj coś dodać od siebie. Będąc aktualnie w Berlinie oglądałem wczorajszy mecz Holandi z Niemcami i z moich obserwacji. Frankie wyszedł na to spotkanie jako DP, tak jak widać na HM, gra Holendrów się wtedy jednak nie układa, grali piłka ale nic z tego nir wynikało, Niemcy prowadzili 1-0 a sam Frenkie niczym się nie wyróżniał. Gra zmieniła się gdy w drugiej połowie, zmienili to ustawawienie- klasyczne 4-3-3, na (jak mi się wydaje) 4-2-1-3 (z wysuniętym w pomocy wyżej Wijnaldumem), De Jong z De Roonem grali chyba jako dwójka DP, tak mi to wyglądało, Frenkie dzięki temu nie był przyklejony do własnej połowy na środku, tylko często gdy asekurował go De Roon, wybiegał wyżej, blisko lewej strony- grał lepiej (z tąd ta bramka). Holandia grała dużo lepiej w drugiej połowie, wygrała 4-2. Tak WYDAJE mi się wygląda gra Holandi, z tego co zauważyłem, HM nie obrazuje tego jak kto i gdzie gra :)

0

@MiczenS Ostatni mecz z Izraelem

3

Przecież to zestawienie jest totalnym żartem, mamy tu zawodników najbardziej popularnych w ostatnich latach i tyle. Co tu robi ponad połowa składu Realu? Silva? Neymar? Pogba? Sandro? Vidal? Gdzie są piłkarze którzy mają za sobą bardzo dobry sezon? Sissoko, Parejo, Zapata, Reus, Sancho, Lucas, Zyiech, Pepe. Żart

0

W siatkówce kobiet siatka jest niżej niż w siatkówce mężczyzn?

0

@didzejos Też prawda, choć z drugiej strony nie chodzi o to żeby dłużej przetrwać tylko o to żeby wygrać. Napewno Tony zasługuje na tą walkę i mam nadzieję że do niej dojdzie, dość długo na nią czeka i myślę że byłby przygotowany jak nikt

1

@GirlfcbPL Mi tam się podoba

1

@neymarjr_143 To też prawda, ale kto ma go ustrzelić jak nie Conor? Oczywiście w pojedynku zdecydowanie stawiałbym na Khabiba, ale McGregor ma to coś przez co nigdy nie można go skreślać. Tak jak mówię, jeśli ktos ma Khabiba ugasić, to jest to McGregor w sztosie (Ewentualnie Tony, ale on nie ma takiego ciosu żeby tak po prostu go trafić i wygrać)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?