La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1249 Culés

3

UFC 242, Khabib vs Poirier. Moim zdaniem walka będzie wyglądać tak jak ta z McGregorem. Parter i ogromna przewaga Khabiba. Stawiam na Ground and Pound i TKO, ewentualnie jakieś poddanie, na nokaut raczej się nie nastawiam. Tak czy siak, wygrana Khabiba. A wy jakie macie typy?

0

@neymarjr_143 kiedy ta walka? platne ppv? po tym co Khabib zrobił z McGregorem sądze, że będzie miazga dosyć szybko. On go tam zniszczył w tym oktagonie poprostu w gazie jest nie do zatrzymania

1

@NaFazieHitman Sobota albo niedziela. Na Polsat sport za darmo o 20 zaczyna się karta główna.

0

@Grzesior667 dziekuje pozdrawiam:)

0

@NaFazieHitman Nie ma w wadze Khabiba zawodnika, który dałby mu radę. Ciekawa walka może być z Fergusonem ale myślę, że i tak The Eagle wygra. Jego rekord mówi sam za siebie, 27-0. Gdyby tylko Georges St Pierre był młodszy, co to by była za walka :D

0

@neymarjr_143 Całym sercem za Dustinem, właściwie kto by nie walczył przeciwko ruskowi to zawsze będę za nim. Do dziś żałuję że Conor z nim przegrał ale można było się tego spodziewać - wrócił po drugiej przerwie na kozaka. Co by o rusku nie mówić to jest nie do zatrzymania w tej chwili (może jedynie Ferguson miałby szanse, czekam aż dostanie wreszcie title shota), koleś jest połączeniem najefektywniejszego z najnudniejszym stylem walki. Mam nadzieję że go ktoś w końcu ugasi i nie będę musiał go oglądać. Katusze a nie oglądanie.

0

@didzejos dlaczego katusze? ja tam sie nie utożsamiam z nikim za bardzo, ale walki daje efektowne w mojej opinii.

0

@NaFazieHitman obejrzyj sobie raz jeszcze walkę Pettis vs Ferguson która poprzedziła walkę ruska, potem główna walkę to zrozumiesz o co mi chodzi. Nie dostrzegam nudniejszego zawodnika w lekkiej

3

@didzejos Wiadomo dla wielu styl Khabiba może być nudny. Dla mnie, osoby, która trenuje parter, oglądanie Khabiba w tej płaszczyźnie to czysta przyjemność. A co do walki z McGregorem. Irlandczyk w sztosie, to nadal nie ten poziom co Khabib. Takie jest moje zdanie

0

@neymarjr_143 McGregor w sztosie jest w stanie lewym wyłączyć światło prawie każdemu, to jest zawdonik który ma bardzo dużo wad, jednak tą lewa ręką sprawia że nie ma w tej wadze człowieka którego mógłby nie pokonać, co nie zmienia faktu że Khabib to jest czołg (w tym momencie) nie do ruszenia i myślę że właśnie tylko Conor w ewentualnym rewanżu (jeśli naprawdę bierze się za siebie) może coś zdziałać z Khabibem :)

0

@Kacper1432 Tak to prawda, tylko, gdy wyprowadzasz cios Khabib już jest w nogach :D Takiego zawodnika jest niesamowicie ciężko ustrzelić

1

@neymarjr_143 To też prawda, ale kto ma go ustrzelić jak nie Conor? Oczywiście w pojedynku zdecydowanie stawiałbym na Khabiba, ale McGregor ma to coś przez co nigdy nie można go skreślać. Tak jak mówię, jeśli ktos ma Khabiba ugasić, to jest to McGregor w sztosie (Ewentualnie Tony, ale on nie ma takiego ciosu żeby tak po prostu go trafić i wygrać)

1

@Kacper1432 ale Tony ma tez lepszy parter od Conora wiec wieksza szansa na ucieczke jak juz sie do niego ruski misiek przytuli na macie

0

@didzejos Też prawda, choć z drugiej strony nie chodzi o to żeby dłużej przetrwać tylko o to żeby wygrać. Napewno Tony zasługuje na tą walkę i mam nadzieję że do niej dojdzie, dość długo na nią czeka i myślę że byłby przygotowany jak nikt

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?