Kacper1432
Dołączył/a: grudzień 2013
Sława
5 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak zdam jutro sesej z Chemi to każdy komentarz na La Rambli ma przez cały dzień odemnie polecenie, trzymajcie kciuki :c
19
TAKIEJ krytyki Messiego to się tu nie spodziewałem :D
Wam się oczy otworzą kiedy mu się zamkną
0
@Triv44 No też tak chyba mam
@VenoM :C
0
@jedrek7000 Nie doczytał do końca "...kupić wszystkich"
0
@AdiKingu96 Pomijając fakt że tak nie jest, to jeśli się tak już zdarzy to robi się tak dlatego że Messi po prostu jest najlepszy bez wględu na liczby, więc jak jakiś bolek go wyprzedzi w jakieś klasyfikacji to nic nie znaczy
7
Macie tu takich użytkowników na stronie, których komentarze was żenują lub ciągle pisza te same głupoty i myślicie w głowie "ah shit here we go again" i najlepiej byłoby ich zablokować, ale z drugiej strony to ciekawi was jaką głupote napisze następnym razem, jak będą się kłócić z innymi na tej stronie i w sumie jest śmiesznie?
1
@Kengo Czy ja wiem czy znakomitą? Ofensywa Arsenalu też wygląda bardzo dobrze na papierze a wcale nie jest tak kolorowo. Martial grający w kratkę, Fernandes który nie wiadomo jak się sprawdzi, Adama który moim zdaniem jest przehypowany w tym momencie przez to że robi fajne liczby i jest duży i silny, no i Rashford który mimo że jest świetny to ciągle nie jest topowy poziom. Obrona fatalna poza Wan Bissaką
4
@LoveValverde 4 gole to nic takiego dla Haalanda, tak samo jak dla Lewego i Immobile ;), więc spokojnie
3
@Joe_Pesci Patrząc na to że Setienowi mocno zależy na ponownym ożywieniu skrzydeł to myślę że ZDROWY Dembele może być kluczowym zawodnikiem dla Setienie i w drugą stronę, Setien może bardzo mocno pomóc Dembele. Valverde ciągle gadał tylko o pracy w obronie Dembele, a w ataku na skrzydłach nie było żadnego schematu do gry żeby pomóc Francuzowi, więc jestem dobrej myśli (nawet w 3-5-2 gdzie miałby hektary wolnego miejsca- wtedy Ous jest najgroźniejszy). Żeby tylko zdrowie dopisało
0
@LoveValverde xD
0
@AdrianGajewski2005 Tylko że derbami Atletico nikt poza Hiszpanią się nie jara jak chociażby derbami Manchesteru, więc nie- nie są przereklamowane
1
Co ja za dyskusje odkryłem przez przypadek w archiwach komentarzy :D
18 Grudzień 2014, pod jednym z artykułów ktoś wychodzi z takim o to pytaniem:
https://www.fcbarca.com/60681-md-abidal-oglosi-jutro-powrot-do-barcelony,dyskusja-3149622.html#comment-3149630
Kto by się spodziewał (tak- napisałem "osoby które wieŻą..." przepraszam xd)
3
Jaka rada dla biednego studenta uczącego się do sesji z chemi, gdzie jego wiedza się kończy na układzie okresowym?
0
Nowa epka Białasa "H8" na spotify i YT jakby to kogoś interesowało, polecam :)
2
@Kamilos84 Ja jestem fanem Herthy od czasów mojej krótkiej przygody w młodzieżówce w tym klubie i obecności na klilku meczach, ale teraz nikt mi nie uwierzy xd
0
@fcbarcafan19 Nie no ja też musze poprosić o oznaczenia :D Świetna robota
0
@Hiacynk Ehh... próbowałem zasugerować że warto pooglądać tego piłkarza na własne oczy, nie wiem czy mecz czy kilka meczy, wiem że mało kogo będzie interesował mecz Bragi więc chociaż 1 mecz niech obejrzy i oceni jak się ustawia, czym się charakteryzuje.
Jestem zdania że najlepie jest samemu poogladać piłkarza i wydać subiektywną opinie na jego temat, niż powielać to co ktoś napisze. Np: Jakbym miał wyciągać wnioski z tego co pisze tu ViscaBarca123 o młodzieżowych piłkarzach to każdy z nich byłby w mojej głowie drugim Iniestą czy Xavim
I nigdzie nie napisałem że ktoś ma oglądać filmiki na youtubie, nie musisz mi tego tłumaczyć jakbym był dzieckiem.
1
Może zamiast debatować o tym czy statystyki ukazują prawdziwe umiejętności Trincao, to może warto włączyć jakiś jego mecz i go pooglądać i na tym oprzeć swoje zdanie na jego temat?
13
@Janiama Ah shit, here we go again...
1
@T_TG Patrząc na to jak OGROMNIE osłabione zostało Atletico, to zrobiło chyba wszytsko co mogli żeby załatać dziury w rozsądnych cenach (poza Felixem), problem w tym że chyba nikt z nowych zawodników (może poza Tripierem) nie przerasta poziomem poprzednika na swojej pozycji, a wręcz przecwinie, więc nie wiem czemu ludzie tak pozytywnie podchodzili do tego zepsołu przed sezonem, według mnie po odejściu takich ważnych i wybitnych zawodników- swojego rodzaju upadek był nieunikniony
0
@AmigoBlancos Przepraszam, ale według mnie durny komentarz, każde pokolenie ma swoje negatywne i pozytywne strony. Nie chce mi się nawet tego tłumaczyć po argumentów można podać mnóstwo. Większość ludzi po prostu żyje w przeświadczeniu że "moje czasy były najlepsze" nie ważne jakie one były. Proszę nie gadaj głupot że młodzież teraz nie wie kto to Stalin lub obóz koncentracyjny bo naprawdę...
I na marginesie: mnie ogólnie troche przeraża fakt że dzieci od 2/3 roku życia tak wybitnie potrafią posługiwać się laptopem czy smartfonem, spędzają przy nich więcej czasu niż przy zabawkach... jednak to co najważniejsze to fakt że za taki stan rzeczy odpowaida właśnie to "cudowne" pokolenie 90s
0
Wow, ale pozytywne nastroje po meczu jak nigdy :D
Osobiśćie gra mnie nie zachwyciła sama w sobie, bo była wolna i brakowało pomysłu w ataku, ale podobało mi się nastawienie i agresja w odbiorze.
Z plusów napewno też ustawienie i pomysł na uruchomienie skrzydeł, bo to był chyba jeden z największych mankamentów za Valverde- brak skrzydeł, dzisiaj defensywne ustawienie Roberto, prawie jak półprawego środkowego obrońce i ustawienie Ansu na prawym skrzydle, z drugiej strony wysoko grający Alba, a w ataku Messi z Griezmannem z wymianą pozycji- ciekawy pomysł, ciekaw jestem jakby to wyglądało z silniejszymi przeciwnikami, ale napewno na plus. Cóż- czekam na więcej, widać że coś się dzieje i pojawia się nadzieja na lepsza Barcelone, ale jeszcze dużo pracy :)
1
King is back :D Twarze Masvidala i Usmana bezcenne, wierzę że McGregor jest w stanie posprzątać jeszcze tą dywizje, może to naiwne, ale trzymam kciuki
4
No Conor- czas wrócić do wygrywania :D
0
@skubi99 Skoro mówi że interesuje go pas w półśredniej to tak musi być, Masvidal interesuje go napewno, ja jednak w następnej walce chciałbym zobaczyć go w pojedynku z Gaethjem, ludzie tak nim straszą a myślę że Conor w swojej formie nie miałby z nim najmniejszych problemów w stójce, według mne Geathje jest zbyt elektryczny i łatwy do trafienia, a zwycięsto byłoby dowodem na to że McGregor wrócił na serio, oczywiście najpierw trzeba pokonać Cowboya, jednak będąc szczerym- jeśli Mc serio jest w formie- nie powinno to stanowić dla niego problemów
0
@skubi99 Mam trochę obawy widząc jak pewnie wywołuje do walki gości takich jak Usman, mam nadzieje że wie co robi i serio dobrze się przygotowuje i czuje w tej wadze, bo w innym wypadku tacy goście jak Masvidal czy Usman mogą go bardzo przykro zweryfikować
0
@Jordi10 Jak to co? Przecież miał za sobą świetny sezon w Niemczech, a przez fakt że było (i jest) bardzo mało napastników na rynku, to wydawał się dobrym następcą Suareza- patrząc na profil. To że się nie sprawdza to już inny temat, być może po prostu gwiazda jednego sezonu albo Ligi nie wiadomo
4
Kto czeka dzisiaj na Conora :D, osobiście strasznie mi brakowało tego wariata, cieszę się że wraca
0
Tak totalnie poważnie: W jakim klubie widzicie Valverde? (w sensie nie gdzie ma szanse grać, ale gdzie pasowałby najlepiej), ja myślałem że idealnie pasowałby do Arsenalu żeby poukładać ten zespół (tak wiem że teraz jest Artet, nie patrze na to kto jest trenerem). W ogóle myślę że nadaje się na drużyny będące w kryzysie, może Milan lub United? Juventus też wydaje się dobrym miejscem patrząc na to że narazie ofensywna gra Sarriego się nie przyjmuje
22
@Janiama Skończysz ty kiedyś?