La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1024 Culés

konto usunięte

5

Nie ma w składzie Oblaka, Godina, Filipe Luisa, Juanfrana, Griezmanna, Costy i nie ma Atletico. Transfery w ostatnich 2 sezonach raczej nietrafione, bądź przyszłościowe, ale nie na tu i teraz, no i jest problem.

Cykl Atletico się skończył. Niestety nic nie trwa wiecznie... Temu klubowi jak i Barcelonie - potrzeba powiewu sporej świeżości na każdym etapie funkcjonowania klubu. To potrwa kilka dobrych lat, ale czy władzom klubu starczy cierpliwości? Real już zaczął wymianę pokoleniową. Nowe Atletico pewnie będzie, ale czy tak silne jak to poprzednie? Raczej już bez Simeone. Gdzie go widzę? Hmmm, chyba w Anglii, bo w Interze póki co Conte rządzi.

1

@T_TG Patrząc na to jak OGROMNIE osłabione zostało Atletico, to zrobiło chyba wszytsko co mogli żeby załatać dziury w rozsądnych cenach (poza Felixem), problem w tym że chyba nikt z nowych zawodników (może poza Tripierem) nie przerasta poziomem poprzednika na swojej pozycji, a wręcz przecwinie, więc nie wiem czemu ludzie tak pozytywnie podchodzili do tego zepsołu przed sezonem, według mnie po odejściu takich ważnych i wybitnych zawodników- swojego rodzaju upadek był nieunikniony

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?