Kacper1432
Dołączył/a: grudzień 2013
Sława
5 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Aouar- tego chłopaka trzeba obserwować
1
Kto będzie komentował mecz Real-CIty w TVP i Polsacie bo nie wiem gdzie oglądać?
3
@sintesox Zawsze byłem zdania że Messi w jednej drużynie z Ronaldo, zrobiłby z Portugalczyka najlepszego piłkarza w historii
0
@Hiacynk Odegaard i Hakimi- dwójka piłkarzy których w Barcelonie strasznie brakuje, ofensywny pomocnik który potrafi stworzyć duże zagrożenie pod bramką przeciwnika, oraz klasowy PO który świetnie odnajduje się w ataku
Edit: A jeśli obecni to Rodrygo i Valverde, ale dużo bardziej wyżej wymienioną dwójke
2
@Darshan1010 Ale tu nie chodzi o wygranie z Chelsea, tylko o styl, 3-0, śweitny mecz kilku zawodników, Bayern wygląda dobrze, a takie zwycięstwa jak widać nie zdarzają się często. Co do tego że Bayern jak gra w LM to zawsze balonik pęka... tylko 1 drużyna wygrywa LM, Realowi tylko udawało się ostatnio zachować ciągłość, pompowany Juventus nie wygrywa, PSG i City z kasą nie wygrywa, Barca wygrała raz mając Messiego i 3 sezony MSN. Poza tym Bayern był 2 lata temu lepszym zespołem od takiego Realu (2 czy 3? nie pamiętam) i został okradziony i tak dalej i tak dalej. Liga Mistrzów po prostu jest strasznie wymagająca i tyle. Patrząc na obecną formę to poza Liverpoolem który ma ciągłość to żadna drużyna nie wygląda na faworyta, a Bayern wygląda bardzo solidnie
2
11 zawodników w pierwszej drużyny na rewanż, w tym 2 bramkarzy... to co ter Stegen na pomoc? Jak nie teraz to kiedy
4
Mamy w sumie "ciekawą sytuacje" XD
Zakładając (w najgorszym wypadku), na rewanż odpadają:
Przez kontuzje: Robert, Alba, Pique(?), Suarez, Dembele
Przez zawieszenie: Busquets, Vidal
Przez przepisy: Braitwait
Dzięki czemu na mecz na Camp Nou z zawodników pierwszej drużyny zostają nam:
ter Stegen, Neto
Semedo, Lenglet, Umtiti, Junior
Arthur, Raktić, De Jong
Griezmann, Messi
Co daje nam 11 zawodników z czego 2 to bramkarzy XD,
zakładając że Ansu zagra w pierwszym składzie w takiej sytuacji (?) to na ławce Neto i 6 młodzików? La Masia sie odradza... Brawo zarząd, to się nazywa zaplanowana kadra
0
Chciałbym zobaczyć co Maradona zrobiłbym przeciwko tak ustawionemu dzisiaj Napoli XD
1
Powiem tylko że Napoli ma około 6km więcej przebiegniętych od Barcy, Barca niecałe 50, co jeśli się utrzyma będzie oznaczało że nie przebiegniemy 100km w meczu ;)
To są właśnie nasze wyciągnę wnioski z poprzednich lat
26
Mam złe wspomnienia z LM jak widzę pomoc Busquets, Rakitić, Vidal...
0
@barteq Oczywiście przykolorowalem to że ja też mógłbym wykańczać... Ale już pomijając fakt że Piątek nawet tego wykończenia obecnie nie ma, bo bramek w tym sezonie nie strzela, to właśnie dochodzimy do głównego problemu, mamy napastnika który nie daje nic zespołowi aktualnie, a wręcz przeciwnie, napastnik od "finalizacji" jak to nazwałaś jest totalna kulą u nogi jeśli nie strzela bramek. Dlaczego aktualnie w piłce nie ma już takich zawodników? Dlaczego teraz ceni się dużo bardziej zawodników takich jak Firmino czy nawet De Jong w Sevilli? Nie są to wybitni strzelcy, ale świetnie (oczywiście zachowując proporcje) grają tyłem do bramki, są świetnym wsparciem dla kolegów, zabierają obrońców, robią miejsce- taki zawodnik może w ogóle bramek nie strzelać, a i tak może grać dobre mecze bo daje drużynie bardzo dużo. Piątek jeśli nie strzela jest totalnie bezużyteczny. Tak jak powiedziałem- gdyby kosztował 10 mln to mógłby być dobry ruch, bo kiedyś coś tak strzeli, a dla Herthy napastnik co zapewni te 10 bramek w sezonie to może być zbawienie, ale to piłkarz za 30 mln który ma coś dać od siebie tej drużynie, a nie być tylko od dostawienia nogi. Jest to też powód dla którego Piątek nigdy na wyższym poziomie niż Hertha nie pogra (jeśli się nie poprawi zdecydowanie), no chyba że zdarzy mu się znowu jakiś moment strzelecki
0
@MiczenS Nie rozumiem za bardzo, bo chyba się z nich śmiejesz, a mają rację, pęknięcie kości to nie wina Hazarda
1
@barteq Co do Piątka to mnie trochę "przekłamała" opinia Ćwiąkały, który w moim przypadku jest bardzo "opiniotwórczy". Mianowicie chodzi mi o to ciągłe przekonywanie że to naoastnik do finalizacji i jemu trzeba dobrze podać żeby strzelał... Ale no widziałem ten mecz wczoraj i tak sobie myślę... Mi jak dobrze podacie to też strzele, pogram 2 lata i nauczę się ustawiać. Co to za wartość jeśli nie masz nic poza wykończeniem? Piątek nir ma absolutnie nic. Gdyby on był wart max10 mln dla Herthy to byłby być może zbawieniem bo takie kluby doceniają zawodników którzy potrafią wykończyć akcje... Jakkolwiek, ale Piątek przechodzi tam jako gwiazda za 30 mln a mało tego że nie daje nic "super" to jeszcze utrudnia słabymi odegraniami i pretensjami. Napastnik Koeln wczoraj- duży drewniak z warunkami fizycznymi które potrafi wykorzystać i robi z tego pożytek. Piątek? Ani warunków, ani techniki, ani gra tyłem do bramki- nic
2
@FranzMaurer Niestety zgadzam się, widząc to co wczoraj się działo na murawie. Ciągle złe odegrania, słabe przyjęcia, przegrywane praktycznie każde pojedynki z obrońcami, ustawanie kolegów (którzy grali lepiej od niego btw). Pretensje i na końcu pierwszy schodził do szatni... Po nim nie widać że jest dobrym piłkarzem
0
@ToshyFCB haHA XD
0
@FDJ Przecież to oczywiste że bujają, po prostu nie pomyśleli o tym że Dembele znowu będzie miał kontuzje i teraz robili co mogli.
14
Ciekaw jestem jak długo będzie powielany mit Piątka o tym że jest super napastnikiem ale mu nie podają i słabe drużny dobiera. Wczoraj oglądając mecz Herthy z trybun łapałem się za głowę widząc ile braków (i jak duże one są) posiada
0
@MontelQ Wczoraj dodałem już post na temat Piatka- byłem wczoraj na meczuu Herthy i jestem zdania że to nie kwestia wyboru- Piątek po prostu jest słabym piłkarzem bez większych zalet poza wykończeniem (co zresztą też bym mógł podważyć po tym co robił na rozgrzewce...)
0
@palindrom1 Z całym szacunkiem do każdego wybitnego sportowca. Nigdy bym nie stawiał takie Bolta czy Duplantisa obok Messiego, Phelpsa czy Jordana. Jest to moje zdanie, ale uważam jeśli mówimy o jakimś "rankingu największym sportowców" to zawsze dużo wyżej będę stawiał takiego koszykarza, piłkarza czy pływaka, niż np: sprintera, osiągnięcia sukcesu w takim pływaniu czy w piłce wymaga rozwijania i pracowania w wielu aspektach, według mnie dużo więcej potrzeba żeby osiągnąć sukces w tych dyscyplinach. W bieganiu czy skoku o tyczce dopracowujesz kilka umiejętność do perfekcji, jednak jest to dużo mniejszą zakres.
0
@krzychu1526 Inna sprawa jest taka że jestem daleko od takiej opinii. Co prawda nie wyobrażam sobie że może być jakoś widocznie lepiej, ale pod górkę Krzysiek ma i to zdecydowanie- 3 kluby, 8 trenerów w niecałe 2 sezony, to może tłumaczyć wiele kwesti, no ale nie to że mu piłka odskakuje. Są w Hercie piłkarze tacy jak: Rekik, Cunha, Lukebakio, czy zawodnik dzisiaj z numerem 18(nie pamiętna jak się nazywa xd), którzy tak- zagrali bardzo słabo, Rekik obrońca wpuścił 5 goli, Cunha zmieniony w przerwie- ale to po prostu widać że masz doczynienia z piłkarzem na wyższym poziomie. A Piątek? Nie ma nic, napastnik Koeln- Corona(?), nie znam go, pierwszy raz usłyszałem, ale facet ma warunki i robi z nich pożytek, Piątek dawał się przepychać jak dzieciak.
Dużo się mówi o tym że to strzelec i on ma bramki strzelać. Ilu jest teraz napastników na najwyższym poziomie którzy jedyne co robią to strzelają bramki? Nie ma takiego, każda ma coś jeszcze do zaproponowania, Piątek nie, a aktualnie nawet bramek nie ma
7
Może kogoś zainteresuje moja opinia o Piątku, byłem dzisiaj na meczu Herthy i miałem okazję BARDZO dokładnie się przyjrzeć grze Polaka. Tak Hertha zagrała dramatyczny mecz i przegrał u sobie 0-5 z Koeln... No dramat, ale o Piątku bo wiem że pojawiły się głosy że "gdzie on poszedł, co on zrobił" i takie tam. Piątek był tragiczny... W każdym calu i to samo mogliśmy zobaczyć w Milanie w tym sezonie, ale jeśli chodzi dzisiaj: ZERO techniki, każde przyjęcie nie dokładne, piłka odskakuje, każde odegranie z pierwszej albo niecelne, albo podbita piłka trudna do opanowania dla kolegi, źle wbiega w pole karne, ucieka od krótkiej gry, nawet fizycznie był przestawiany jak junior. Nie będę tu głosił że był najgorszy na boisku bo w Hercie każdy zagrał źle, ale przyszedł do Berlina jako gwiazda za 27mln a nie zaliczył w meczu nawet pół dobrego zagrania. Mało tego- po jego grze po prostu nie widać że to klasowy piłkarz. Na boisku był Cunha, zmieniony w przerwie- ale po nim widać że tu jest potencjał, wszedł Lukebakio (chyba najlepszy z piłkarzy Herthy na boisku)- facet pod gra, piłka mu nie przeszkadza, widać że to piłkarz na poziomie. Piątek? Jedyne co ma to gole, po nim w ogóle nie widać że to jest piłkarz za tyle milionów. Do tego pokazał sodowke w tym meczu, wieczne pretensje, ustawianie wszystkich i na końcu pierwszy schodził do szatni. Po takim meczu i po tym co pokazuje w tym sezonie- nie wyobrażam sobie tego że to może być klasowy napastnik, myślę że poziomu Milika nigdy nie przeskoczy. Jest to oczywiście luźny wniosek, ale takie zdanie mi się nasuwa po tym co oglądałem w tym sezonie, a szczególnie na meczu który dzisiaj widziałem ( z trybun widać dużo więcej)
1
@BARCA_FOR_EVER Mam tam rodzinę i gdy jestem u nich (często w czasie ferie lub wakacje- aktualnie w przerwie miedzy semestrami na studiach) staram się wpaść na mecz Herthy, to będzie mój 4 mecz, narazie bez zwycięstwa w dorobku xd
3
Za chwilę wybieram się na mecz Herthy która zmierzy się z Koeln, mama nadzieję że Piątek coś ustrzeli, do tej pory moje wizyty na stadionie Olimpijskim im szczęścia nie przynosiły... Ale cóż. Niestety nie zobaczę dzisiaj Barcy ale liczę na dobry występ, dlatego wam i sobie życzę dzisiaj dobrych widowisk :)
4
@MaTt_BarcaFan Nie, to Barca po prostu gra fatalne
3
Ten transfer to jest żart... jak cały ten zarząd
0
@Fake69 Ale to PSG nic nie gra, poza Neymarem nikt nie jest w stanie po ziemi piłki powyżej 40 metra przetransportować...
1
@KacperVEB Oj gdyby Neymar miał tyle miejsca i czasu co Sancho... ojojoj
1
@qbuteq Nikt poza Neymarem nie jest w stanie po ziemi przedtransportowac piłki powyżej 40 metra bramki BVB ale co tam
0
@GeraltzKatalonii A ja nie mówie o tym meczu tylko ogólnie, oglądasz obu panów w akcji i to widzisz, nie trzeba się nawet znac na piłce.
@emeu Verratti? Piłkarz z syndromem Arthura? Żeby nie było- to wybitny piłkarz, ale nic nadzwyczajnego, świetna technika, ale ciągle gra na hamulcu ręcznym, dobrze dryguje pomocą ale realnie mało wnosi do poczynań ofensywnych
5
Jak ktoś serio uważa że Neymar nie jest najlepszym piłkarzem PSG (a takie komentarze się zdarzały) to jedno wielkie IKSDE. Facet jest dużo DUŻO przed Mbappe praktycznie pod każdym względem poza szybkością i instynktem strzeleckim, w każdym innyma aspekcie nie ma podjazdu do Neya i mimo że Mbappe to genialny piłkarz i ma przed sobą niesamowitą kariere to Neymar jest mocnym TOP3 na świecie i uważam że gdyby nie kontuzje i złe poprowadzenie kariery- mógłby na spokojnie zapisać się jako jeden z najlepszych piłkarzy w historii- on po prostu ma wszystko czego piłkarza ofensywny potrzebuje na najwyższym poziomie