0

@Jaca27 Tylko że jeśli Real grałby 1 obrońcą jak w przytoczonym przez ciebie przykładzie to nie będąc zmęczonym fizycznie możesz przez przypadek 5 bramki strzelić nawet sie nie starając za bardzo mając z przodu Griezmanna czy Messiego. Fatalny przykład podałeś z tymi 20 minutami :P

0

@Szpadla Dlatego że Real tracił punkty na początku a teraz złapał forme i gra bardzo dobrze od jakiegoś czasu. Barca z drugiej strony przeplata mecze dramatyczne z niezłymi (co starcza na większość drużyn i posiadanie Messiego w składzie) wieć wywołuje takie a nie inne emocje

1

@Jaca27 Jak Real zagra z nami jak ostatnie 20 minut z RSSS to mecz skończy się na wyniku 5-5, w tamtym momencie Real miał chyba 8 zawodników przy polu karnym lub na skryzdle do wrzutek, 1 stopera i 1/2 rozgrywających, a RSSS było totalnie podmęczone i tylko się broniło

1

@Witekk10 Nie ma piłkarzy którzy irytują mnie bardziej niż Ramos i Casemiro, Carvajal w sumie nigdy mi w pamięci nie zapadł

3

@jedrek7000 To w sumie u nas można
a) Messi strzeli kiwając pięciu
b) Messi wyłoży komuś sete mijając piłką dwie formacje

0

@Hiacynk BVB- PSG to może być niesamowity mecz do oglądania. Wiadomo kto z gwiazd nie zagra? Wiem że Reus chyba kontuzja, a PSG? Jak z tym Neymarem wreszcie?

2

@SuperVegeta Nie niezniczalna tylko jedna z najlepszych w europie w tym momencie

2

@LuisSalvano Moim zdaniem jej wątek został totalnie spalony w ostatnim sezonie i patrząc na to jak to się skończyło to cała historia którą przeszła przez cały serial nie ma znaczenia. Skoro od początku miała być szaloną królową od tak po prostu to po prostu jej historie możeby traktowac w postaci ciekawostki a nie budowy postaci. W ogóle o ostatnim sezonie nie chce mi się gadać bo totalnie niszczy wszystko, wole i nim zapomnieć

0

Brawo Janek!!! Teraz jak nawet Bones reklame na trybunach robił to już musi tego TS dostać :D

2

Co do Griezmann... Bardzo go lubie, cieszę się że jest w Barcelonie, ale według mnie piłkarz lini ataku za 120mln który nie potrafi w pojedynkę stworzyć bramki (minięcie zawodnika, uderzenie z dystansu czy coś z tych rzeczy- nie prezentuje tego w Barcy) musi wykorzystywać takie okazje jak dzisiaj, miał 2 setki które fatalnie wykończył, w jednym z ostatnich meczy było tak samo. Mam nadzieję że Francuz się ogarnie, bo za pracę na boisku możemy wiecznie chwalić Vidala, a od Griezmanna musimy oczeiwać dużo... duuużo więcej

1

@NismoFCB Nie wiem ile jeszcze takich części będą musili wypuścić żeby ludzie zdali sobie sprawy na czym ta seria teraz polega. Oczywiśćie że rzeczy które się tam dzieją są absurdalne- o to w tym chodzi, ta seria zamieniła się kino akcji dokręcone do maksimum, ludzią się to podoba skoro filmy zarabiają tyle siana, ja sam bardzo je lubie przez to że wszystko to robią z taką dużą świadomością. A co do Ceny, krytykujesz go że jest złym aktorem... czy dla ciebie Paul Walker albo Vin Diesel to są dobrzy aktorzy przepraszam bardzo? Według mnie będzie pasował tam idealnie

0

@kerouac Mam nadzieje ze dostaniesz bana za ten komentarz, nie będe się zniżał do twojego poziomu

1

@Adamski69 Piękny jest ten moment XD
Albo:


1

@takisobiektos Bawią mnie ludzie którzy piszą w ten sposób o tej seri. "GdZiE sĄ wYśCiGi, TeRaZ tO jUż NiE tO sAmO" co z tego że na poczatku ta seria nikogo nie obchodziła poza fanami motoryzacji i chwilowych fanów tuningu (popularnego w tamtym czasie) i gdyby nie to że zmieniła kierunek to już dawno by nie powstawała, bo teraz jest naprawdę dobrą serią akcji z dużym budżetem i zarobkami... SKOŃCZYŁA SIĘ NA TOKYO DRIFT

11

Chłopaki z Baraków to najlepszy serial jaki istnieje

Nie zapraszam do dyskusji bo nie ma o czym

0

@kerouac Bawią mnie ludzie co myślą że pieniądze są jedynym wyznacznikiem szczęścia

3

Nie wiem kiedy tak miałem oglądając Barce, ale bez kitu jestem zdziwiony że strzelamy bramki i nie przegrywamy

7

Już widzę jak Alenia dzisiaj robi witrak z naszych pomocników xd

0

@daniel32778 Gdzie napisałes "prawdopodbnie"?

1

@usztafeusze Jak Real wygra Lige 1 punktem to lecisz do Madrytu, kradniesz puchar i wręczasz Barcelonie? No bo Ramos w meczu z Osasuną miał czerwoną kartke? XD

2

@Kompletny I zdjęcia!! Oczywiscie. Powiedziałbym "Dokumenty potwierdzając nadwiedze i nieomylnośc"

13

Hejterzy du** cicho bo @Janiama w piłke grał i ma na to papiery

2

@FC1899Barca Był Valverde, była piłeczka, grali se chłopaki, a teraz? Szkoda gadać

1

@TheMefju Ja tam mam dalej obojętność, chociaż można się na La Rambli pośmiać xd

10

O Busi, "dobra praca", dobra praca była panie, może i kibel wisi na suficie ale się trzyma, dobra praca

2

Alba i Raktić aktuanie cała swoją kariere w Barcelonie ciągną na doświadczeniu i przy tym bardzo dobrym ustawieniu, nic więcej- grają tu długo i wiedzą jak się ustawić ale na tym kończą się ich atuty. Alba techniki to od Semedo mógłby się uczyć, nie potrafi jednego zawodnika wyminąc, w polu karnym nie potrafi wykończyć żadnej akcji, trudne piłki stwarzają mu problem. Raktić cały swój "drybling" opiera na sile i zastawieniu- mocno drewniany, zero ryzyka i odpowiedzialności.

1

Co ma wspólnego Real z Trybletem?

Nic

1

@kamilop XD No dobry mecz grają_ KUPUJEMY!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?