Kacper1432
Dołączył/a: grudzień 2013
Sława
5 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mi się wydaje czy on już po raz kolejny mówi że mecz jest chaotyczny itd dlatego że prowadzili tylko jedną bramką? Czemu nikt nigdy na to nie wpadł, przecież Barca powinna każdy mecz zaczynać od 2-0, wtedy byłoby sprawiedliwie, niech ktoś wpisze to do zasad gry w piłkę bo Ernest nie może zrozumieć tego że rywale chcą wygrywać mecze i trzeba jakoś temu zapobiegać
1
@kenneth99 Jak Jose Rudinho coś powie to nie ma co z tym dyskutować- słusznie, ja to bym dał Asensią na prawo
1
Kocham Arthura i De Jonga, uważam że ich transfery to jedne z lepszych rzeczy jakie przytrafiły się ostatnio Barcelonie... Ale mimo wszytsko uważam że takie głośne mówienie o tym że ten to nowy Xavi, ten to nowy Iniesta jest trochę lekceważace dla starszej dwójki... Oni razem stworzyli najlepszy duet środkowych pomocników w histori futbolu bezdyskusyjnie, przed Frenkiem i Arthurem jeszcze lata świetlne żeby można było ich razem z Iniesta czy Xavim zestawić- Najwięksi z największych, to zaszczyt że można było ich oglądać, oraz ich wielkie osobowość poza boiskiem
0
No to jak, Masvidal czy Diaz? :D
0
@format1977 Ooo tak, ile można czekać ;)
0
Ktoś kto ogląda więcej United jest w stanie powiedzieć jak sobie radzi Maguire? Robi różnice w obronie, daje nadzieje na to że być może się spłaci?
0
@Karzel No jest. Nie rozumiem o co chodzi?
0
@Colon Ale ja nie powiedziałem nigdzie że głupie jest to że ludzie wybierają "wiadomą partię", tylko to że głosują nie mając żadnego pojęcia o tym kto kandyduje. Jeśli miałbym pewność że ludzie którzy głosuja mają minimalne pojęcie o tym co robią, a mimo to wybrali "wiadomą partię" to należy założyć że dana partia po prostu przekonała największą część ludzi i tyle, trzeba się z tym pogodzić. Nie mam problemu z żadnym poglądem politycznym, jeśli widzę że ktoś wybiera daną partię z pełną świadomościa (poglądy ludzkie są różne- nie uważam żeby moje zdanie było lepsze od innych w tym aspekcie)
2
@michal26 Niestety masz rację. Nie rozumiem w takim razie postulatów- "Musisz iśc na wybory, to twój obowiązek"- nie, nie znam się na polityce i nie rozumiem wielu rzeczy to nie ide, wole zostwić to innym (oczywiście wiem że inni też się w większosci nie znaja, ale mówie teoretycznie_
69
Idż na wybory... to twój obywatelski obowiązek... Ciągle słysze takie teksty, dzisiaj akurat się wybrałem, ale gdyby to nie zajmowało mi więcej niż 20 minut to uznałbym to jako stratę czasu, nie, nie dlatego że uważam że 1 głos nic nie zmienia, ale wręcz przeciwnie- dlatego że kilka milionów bezmyślnych głosów coś zmienia. Mówie dzisiaj babci że idę zagłosować na Partie X, po czym ona się pyta- "A co to jest" (sama zagłosowała na wiadomą partię). Powiedzcie mi jakim cudem tego typu wybory mają być uznawane za uczciwe skoro w większosći głosują tam ludzie którzy nie mają zielonego pojęcia o tym co robią. I nie mówie tu nawet o znaniu się na polityce, ale o orientowaniu się w najmniejszym stopniu o to kto kandyduje i co chce w kraju zrobić, cokolwiek. Przecież to jest niedorzeczne że każdy człowiek może tam wejśc i decydować o (jakby nie patrzeć) przyszłości tego państwa, bez jakiejkolwiek świadomości. Według mnie totalnym minimum powinnien być jakiś prosty test z wiedzy na temat obecnych wyborów. Np: 10 postulatów wyborczych, które musisz dopasować do parti: jeśli odpowiesz źle na conajmniej 2- nie głosujesz bo nie wiesz co ty w ogóle robisz na tych wyborach i tyle.
0
Chciałbym zaapelować o zaprzestanie apeli. Dziękuje
2
@msmsms Benzema w TOP3
0
@Kredon Nie no mam normalnie 12gb, często sprawdzam wykorzystanie i gdy się odnawia mam te 12, teraz nawet nie widzę większej różnicy w szybkości, nie wiem serio o co chodzi. Nie chciałbym tylko żeby mi coś naliczyli dodatkowo...
0
Może ktoś pomoże :D
Mam pakiet w plusie 12gb internetu, teraz dostałem SMS: "Wykorzystano 100% limitu w ramach limitu podstawowego. Obecnie korzystasz z dodatkowego pakietu GB." jednak jak patrzę na Wykorzystanie Transmisji Danych w telefonie to mam jeszcze 5gb... Czyli mam te 5gb czy nie mam i naliczą mi opłaty? Pierwszy raz tak mam xd
2
@Socjopata Oczywiście z przymrużeniem oka, w teorie to 100% bo z drugiej storny jest PO które wciska inny kit na który lecą inni. Praktycznie to pewnie jakieś 5mln (nie wiem, nie wnikam jaka jest frekwencja na wyborach). Oczywiście to delikatny żart i nikogo tu nie chce obrazić, ale tak to widzę w dużym uproszczeniu
6
Tak cholernie szanuje ten PIS, (PO trochę mniej ale też), to pewnie nie ludzkie itd, ale imponuje mi to- Coś pięknego, w taki prosty sposób robić tyle milionów ludzi w konia, wpychać im najprostsze postulaty, gadać im ze da się im pieniądze XD i ten naród idzie i na ciebie głosuje ty zarabiasz ogromny hajs i jeszcze będą ci krzyczeć twoje nazwiska podczas różnych przemówień. Mało tego- po tym jak ty będziesz wciskał 38 milionom osób kit o zielonej wyspie, utopi itd, zostaniesz przez nich wybrany (xd) i będziesz zarabiał hajs o jakim nie śniło 99,99% tego społeczeństwa- taki Tomek, z zawodu mechanik, aktualnie kładzie dachówke ze szwagrem zwyzwa cie pod postem na fb gdzie piszą o tym w jak spektakularny sposób nie wydałes hajsu które ci dają za nic, że jestes głupi a w rządzie jest stado baranów i nierobów xd
0
@AmigoBlancos Jest jeden BARDZO ważny argument którego nie uwzględniłes. Barca do tej pory grała bez Messiego, który- przez to że system gry jest bardzo pod niego dopasowany- daje tej drużynie NIESAMOWICIE dużo. Nie, nie sugeruje że ti będzie dobry sezon Barca, LM na ten moment możemy pomarzyć nawet z Messim itd, ale jeśli Atletico i Real nie zrobią dużego kroku w przód ze swoją grą to Barca wygra to mistrzostwo (oczywiście jeśli Messi będzie zdrowy)
0
Nie mogłem oglądać wczoraj meczu.
Po wejściu Vidala Barca grała dalej typowym ustawieniem w pomocy tylko De Jong przeszedł na DP, czy graliśmy 4-2-1-3 z najbardziej wysuniętym Vidalem na środku? Tak to trochę wyglądało w skrótach.
Z góry dzięki za odpowiedź
30
Zacznijmy od tego że jeśli ktoś po słabych 45 minutach 23 letniego chłopaka w debiucie w Barcelonie uważa że " pojawiły się wątpliwości, czy Firpo jest gotowy do zastąpienia doświadczonego Hiszpana." to powinnien chyba zająć się oglądaniem warcab a nie piłki na najwyższym poziomie...
16
Po wejściu Fatiego i Dembele wrescie mogliśmy zobaczyć- co oznacza gra ze SKRZYDŁOWYMI, mimo że zmienili Messiego i Sureza to gra wyglądała duży lepiej, szersze ataki, pomocnicy mają okazje wejść wyżej, mają więcej swobody w operowaniu piłką, boczni obrońcy nie muszą gra jak skryzdłowi tylko pomagają w rozegraniu dzięki czemu i gra jest płynna i w obronie nie ma wielkich dziur.
0
@Barca17griezz10 -Modrić +Pirlo
0
@badej60 Mogę wiedzieć o co jest ta drama bo nawet nie wiem xd
0
@NeroTFP Ja bym nie wnikał w takie sprawy, po prostu bardzo słuszne zachowanie pana Premiera i to się chwali, bez znaczenie czy ktos go lubi czy nie i tyle. Brawa za tą sytuacje- kropka
1
Te nasze skrzydła wyglądają powalająco xd, 2 skrzydłowych którzy nie są skrzydłowymi, nie ograny Firpo i Semedo który nie umie grać w ataku, piękna sprawa
0
@Janiama LM to jedno, ale on w całym sezonie wykręcił niesamowite liczby
1
@Janiama Dusan Tadić to najbardziej niedoceniony zawodnik poprzedniego sezonu, zobaczcie jakie on liczby wykręcił
38
Swoja droga niesamowite jest jak City i Liverpool zdominowali tą PL w ostatnich latach (i nie zapowiada się żeby miało się to zmienić). Jeszcze bardziej niesamowite jest to jak tych dwóch trenerów zbudowało te drużyny, a przedewszystkim piłkarzy: Zinchenko, De Bryune(!), Sterling (!), Bernardo, Fernandinho w City (oraz rezta która już prezentowała światowy poziom, ale Pep i tak wbił ich na jeszcze wyższy level) oraz tacy piłkarze jak... No właśnie, tu chciałem wymieniać kilku piłkarzy których zbudował Klopp w Live, ale zdałem sobie sprawę że tam w pierwszym składzie poza Alissonem i Fabinho to żadne piłkarz przed przyjściem Kloppa nie prezentował nawet połowy tego co teraz, to jest wręcz niesamowite. W ogóle moim zdaniem Liverpool to drużyna która składała się z piłkarzy albo średnich (jak Milner, Henderson, Matip), lub piłkarzy z potencjałem (Trent, Mane, Salah) z których Klopp wydusił ABSOLUTNEGO maksa. To jest dla mnie niepojęte że pomoc składająca się z Hendersona i Milnera może tak demolować dosłownie każdego (oczywiście z szacunkiem do obu, świetni piłkarze, ale gdzie im do takich zawodników jak Modrić, Busquets czy KDB), Robertson to w ogóle jak przechodził do Liverpoolu to kojarzył mi się z takim typowym przeciętnym Brytyjskim obrońca, dużo biega, walczy ale techniki to tam nie ma, a Klopp zrobił z niego jakąś maszyne i każdy jego atut pociągnął do maksimum, facet jest wszędzie, do tego niesamowicie dopracował wyrzutki i jest genialny na tej pozycji, Trent- młody chłopak który na dodatek zmieniał pozycje- aktualnie- chyba po Kimmichu najlepszy PO na świecie, jak nie najlepszy. O Van Dijku wszystko zostało już napisane. Niesamowita sprawa.
14
Valverde z każdym sezonem tracił coś bardzo ważnego. W pierwszym miał pełne zaufanie i poparcie, byliśmy wu wręcz wdzięczni bo wyciągnął nas z dużego dołka a oklepał cała Hiszpanie z palcem w nosie, porażka z Roma sprawiła jednak ze stracił ta sympatię przez tą kompromitacje i brak tożsamości, mimo że styl był słaby to nie bylo AŻ takich narzekań. W drugim sezonie definitywnie stracił już styl, Barca grała brzydko, ciężko się to oglądało (co prawda nie było dużo lepiej niż w pierwszym sezonie mimo że odszedł od 4-4-2), ale miał w ręce ten największy atut (w obu sezonach), który sprawił że jest na tej posadzie do teraz- wyniki. Bo można mówić że kompromitacja w LM, ale tak jak mówił Xavi- LM nie może być obsesja, jest z 6 drużyn które mają podobne ambicje, a przez ostanie 4 lata tylko 2 drużyny ta LM wygrali. Porażka z Liverpoolem i Valencia przykryły widok na to jakie świetne wyniki Barca odnosiła w tamtym sezonie. Teraz Valverde już nawet wyników najmniejszych nie ma i na dobrą sprawe nie ma czegoś co go trzyma na tej posadzie
4
Tak szczerze to dla mnie te 3 stroje fajnie wyglądały na zdjęciach, ale wczoraj na meczu to oo takie o. Patrząc na to jakie 3 stroje Nike robi dla takiej Romy czy Interu to według mnie średniawka
2
@pax Bo to nie był wybitny mecz pomocy, ale nie dziwi mnie takie optymistyczne głosy bo wreszcie widać że potrafimy kontrolować grę i mimo że to był drugi mecz w tej formacji, to chłopaki rozumieli się bardzo dobrze, DNA Barcy w pomocy, świetnie zwiastuje to na przyszłość.