La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1570 Culés

14

Valverde z każdym sezonem tracił coś bardzo ważnego. W pierwszym miał pełne zaufanie i poparcie, byliśmy wu wręcz wdzięczni bo wyciągnął nas z dużego dołka a oklepał cała Hiszpanie z palcem w nosie, porażka z Roma sprawiła jednak ze stracił ta sympatię przez tą kompromitacje i brak tożsamości, mimo że styl był słaby to nie bylo AŻ takich narzekań. W drugim sezonie definitywnie stracił już styl, Barca grała brzydko, ciężko się to oglądało (co prawda nie było dużo lepiej niż w pierwszym sezonie mimo że odszedł od 4-4-2), ale miał w ręce ten największy atut (w obu sezonach), który sprawił że jest na tej posadzie do teraz- wyniki. Bo można mówić że kompromitacja w LM, ale tak jak mówił Xavi- LM nie może być obsesja, jest z 6 drużyn które mają podobne ambicje, a przez ostanie 4 lata tylko 2 drużyny ta LM wygrali. Porażka z Liverpoolem i Valencia przykryły widok na to jakie świetne wyniki Barca odnosiła w tamtym sezonie. Teraz Valverde już nawet wyników najmniejszych nie ma i na dobrą sprawe nie ma czegoś co go trzyma na tej posadzie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?