0

Komentarz usunięty przez użytkownika

12

Tak szczerze to trochę mi jednak szkoda Dembele, nawet nie o jego sytuację sportowa, bo jakby nie patrzeć jest w dużej mierze sam sobie winny, ale kibice teraz po kolejnej kontuzji mieszają go z błotem, na siłę wypychają z klubu po to żeby wrócił Neymar (który na dobrą sprawę zachował się DUŻO gorzej od Francuza). Ok rozumiek że zaraz ktoś mi napisał że zapracował na to itd, ale to mimo wszystko ciągle młody niepoukładany chłopak, który chyba nie radzi sobie z obecną sytuacja (bo nie uwierze w to że nie zależy mu na sukcesie w Barcy tylko na Fortnicelie hehehehe) i według mnie nie zrobił nic takiego żeby kibice aż tak źle go traktowali

0

@D10SLEO Załatwiłem se robote na poczcie na wakacje akurat i zdałem sobie sprawę że co jak co ale akurat pozostawianie awizo nie jest w moim interesie, dużo czasu się na to traci, na miejscu i na poczcie

0

@PeterWenkman Zostawiam tu komentarz żeby kiedyś tu wrócić, ale to jest dobre *.*

0

@krzychu1526 Dembele sam się ze składu wygryzł xd, połowa już jest

14

Ansu usiądź mi na mor...!!! Nic nic redakcjo, kocham was

1

Ogólnie fajna sprawa, bo po pozbyciu się Coutinho nie ma w Barcelonie ofensywnie usposobionego pomocnika który mógłby coś ofensywnego wnieść do tej lini, aktualnie gra trzech nominalnych DP, na ławce jest 4 Rakitić, Arthur to też bardziej defensywy niż ofensywny, a no jest Vidal, czyli piłkarz którego Valverde nazywa ofensywnym pomocnikiem chyba tylko dla tego że dużo biega po całym boisku (a z tego wynika że z przodu też) a w Bayernie i Juve grał albo DP albo cofniętego rozgrywającego.
Sory jest taki jeden 20 latek, ale z jakiegoś powodu po 3 meczach w pierwszym składzie w sparingach i bardzo dobrych występach z jakiegoś powodu zniknął z tej drużyny.
Halo leci z nami pilot??

9

Valverde: Frenkie! Wiecie co macie grać?!
Frenkie: Nie
Valverde: Ja też nie, pozdrów Messiego xd
Frenkie: Nie ma Messiego
Valverde:...

9

Ansu zaraz będzie ratował sytuację XD

0

@lukasik17 Nom, od dwóch lat xd

0

@mesi8191 Prawe za to śmiga jak szalone

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@NeroTFP Co? Jak Barca wygra Lige lub coś w tym stylu to dodaje post na fb, to znaczy że jestem irytującym kibicem? Poza tym to naturalne że jak drużyna przegrywa to kibic woli siedzieć cicho. Nie wiem kim ty jesteś ze takie rzeczy cię irytują

2

@kielon93 Myślę że nie ma definicji "fajnego i przyjemnego życia". Zawsze czytam właśnie takie cos jak ty napisałes "kiedyś chodziłem na boisko, bramki z patyków, teraz przed komputerem..." i co w związku z tym? Według czego spędzanie czasu w "twoim" stylu jest lepsze od tego nowego i na odwrót? I tu masz plus i minusy i tu. Jestem pewny że bardziej chodzi ci o sentymen i brak zrozumienia tego co obecnie się dzieje (no bo jak oni mogą w te gry ciągle grać), niż realnie się czegoś obowiasz. Oczywiście nie jest to atak w twoją stronę, pewnie za jakieś 30 lat sam będę krytykował przyszłe formy spędzania czasu itd, twierdząc że za moich czasów grało się w gry z kolegami, rozmawiało przez internet i kształciło swoją wiedze na temat technologi, a teraz to tylko... XYZ. A co do sędziów to jest to naturalny kierunek, już teraz mamy dostęp do technologi która pokazuje nam każdy błąd ludzki, więc teraz przyda się technologia która te błędy ludzkie wyeliminuje (mówię o piłce nożnej i sędziach liniowych) :)

0

@PrinceDamon Oj podyskutowałbym na ten temat, gdyby Messiego w tej Barcelonie nie było to budżet klubu byłyby DUŻO niższy, jeśli jest piłkarz który może więcej od innych gdziekolwiek, to jest to Messi, nigdy na szkode klubu nie działał, zawsze był lojalny i zawsze ciągną ta drużynę, poza tym jest taką marką jako osoba ze tworzy Barcelonie ogromne zyski przez co klub stać na to żeby płacić mu tyle ile płaci i jeszcze żeby na nim zarabiać. Zgadzam się ze stwierdzeniem że żaden pilkarz nie jest ponad klubem, ale w tej sytuacji o byciu ponad klubem nie ma mowy, jest piłkarzem ponad innym piłkarzami- w ten sposób tak

0

@kielon93 Akurat tutaj nawet nie chodzi o Valverde, wpuszczanie Ansu w pierwszym składzie byłoby według mnie nieodpowiedzialne, mógłby wejść przy dobrym wyniku żeby nied czuł dodatkowej (juz i tak ogromnej przecież presji)

0

@wierbafcb Ale ty masz do kogoś pretensje że łykasz te same brednie podawane od miesiąca? xd

0

Co do Ansu, to jak myślicie? (tzn to trochę sci fi ale kto wie) może przez plagę kontuzji dostanie powołanie na mecz i stąd te treningi? Z tego co słyszałem to bardzo dobrze pokazał się w sparingach Barcy B, ale to by była historia

7

To już klasyk że na rozpoczęcie sezonów ligowych, przez kilka tygodni ludzie spamują swoimi wynikami w Fantasy ;D

0

Kto to ten łysy w Legi w środku pola? Niezła technike ma, nie wiem czy mu AKURAT wychodziło jak patrzyłem, ale coś umie, szok jak na warunki Ekstraklasy

0

@Chwytliwy Ale świetną drużyne Totki zbudowały, w pomocy Ndombele, Lo Celso, Eriksen, Sissoko, w ataku Kane, Son, Lucas. To jest skład z potencjałem na mistrzostwo. Boki obrony tylko trochę przeciętne

1

@norbi77 @kimi23 Dziękiuje za odpowiedż :)

0

Pytanko- proszę o pomoc/opinie: Chcę kupić grę FS15 na PS3, jednak prawie każda oferta na Allegro jest z płytami używanymi, czy w takim wypadku lepiej jej nie kupywać, nawet od polecanych sprzedawców? Wiem że kiedyś FIFA14 miała kod i na nowym komputerze nie mogłem jej uruchomić, teraz kupuje dla brata na PS3 i nie wiem jak to wygląda, nie zamawiałem gier w ten sposób

0

@Copernicus Twój argument za to polega na tym że żeby być najlepszym to musisz mieć w klubie najlepszego piłkarza na świecie i trzeciego najlepszego w razie jakby tego pierwszego nie było, to żeby go zastąpił xd. Mamy tak mocny skład w tym momencie, z De Jongiem i Griezmannem że powinniśmy dominować z z i bez Neymara, a wszystko zależy od tego jak będzie grać drużyna i jak ustawi to trener. Jak Messiego nie było to Neymar ciągnał drużyne- To może czas najwyższy żeby to drużyna wzieła odpowiedzialność i monolitem przejmowała pałeczke po Messim, a nie ciągle liczymy że Messi będzie nas ratował, albo jak w twoim przypadku- Neymar

0

@Commando Bo w starych czasach fimy tyle nie zarabiały. Aktualnie krytykowanie filmów za to że są robione dla pieniędzy to jak.... nie wiem... krytykowanie samochodów za to że jeźdzą

0

@Commando Nie żeby coś, ale to nie jest tak że filmy robi się po to żeby zarabiały pieniądze?

0

@inFLAMES Był artykuł z całym wywiadem

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

Oczywiście to tylko mecze przedsezonowe, ale jakby nie patrzeć, Puig 3 mecz- 3 w pierwszym składzie, mam nadzieje że gdy zaczną się mecze o stawkę to Riqui nagle nie zniknie z planów Ernesto

0

@clyde Bo każdy powinnien wyglądać jak przeciętna kobieta, a nie tak jak sam sobie się podoba... zrobione pustaki- żałosne

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?