Kacper1432
Dołączył/a: grudzień 2013
Sława
5 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dzisiaj będzie prawdziwy test Upamecano- Mbappe na środku ataku do tego wspierany w głębi pola przez Neymara, może by aktualnie trudniejszy egzamin dla stopera?
1
@Nolife1899 A jeszcze ciężej z nich wychodziła
3
Taki cichy apel, nie wiem jak do nazwać, co do Abidala- myślę że popełnił wielki błąd godząc się na taką rolę w Barcy za tego zarządu, nie potrafił zrobić tego co Puyol czy Xavi, jednak mimo (nieukrywajmy) bardzo słabej pracy, owianej aferami i ogólnie rzecz biorąc wtopy, myślę że wielu kibiców zapomniało kim jest Abidal. Widzę że ludzie cieszą się z jego odejścia ( i słusznie) jednak przebija się przez to duży brak szacunki, myślę że Eric był marionetka naszego kochanego prezydenta, popełnił błąd, jednak mimo wszystko zasługuje na wielki szacunek, za to jakim był piłkarze i człowiekiem, a jeśli to prawda że sam zdecydował się odejść jeszcze lepiej o nim świadczy. Osobiście mam nadzieję że jeszcze kiedyś wróć do Barcelony, do zdrowej Barcy, być może w innej roli, liczę że będzie traktowany tak jak na jedną z legend tego klubu przystało
0
@Bykunn Powinniśmy mieć potrójna koronę ale pod koniec sezonu okazało się że drużyna nie ma charakteru? Wystarczyłoby tylko żeby był w drużynie taki mało istotny by fakt jak charakter i wszystko byłoby dobrze :/ No szkoda. Na Messiego nie pada światło reflektorów dlatego że jest kapitanem, na Messiego pada światło reflektorów bo każdy dobrze wie że od jego dyspozycji uzależnione są wyniki tej drużyny i dobrze o tym wiesz.
0
@Janiama Idealnie udaje ci się dopasowywać sytuację do swojej tezy która jest absurdalna. "Jak wygrywasz z Liverpoolem to masz z kim grać?" No nie masz bo jak nie rzucam ogólnymi zdaniami tylko wejdziemy w sytuację głębiej to wiemy że w takim meczu strzelasz niemożliwą bramkę z 30 metrów z rzutu wolnego, a 0 z tyłu zawdzięczazz tylko absurdalnej postawie ataku przeciwnika w meczu w którym spokojnie powinnien zdobyć 3 bramki, co potwierdza się w rewanżu gdy wystawiasz 2 setki któryvh twoi genialni partnerzy nie potrafią wykorzystać a obrona tym razem już nie złapał Pana Boga za nogę i tym razem straciła 4 bramki. O reprezentacji mi się nawet nie chce dyskutować bo wystarczy przywołać nazwisko Higuaina czy Palaciosa (jeśli dobrze pamiętam) i dyskusji o Argentynie w ogóle by nie było a Messi byłby niezaprzeczalnym GOATem
1
@Bykunn Kto nam teamu zazdrościł przez ostatnie lata? Przez takie myślenia zarządu Barca jest gdzie jest, już ostatni sezon Lucho pokazywał że mamy spore problemy ale były przebłyski i słusznie pozostaliśmy przy tym projekcie. Roma była momentem w w którym już było widać że nie nadążamy za resztą, a Liverpool MUSIA BYĆ ostatecznym znakiem że trzeba coś zmienić bo ta Barcelona nie gra, aż tu nagle wychodzi taki absurd jak ten mecz z Bayernem. Barcelona traci ostatnie lata Messiego bo od ostatniego zwycięstwa w Lidze Mistrzów zrobiła jeden dobry transfer którym był Lenglet, a wydała tyle pieniędzy że to się w głowie nie mieści, Messi od odejścia Neymara sezon w sezon sam sobie bramki strzela i sam sobie asystuje, Valverde z Setienem wyciskają co mogą z jego umiejętności. Jak mnie wku**** jak ludzie narzucają Messiemu CO JESZCZE MA ZROBIĆ w momencie gdy już robi prawie wszystko, można nie zgadać się ze zdaniem że Barca traci jego lata, ale obarczanie go winą za to co się dzieje jest tak absurdalne że nie da się i tym dyskutować
0
@Suzu @Janiama dodam jeszcze że Messi zagrał świetne połowę z Liverpoolem w rewanżu, wykreował sytuację których nikt nie potrafił wykorzystać, a po 3 bramkach już wszystkim siadła psycha
8
@Janiama "On jako kapitan miał wszystko by przejść Romę i Liverpool", "Nikt Messiemu nie zabraniał tak zmotywować zespół żeby od pierwszej minuty zapierdzielać na boisku."- czy ty sugerujesz że te porażki to wina Messiego bo nie zmotywował drużyny? No tak wystarczyło krzyknąć i każdy by robił po 12km. Nie rozumiem cie, mieszasz świetne komentarze z tak absurdalnymi że się tego czytać nie da
1
@dawinho80 Ty wiesz że ten cały komentarz to był żart? Dobrze wiem że czas 80% tego składu się skończył, ale po prostu sobie nie wyobrażam by w obcecnej sytuacji te dzbany z zarządu cokolwiek sensownego z tym zrobili
5
@Bogan A ja to widzę tak że w Barcy po prostu jest tak że jak Messi nie zagra meczu z kosmosu to jedyne na co możemy liczyć to żeby manity nie było. Podaj może jakie liczby robią inni w drużynie gdy drużyna Ronaldo i Messiego wygrywają. Dowalanie się do Messiego po tym co się wydarzyło to jest dla mnie najbardziej niezrozumiała rzecz, jest 1000 powodów tego co się wydarzyło i Messi na liście od najważniejszych do najmniej ważnych jest gdzieś 900, już bardziej winiłbym Umtiti ego który nawet w Lizbonie nie był
1
Ale dzisiaj będzie, Setien Out, nowy trener z tyłka wyciągnięty od zaraz, odejdzie Rakitić, Braitwait, Firpo, Rafinha i Umtiti, przyjdzie Martinez z Garcia i będzie chodzić piłkeczka :O. Coś czuję że nowy trener w pełni wykorzysta jakość Pique, Busquets i Suareza. Nic tylko czekać na konferencję
5
@pax Jeśli ci się chce to rób takie analizy dalej, nie moja sprawa. Jednak osobiście uważam że roztrząsanie tego meczu na czynniki pierwsze nie ma najmniejszego sensu. W tym meczu upadła drużyna, jako kolektyw, to nie indywidualne błędy zadecydowały o tym co się stało. Jeżeli ktoś z Barcy ma odjeść to nie są to piłkarze którzy w tym meczu się zblaznili, ale są to piłkarze których odejście zwiastowały już ich występy od miesięcy czy lat. Ten mecz nie wplywa na postrzeganie piłkarzy, ten mecz wpływa na świadomość że to o czym myśleliśmy już od jakiegoś czasu, jest 100% prawda
4
Zarząd, a co za tym idzie cała reszta więc trochę bez sensu ankieta
1
@Dari0G Tylko ze czesto jest tak żę drużynie nie idzie ale Messi strzela 3 bramki i jest git, mimo że ciągle człapie
0
Ogólnie to bawi mnie to jak "człapanie Messiego" jest wykorzystywane do danej sytuacji. Jak wygrywamy i Messi strzela hat-tricka to "lepiej mądrze stać niż głupio biegać, to się nazywa inteligencja etc", jak przegrywamy to "macie waszego kapitana, zero walki, wyrzucić go z klubu, to jest niedopuszczalne". Ciekawe xd
0
@MaŁolat realnych
0
@mrboom Ale to co wy myślicie że Barcelonie akurat dzisiaj przypadło zagranie jednego z najgorszych meczy w histori istnienia klubu? Wszystkie wady o jakich piszesz były w większość wynikiem genialnej gry Bayernu, świetne ustawienie, świetny pressing, świetna szybkość budowania akcji. Oczywiście że Barca im to ułatwiała, ale gdyby piłkarze Barcy byli tak słabi ogólnie jak byli wczoraj to klepałoby nas Leganes. Bayern tak na nas usiadł że obnażył praktycznie każdą naszą wadę. WYBITNY występ drużyny z Monachium
5
@DanielOOL Lenglet jest świetnym stoperem. Mam nadzieję że w przyszłośći będzie liderem tej defensywy
0
@VenoM Nie sugeruje że wzmicnienia tu nie są potrzebne. Sugeruje że nie mamy pieniędzy i trzeba uzupełniać pozycje które najbardziej tego potrzebują a w pomocy akurat jest w czym budować.
0
@semafor Barca nie ma pieniędzy. Powinna przedewszystkim skupić się na uzupełnieniu pozycji a nie na wydawaniu pieniedzy na kolejne gwiazdy
2
@mrboom Co? XD Jakikolwiek argument potwierdzający twoja wypowiedź?
0
@Azi Roberto z Busquetsem zawalili początek tego meczu i będę się tego trzymał. Nie jest do pomyślenia żeby pomocnik Barcelony w tym sektorze boiska zrobił to co Roberto tutaj, nawet jeśli go Semedo trochę na minę rzucił. Pierwsza bramka to gdy jeszcze nie padła to po stracie Busquets krzyczałem co odwala Roberto dając uciec bodajże Perisiciowi prawa strona gdy Semedo się wracał. DRAMAT
0
Kogo widzicie w Barcy na 9 i na prawej obronie? W sumie na lewej też, to są pozycje które najbardziej wymagają wymiany, a szczerze mówiąc, nie widzę zawodników których możemy kupić a w jakimś stopniu gwarantują jakość. W pomocy liczę na Pjanicia, De Jong, Puiqa i Pedriego, na skrzydłach na Dembele, Trincao i Fatiego, środek obrony to Lenglet, Araujo i może Garcia. Co z resztą?
0
Najgorsze jest to że tu nie ma przyszłośći... Koniec przyszedł w najgorszym momencie, gdy Barcelony nie stać żeby coś tu odbudowywać. Gdy odchodził Neymar były pieniądze na totalna przebudowe i wszystko zostało rozrzucone. Teraz? Większość tej kadry musi odejść, praktycznie każdy powyżej 28 roku życia (poza Messim według mnie) i w sumie dobrze że przyjdzie Pjanic, to powinnien być jeden z niewielu tak doświadczonych piłkarzach w kadrze, a jednocześnie taki który nie doznał tego co obecni... Dalej? Co tu budować, nic większego nie kupimy... Mamy kilku fajnych młodych zadownikow ale postawienie w 100% teraz na Trincao, Ansu, Puiqa, Pedriego czy Araujo oznacza drastyczny spadek jakości, niestety, tak moglibyśmy wzmocnić skald ludźmi typu Sancho, Upamecano, Oyarzabal, Aouar- tak teraz musimy liczyć że pojawi się drugi Guardiola który sprawi że każdy z tych młodych chłopaków będzie świetnym graczem, inaczej czekaj nas chudsze lata niż wszyscy sobie wyobrażają
3
@pax Myślę że realna ocena kto grał dobrze a kto źle jest do wyniki 3-1/4-1 później to już nie było drużyny. To co ja widziałem że Roberto i Busquets popełniali kryminały na początku spotkania, do tego fatalne wybicia Ter Stegena i zagubiony Semedo (choć jego akurat nie osadzalbym za ten początek, tam myślę główną rolę odegrał Roberto na tej prawej stronie)
1
Ter Stegen miał nam meczy wygrać a narazie nam go przegrywa
4
4km mniej przebiegli w 25 minut XDDD
0
Przecież oni już przy 3-1 w oczach Anfield i Rzym mieli XD, Busquets i Roberto to jeźdzcy apokalipsy, do tego Ter Stegen jeszcze sabotuje, kończmy ten mecz
0
Roberto kluczowe zagranie już przy drugiej bramce :)
0
Gol nie zmienia faktu że Alba MUSI dokładnie to zagrać, a to podanie to była parodia