2

@barcelonaLM Boże ale czemu ludzie ciągle o n im gadają, on ma jakieś kwalifikacje do czegokolwiek, czy ludzie sobią o nim gadają bo chwytliwy temat? Ciągle widzę MARGOT w internecie mimo że ani razu nic nie czytałem dłuższego na ten temat poza tym o co mniej więcej chodzi, a ludzie ciągle drążą jakby to jakieś istotne było

0

@PArasentimentes Ale ja nie sugeruje że Messi nie chce odejść tylko ze jego odejście nie jest pewne, więc czemu ma powiedzieć że odchodzi?

0

@PArasentimentes Czyli jednak: stoimy w punkcie w którym Messi ma wyjść, powiedzieć że odchodzi, mimo że nie wiadomo czy odchodzi. To byłaby męska i dojrzała decyzja.
A i jak już piszesz Kacperku to kultura wymaga napisać to z dużej litery, byłoby mi miło.
@geass kwestia odejścia Xaviego i Iniesty jest całkiem inna, więc nie wiem po co to porównywać, ww dwójka uznała że już nie jest w stanie dawać tyle Barcy co kiedyś i podjęć taką decyzję mogli w każdym momencie. Messi ma dość siedzenia w cyrku Bartomeu które upokarza klub i jego od ostatnich 4 lat więc widząc jak z roku na rok podejmuje nieudolne decyzje postanawia odejść bo ma większe ambicje pod koniec swojej kariery i tyle trzeba to zaakceptować.


0

@RobsonPL Rakticia nie musiał wysyłać faxu bo jego nikt nie trzyma w tym klubie na siłę, powiedzieli mu że odchodzi, znaleźli mu klub i tyle, łatwiejszej drogi do odejścia nie da się mieć. Jakbyście nie zauważyli sytuacja z Leo jest "trochę" bardziej skomplikowana

+Myślę że ludzie którzy zajmują się takimi rzeczami całe życie lepiej wiedzą co jest najrozsądniejsze, w porównaniu do spłakanych kibiców na forum bo ich idol nie robi wszystkiego jak oni chcą

1

@PArasentimentes Wam ciągle o ten Bayern chodzi? XD, co ma powiedzieć że zagrali chu*** lepiej wam będzie? Messi bardzo mocno wypowiedział się przed tym meczem, że jeżeli będzie tak jak teraz to nic nie wygrają w LM i jak widać miał rację, więc teraz ma wyjść i znowu wziąć to na siebie, patrzcie znowu ja przegrałem.
2/3 co to ma do tego co napisałem? Te argumenty sprawiają że Messi ma wyjść sam przed biura, powiedzieć wszystkim że odchodzi po czym pójść sam do biur i negocjować z Bartomeu mimo że nie umie tego robić bo ma od tego agentów?

0

@macio_944 No może jest to prawda, ale ja nie widzę żeby w jakiś sposób Messi pluł mi w twarz swoim zachowaniem, bo to co się dzieje aktualnie jest logiczne w sytuacji która ma miejsca, 2 strony są daleko od porozumienia więc logiczne że nikt nie może nic ogłaszać, nic powiedzieć głośno. Jedyne co mi się nie podoba to opuszczanie treningów tak naprawdę.

10

Ja tego nie rozumiem, ludzie oczekuję że Messi wyjdzie do ludzi, powie ze odchodzi (mimo że nie wiadomo czy odchodzi), będzie rozmawiał sam z klubem a nie jego prawnik bo to jego Tata i głupio to wygląda, dodatkowo nie miał pisać faxu w czasie gdy był na urlopie, tylko miał poczekać aż wróci i dopiero wtedy powiedzieć że odchodzi żeby klub miał mniej czasu na reakcje. Rakitić to potrafi odejść z klubu, szkoda że w jego wypadku klub sam znalazł mu klub do którego został sprzedany za 1.5mln i postawił przed Ivanem otwarte drzwi. Rakitić waszym tokiem rozumowania też się nie odzywał aż do ogłoszenia transferu to czemu nikt się nie rzucał że olewa kibiców i nic nam nie powie?
Ludzia teraz odbija się kompleks Messiego (Bo jak on mógł nam to zrobić) i teraz co by nie zrobił będzie pluciem im w twarz, a jak już odejdzie to będą teksty typu "i bardzo dobrze i tak go już nie potrzebujemy"

0

@kingorbit Pewnie będzie grał na niezłym poziomie i za 2/3 lata będzie z nim problem jak z Rakticiem czy Vidalem

3

Ja to mam nadzieję że nikogo nie kupimy, do wyborów został tylko sezon który moim zdaniem powinniśmy potraktować jak Chelsea rok temu: odważnie stawiając na młodych, a może akurat ktoś udowodni że zdecydowanie zasługuje na pierwszy skład. Zakupów Bartka już nie chce, a jak widzę że on ściągnął już Pjanicia i ściągnie Wijnalduma z którymi za dwa lata będzie problem jak z Vidalem i Rakiticiem to wolę ten sezon potraktować na luzie i poczekać na zakupy już z nowymi ludźmi za sterami

0

@BarcaInfo Taktyczny

1

Coroczny klasyk od Papcia


14

@Dani13 Już samo logo Audi świadczy że to stary film

1

Rakitić- dziękuję, świetny transfer i w ogóle, ale pokazuje co to znaczy zaspać moment na odejśćie, mógł odejść 2 lata temu gdzie już było widać że jest hamulcowym, chciało go PSG za duże siano, zarobiłby może jeszcze więcej niż tu. Tak został tu troche siłą, stracił dużo w oczach kibiców i też w tym sezonie przesiedział dużo na ławce. Myśle że mimo sukcesów na początku przygody w Barcelonie i tego że był bardzo ważnym elementem pierwszej 11, będzie zapamiętany jako piłkarz obrazujący Barce Valverde, wolna, przewidywalna, często skuteczna jednak mimo wszystko pozostawiająca złe wspomnienia. Szkoda

1

@VIPER2712 Rozumiem, tylko ktoś do takich sytuacji doprowadził, a teraz zachowujemy się jakby pozbycie się ich to był krok do przodu, a tak naprawdę ciągle się cofamy

0

Brawo, puszczamy zawodników za darmo, ale przecież zaoszczędzimy na pensjach :), Brawo Bartomeu, rekin biznesu. To tak jakby nasr** na dywan i bić brawo bo przecież posprzątał.

3

Tu już dawno widzę wrotki odpięto, ja już czytam że Bartomeu nie jest winny sytuacji w klubie jak Messi, że Dembele to król i w tym sezonie wskakuje w buty Messiego XD

1

Gamer!!! Brawo, mam nadzieję że teraz Gamera będziemy mogli oglądać tylko w sobotnie noce ;)

0

@Kurkmen To totalna niedorzeczność respektować kontrakt i nie okazać szacunku najwybitniejszemu piłkarzowi w swojej historii przy zaistniałej sytaucji z Covidem. Jak ludzie tak mogą

0

@ILovethisGame Wiem że za darmo nie odejdzie, zdaje sobie z tego sprawę. Jednak mimo wszystko uważam że w zaistniałej sytuacji klub powinnien zachować się inaczej, wytłumaczyłem ci czemu.

8

Super chłopak z Izu Ugonoha, bardzo go lubie

0

@ILovethisGame Messi dawał na sobie zarobić przez ponad 15 lat w klubie, więc tak jak mówiłem: skoro obie strony zdecydowały się dodać taki zapis, to czemu nagle zasady miałby się zmienić?

12

@AlexDark00 Przecież to samo można powiedzieć o Vidalu, więc po co dopłacać?

0

@ILovethisGame No właśnie: nikt nie miał pojęcia że coś takiego się wydarzy więc nikt nie umieścił takiego zapisu, a zamysł tego zapisu polegał na tym że Messi może odejść po sezonie. Według mnie kwestią szacunku do Messiego w tym momencie powinno być pozwolenie mu zrobić to co chcę, ale no wiadomo że Bartomeu będzie robił wszystko żeby nie zostać zapamiętany jako ten co przyczynił się do odejśćia Messiego.

0

@ptrx No to w takim razie nie używaj takich stwierdzeń skoro jak sam mówisz: nie znasz się, jest to trochę oznaka braku szacunku do (po Janku Błachowiczu i Joannie Jędrzejczyk) najlepszego Polskiego zawodnika MMA

0

@ILovethisGame Było o tym pomyśleć w momencie dodawania takiego zapisu w kontrakcie.

0

@ptrx Gamrot jest "nołnejmem"? XDDD

4

@SergioTomas Font? Największy populista, który wygląda jak facet który musiałby podawać się do dymisji w momencie gdy Xavi okazałby się słabym trenerem?

0

@ILovethisGame I dlatego napisałem drugą część zdania: Założeniem tego zapisu było to że Messi może odejść po zakończeniu sezonu, a że sytaucja była BARDZO nieprzewidywalna i przez sytuacje z Covidem i przesunięciem sezonu, zapis stracił ważność, nie zmienia faktu że z samego szacunku dla Messiego i tego co tu zrobił zarząd powinnien respektować jego zdania, bo w momencie podpisywania kontraktu to robił, nagle już tego nie robią

0

@MESSIah16 Czyli mamy gdzieś zapisy w kontrakcie i szacunek do kogoś takiego jak Messi w nieprzewidywalnym obliczu Covida?

0

@Stoiczkow A to że może za darmo opuścić klub do bodajże 10 czerwca? Co zostało uzgodnione i podpisane przez Messiego jak i przez klub?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?