Kacper1432
Dołączył/a: grudzień 2013
Sława
5 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Chaoss No tak, powiedz że Busquets gra bo Messi każe trenerom go wystawiać XDD
1
@PatrychoO Normalnie: 4-3-3 z Messim bliżej środka i De Bryune w pomocy, co w tym trudnego? Najwyżej De Bryune z drugiej strony pomocy żeby sobie z Messim nie przeszkadzał
17
Mnie to bawi ogólnie jak ludzie oceniają jego "słabą psychikę" po tym jak większość osób tu swoją psychikę najabardziej miała wystawioną na maturze.
Naprawdę nie rozumiem, ten wasz Puyol któremu Messi podobno może buty czyśćić w kwesti wielkich osobowśći jest pierwszą osobą która wspiera Messiego i trzyma kciuki za to co robi, ale kibice na forum będą z nich jechać równo XD.
Coś czuje że na ten zarząd szambo wyleje za jakiś czas że wszyscy będą się dziwić że Messi tak dużo wytrzymał w tym syfie.
4
@saser17 ????
Komentarze co tu się pojawiają są naprawdę coraz bardziej absurdalne
3
@messiandiniesta Czyli najważniejsze mecze to te w których przegrywamy? XD Tych ważnych meczów było DUŻO więcej i w większości to Messi dawał nam zwycięstwo, ale no tak, takie rzeczy łatwo się zapomina
1
@kerouac Tak! Niesie mnie odwaga! Odwaga której ucieleśnienem jest Bartomeu! Messi może odejść bo moja odwaga daje mi nadzieję na lepsze jutro! Vamos Bartomeu
0
@Bykunn Nie naprawi czego?
0
@didzejos No to odpowiedz w dyskusji, chyba że widziałeś więcej takich, ja nie np
2
@Peqaz "-od kilku sezonów kurczowo trzymają się tutaj piłkarze wypaleni tylko dlatego, że są funflami Messiego" To ty może naucz się pisać. Napisałeś że wypaleni zawodnicy czyt. Busquets, Pique, Rakitić etc są trzymani TYLKO dlatego że są kolegami Messiego. Powtarzam pytanie, wierzysz w coś takiego i mam brac to co mówisz na poważnie?
0
@didzejos Były z 3 komentarze na ten temat czy tak po prostu miałeś potrzebe temu zaprzeczyć?
0
@Bykunn Czyli piszesz to przy założeniu że Messi odejdzie i na pożegnanie nie powie nic kibicą tylko da zdjęcie na Fejsie z podpisem "Dziękuje wszystkim kibicą Barcy"? Ok, to wiele tłumaczy
1
@ShawnC Od 5 lat nie jest źle, masz racje, źle to dopiero będzie
1
@Peqaz Według ciebie w Barcy trzymani są piłkarze zarabiający miliony tylko dlatego że są kolegami Messiego i sugerujesz że twój komentarz jest poważny?
2
@Bykunn Dobrze że Messi już jest w City po prezentacji i już wiemy że odszedł od Barcy bez słowa tylnymi drzwiami i możemy już napisać to co ty napisałeś, inaczej byłoby to chyba idiotyczne sugerować że nic nie powiedział w momencie gdy nic nie wiadomo
0
@kuz Co ty gadasz jak ludzie tu piszą że Messi jako kapitan i legenda powinnien już któryś rok z rzędu taplać się w tym gów** razem z Bartkiem i się szeroko uśmiechać bo inaczej to się na nim zawiodą XD
0
@Comentateiro Brawo za ten komentarz!
2
@masq Już mnie to wku****, wy ,myslicie że Messi spłakał się bo dostał od Bayernu i mu przykro i jeszcze mu Suareza chcą sprzedać? Właśnie przez to w jaki sposób Bartomeu nakręcił hejt na Messiego nie dziwie się że chce odejść od tej bandy idiotów w zarządzie i niewdzięczników wśród kibiców. Messi od 4 lat sam ciągnie tą drużyne, mimo to zawsze upokarzają się pod koniec sezonu, nikt w zarządzie nie potrafi nic z tym zrobić, kupić kogoś naprawdę jakościowego za 100mln, zamiast to wolą dalej roztwaniać hajs i wypuszczać do mediów fake informacje dotyczące Messiego, najłatwiej po porażce jest pokazać Messiego ze spuszczoną głową i pokazać "No zobaczcie... nie strzelił gola teraz... no cóż" co by się nie działo ostatnio w klubie- za wszystkim stoi Messi, teraz Barto wychodzi i mówi że to nie jest problem instytucjonalny tylko sportowy, czyli w skrócie mówi że "to z drużyną jest problem nie z nami" I o ile pierwsza rzecz to prawda, to za wszystko odpowiedzialny jest ten kretyn na stołku i on wychodzi i mówi że tu nie ma problemu i podejmie się odbudowy tej drużyny XD. Naprawdę nie jestem w stanie sobie wyobraźić bezsilności Messiego w tej sytuacji... ALE NIE bo wychodzą tacy wielcy Mes Que Un Club Maciusie na internet i napiszą że Messi opuszcza tonący statek i że nikt nie jest większy od klubu XD, nie wiem JAK BARDZO trzeba być naiwnym żeby wierzyć że Barca bez Messiego z tą bandą Olsena jest w stanie stworzyć cokolwiek sensownego.
-Messi prosze zdobywaj 40 bramek i 30 asyst na sezon
-Messi bądz kapitanem jak Puyol i krzycz na nich
-Messi nie jesteś ponad klubem, nie możesz się buntować
-Messi masz wywiad dać po 8-2 i powiedzieć coś, mimo ze miesiąc temu w wywiadzie dałeś do zrozumienia że to się tak może skończyć
-Messi bądż grzeczny
-Messi nie chciej tyle zarabiać
-Messi Messi Messi... no Messi bądż taki jak chce żebyś był :C
0
Uwaga ankieta!
https://www.strawpoll.me/20830388
0
@IronSanHybrid Wy naprawdę myślicie że Barca z Bartomeu po odejściu Messiego będzie budować nową epoke XDDD
17
Naprawdę tyle ludzi uważa że decyzja Messiego jest podjęta przez odejście Suareza i swoją ekipa Amigos (która w sumie i tak zostaje- poza Luisem i Vidalem)? Naprawdę ludzie uważacie że lojalność i miłość Messiego jest uzależniona od obecności jego ziomka w klubie? Naprawdę uważacie że Messi strzelił focha? Takie zdanie macie o największej legendzie naszego klubu? Nie wierze w to co czytam... jest mi smutno
3
Ja bym się wcale nie ździwił jakby cała akcja Messiego była jedną wielką ustawką żeby wyrzucić tego kretyna ze stołka, Messi to jest ostatnia osoba która powinna odchodzić w takich okolicznościach. Jakoś zastanawia mnie że po tym jak Messi wysłał fax, NAGLE każde najlepsze żródło pisze co i jak, tzn no przyzwyczaiłem się że w Barcy wszystko wypływa, ale aż tak? Media zachowują się jakby miały relacje live z domu Messiego i posiedzenia zarządu.
2
Najbardziej spektakularny upadek klubu jaki widziałem XD
8
@dominik127pl Ja bym chciał zobaczyć że Suarez się stara coś z tym zrobić, ale nie, ja od 2 lat widzę w nim arogancje, bo jest wielkim napastnikiem i kolegą Messiego, widzi wszędzie problemy tylko nie u siebie
24
A jeszcze co do Suareza. "Zawsze był gruby, to nic nie znaczy", patrzę na Suareza i Lewego i co widzę? Pierwszy swoje najlepsze lata fizyczie ma już dawno za sobą, ma problem z pressingiem, szybkością, zwinnością i patrząc na jego pewność siebie w Barcy to pogodził się z tym że już może być tylko gorzej więc będzie grał jeszcze z 2 lata w Barcy na dobrym ustawieniu się i piłkach od Messiego. Drugi? Drugi zobaczył że wiek nie pomaga, więc zaczął cisnąć jeszcze więcej, zaciska zęby jeszcze bardziej i w wieku 32 lat gra najlepszy sezon w karierze, połaczył intelignecje boiskową z ogromną siła i wydolnością, dlatego nie odstaje w tak intensywnie grającym Bayernie.
3
Zastanawiam się czy działania Koemana to naprawdę przemyślany plan. Największe problemy Suareza to: zarobki, człapanie i klapki na oczach Messiego gdy jest w składzie, jednak jeśli prawdą jest to co mówi: że może zejść z zarobków i usiąść na ławce to nie widzę z nim problemu, facet wypracowuje conajmniej 30 bramek na sezon. Inaczej widzę jednak Busquetsa, on to za dużo argumentów "za" już nie ma, myślę że nawet do wzorca młodzieży się nie nadaje, Busquets był jedyny w swoim rodzaju i tyle, osobiście nie szedłbym w szukanie drugiego Busiego, tylko DP z prawdziwego zdarzenia, myślę że De Jong czy kto kolwiek kto miałby grać na tej pozycji nie potrzebuje Busquetsa. Inna sprawa, co on gwarantuje wchodząc z ławki? Jest tykającą bomba z tyłu, a do przodu za dużo nie gra. Po co on Barcelonie? Roberto jeśli zejdzie z zarobków to ok, załata kilka pozycji na ławce (oby na ławce), Pique niech zostanie, tylko wprowadzmy ŚO który za rok wejdzie na jego miejsce, Alba gra na takim poziomie że lepszego LO nie znajdziemy, a charakter ma taki cieżki że myśle że da sobie radę.
0
Czyli zapowiada się że odejdzie Suarez, Raktitić i Vidal, poza tym mało istotni w kwesti pierwszego składu zawodnicy typu Rafinha. No cóż... Modle się żeby Messi został, w kogoś trzeba wierzyć w tym sezonie
0
W ogóle to Dembele mówi już po Hiszpańsku? xd
6
@socha Ale on już kiedyś odchodził XD, to taki coroczny event
1
@VamosRakieta O Rakieta, a propos odchodzenia... :D
0
Uwaga ankieta!
https://www.strawpoll.me/20823363