9

"Tak gada o Bartomeu a o tym że sami człapią na boisku nic nie powie" Messi mówi że jego odejśćie jest dobre dla niego i dla klubu... To ja nie wiem, wy macie problem z tym że Messi chce odjeść czy nie?

0

@robsesh Nie mówi że są słaby tylko ze drużyna potrzebuje przebudowy i młodej krwi

0

@aleksande_r No bo przecież w kwesti rodziny tylko kasa się liczy, więc jak zarabia kasy to wszystkie inne kwesie rodzinne się nie liczą, jest kasa to po co o niej myśleć

0

@IronSanHybrid BRAWO ALE T MĄDRY XDD

3

I teraz wychodzi według mnie kim jest Messi, wasz Puyol czy Xavi nawet nie mógłby tego powiedzieć o Bartomeu, Messiemu z kolei Barto może naskoczyć i teraz słusznie wyleje się szambo na tego idiote. Ale stawiajmy dalej człowieka który udanie rujnuje ten klub od lat nad Messiego

2

@IronSanHybrid No to odzywa się gdy wszystko jest już jasne i się nie zmieni, miał się odzywać gdy chciał odejść ale nic nie było pewne, żeby, jak się okazło póżniej, powiedzieć że jednak nie może odejść?

14

@IronSanHybrid Japierdo*** XDD, nic nie mówi- co to za kapitan, mógłby coś powiedzieć XYZ
Mówi coś- pfff... łaskawca
Jak widać, jak będzie się chciało, to się zawsze przypier*** można ;)

0

@Hubso A w takim razie to nie mamy o czym rozmawiać, ok niech będzie tak jak uważasz XD

2

@foczkyyyhg A czyli jednak sugeruejsz że zarząd leci w uja z tym zapisem że trzeba się nim sądzić i straciłby czas? Bo w takim razie czegoś nie rozumiem, mówisz że Messi to frajer bo chce wykorzystać zapis w kontrakcie czy co?

0

@Hubso W dupie mam te 8-2 w tym momencie, Barcelona jest niszczona w każdym punkcie logistycznym, klub pozywa były trener który nie może się na nowo zatrudnić, kilkunastu skautów, na jaw wypływa jakaś akcja korupcyjna a wy ciągle o tym meczu. Wielcy kibice Barcelony, a patrzą tylko na gablotke i wynik jakiegoś meczu, a to że Barcelona jest właśnie orana instytucjonalnie to wszyscy gdzieś mają bo przecież piłkarze przegrali

1

@AlwaysBlaugrana W skrócie to klub leci totalnie w chu*** bo dodali do kontraktu zapis który miał Messiemu zapewnić odejśćie PO ZAKOŃCZENIU SEZONU i każdy sąd to potwierdzi i teraz dzięki Covidowi trzymają Messiego czym się da żeby tylko nie zostać zapamiętani nie tylko jako ludzie którzy zrujnowali klub instytucjonalnie ale również zniszczli największą legende tego klubu.

1

Bartomeu jest jedyną osobą która mogła w tak krótkim zaorać ten klub sportowo, finansowo, wizerunkowo i instytucjonalne. Do tego potrafił zniszczyć legendy takich osób jak Valdes, Abidal czy nawet Messi w oczach wielu osób. To napewno jest przypadek że ta wasza rzekoma "prawdziwa twarz Messiego" wychodzi w momencie popisów logistycznych bandy Olsena z Bartomeu na czele

0

@nammah ... po 8 golu 4 rok z rzędu

1

Nie wiem jak widząc jaka patologia odpier*** się w tym klubie (nawet w tym okienku) można obstawiać za Bartomeu i jego bandą w tym sporze Barto-Messi. Ja już wole być uznawany jako fan Messiego a nie Barcelony jeśli bycie kibicem Barcelony oznacza klaskanie temu klaunowi i przymykanie oka na jego kolejne idiotyczne akcje, to oni reprezentują ten klub, który za jego kadencji stracił dosłownie wszystkie wartości jakie posiadał.

0

@PatrychoO Ja tam bym wolał Adidasa

13

Dla mnie POZBYCIE się Suareza za darmo to jakiś niedopuszczalny skandal, można wciskać że Rakitić i Vidal za darmo to dobry deal bo zwalnia z pensji (z czym się nie zgadzam) jednak nikt mi nie wmówi że puszczenie za darmo gościa co daje ponad 20 bramek i 10 asyst na sezon od 5 lat to jest dobry deal, to pokazuje tylko ułomność tego zarządu, sam fakt że z klubu wyszła informacja że Barca chce się go pozbyć już o tym świadczy, jak Barca chce kogoś sprzedać rzucając informacje że chce wykopać piłkarzy z klubu? Dla mnie to co się dzieje to jest nieporozumienie

0

@MESSIah16 Ja tam kibicuje Hercie XD

11

@damian.09 Jest i elitarny słuchacz! Ucz mnie słuchać dobrej muzyki proszę

3

@pawel0304 .... i Pedri

11

Pewnie szatnia będzie giga wkur**** że dalej będą grali z Messim, liczyli pewnie że wreszcie będą mogli grać na intensywności i sie wszyscy odplokuja a tu znowu sezon z tym hamulcowym Messim :/ #TakByłoNieZmyślam

3

@BarcaInfo Nikt nie pokryje pensji Umtitiego, a napewno nie Lyon, myśle że nawet w 50%, sprzedaż Umtitiego może być najtrudniejszy z tych wszystkich które Barca MUSI doprowadzić do skutku

0

@hoeniker Props dla Bartomeu XDD, no tak, ten to jest strażak, facet rzuca granatami w Camp Nou, póżniej biega dookoła z wiaderkiem wody i ludzie mu props napiszą xd, ja się nie dziwie że on sie tyle tu utrzymał.

1

@Herato Chiellini wypowowiadał się o tej sytuacji i mówił że nie ma mu tego za złe.
Tutaj znalazłem artykuł z Onetu:
Chiellini w niedawno wydanej autobiografii przyznał, że nie ma żalu do Suareza. – Prawda jest taka, że podziwiam jego szelmostwo. Jeśli miałby to przegrać, to stałby się przeciętnym zawodnikiem – napisał w książce.


– Przez większość tamtego meczu kryłem Edinsona Cavaniego, innego zawodnika, za którym trudno nadążyć. Nagle poczułem, że zostałem ugryziony w ramię. To się wydarzyło, ale taka jest jego strategia podczas walki w bezpośrednim kontakcie. I przyznam, że moja także – ujawnił.


Zachowanie reprezentanta Urugwaju wywołało lawinę negatywnych komentarzy. Jego "ofiara" nie ma do niego pretensji. – Suarez i ja jesteśmy podobni. Lubię starcia z takimi napastnikami. Kilka dni po meczu zadzwoniłem do niego, ale nie musiał mnie przepraszać. Też jestem na boisku skur....em i jestem z tego dumny – napisał Chiellini.


35-letni obrońca Juventusu to jeden z najlepszych defensorów XXI wieku. Znany jest ze swojej twardej gry. – Szelmostwo i złośliwość to część tej gry. Nie nazwałbym tego oszukiwaniem. Musisz być inteligentny, żeby pokonać swojego rywala.

25

@Encore I to się nazywa dobre wykorzystanie swojej pozycji i popularnośći, a nie ustawianie tła na Facebooku, albo zdjęcia z BLM ze smutnym dopiskiem

1

@tomono No i mam nadzieje że nie będzie, starczy już tych rewolucji Bartka, niech nowy zarząd za rok zrobi coś większego, a teraz grajmy tym co jest, doszło kliku młodych zawodników którzy mogą coś wnieść do drużyny, może akurat kilku z nich wypali

0

@ptrx Powiedzieć że nic ciekawego nie pokazał to jak nic nie powiedzieć, ściąganie piłkarz który coś grał jakieś 5 lat temu byłoby w sumie w stylu Bartka ale szanujmy się

2

@AlexDark00 Ja niesprowadzałbym nikogo, potraktowałbym ten sezon jak Chelsea poprzedni- stawiając na młodzików. Wijnaldum pewnie będzie niezłym transferem, a za 2/3 lata będzie z nim problem jak z Rakticiem czy Vidalem, niech nowy zarząd buduje ten klub po swojemu, a Bartomeu które na rewolucje których nie było wydał prawie miliard niech już sobie odpuści

2

@ptrx Przecież ostatni raz na poziomie Barcy to on był chyba w swoim ostatnim sezonie w BVB przed przejściem do Bayernu, no początek jeszcze miał niezły, ale aktualnie on się nie łapie na średniaka Bundesligi

0

@barcelonaLM No ale to że on sam się na kogoś kreuje o niczym nie świadczy, gdyby ludzie o nim nie gadali to by nie było tematu

6

@ptrx Hehe, niezła próba XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?