13

@pawel0304 Ehh, ta strona jest piękna XD

1

@sebasek99 JęZyKa ZaPoMnIaŁeŚ? WeDłUg MnIe To NiE w PoRzĄdKu, Ty I mY jEsTeŚmY pOlAkAmI pRzEcIeŻ

2

Wstaje rano, patrzę na La Ramble, widzę że ktoś się rzuca do Lewego bo napisał post z gratulacjami dla Igi po Angielsku typu "Good Job" że chyba języka zapomniał i myślę sobie: kur** zwowu w tej Polsce


8

Brawo Marcin Tybura! Właśnie wypunktował na dystanie Bena Rothwella, jest to jego 3 zwycięstwo z rzędu w kategorii ciężkiej UFC, najprawdopodobniej wskoczy do rankingu (TOP15) kolejny sukces Polaka :D

1

@IronSanHybrid Dziś w nocy fajnie by było być Marcinami Tyburami, chłopak walczy o wskoczenie do TOP15 UFC wagi ciężkiej UFC, osobiście trzymam kciuki

0

@Dari0G No tak, po walce jest najłatwiej się odzywać i udawać oświeconego ;)

3

@malicinho Oj nie zgadzam się trochę. O ile w czasie Prime Mameda waga średnia przechodziła w UFC lekki kryzys po zejściu z tronu Spidera, były duże przetasowania ( dopiero teraz pojawił się dominator- Adesanya ) i Khalidov MÓGŁBY gdzieś się tam zakręcić, to mówienie że mało który zawodnik w UFC dorównuje Mamedowi technicznie jest śmieszne xd. Błachowicz technicznie jest lepszy praktycznie w każdej płaszczyźnie, z Mamedem w Primie czy nie. Khalidov jest bardzo widowiskowy, ma kilka świetnych niepsodziewanych zagrań, ale na pewnym poziomie znajdują się przeciwnicy którzy nie pozwalają sobie na takie zabawy.

4

Jakby komuś dzisiaj mało było emocji w sportach walki to od godziny 2 startuje karta główna UFC Fight night na Polsacie z udziałem min Marcina Tybury który zmierzy się z doświadczonym Benem Rothwellem o przedłużenie pasy zwycięstwo do 3 i prawdopodbne wskoczenie do rankingu top15 wagi ciężkiej UFC. Poza tym, przed Marcinem pojedynek znanego z KSW Du Plessisa (swoją drogą polecam zobaczyć akcję jego przeciwnika- Markusa Pereza na ważeniu przed walką :D). Dwie ostatnie walki to powrót efektownego Edsona Barbozy z Amirkhanim, oraz bardzo interesująca walka wieczoru dwóch widowiskowych kogucich: Moraes- Sandhagen, chyba eliminator do pasa. Ogólnie bardzo ciekawa karta jak na nienumerowaną gale, polecam ;)
Edit: Linkuje akcję Pereza z face to face z Du Plessisem ;)


0

@Dari0G @bodzio10 Spokojnie panowie, napisałem na głównej post :D. Po tym co widziałem w 3 ostatnich walkach i po tym jak żałośnie go KSW pompowało do 4 (!) walki mistrzowskiej z rzędu po 3 porażkach byłem pewny że to tyle z Mameda. Zamkną mi trochę usta teraz i wielkie brawa za to, bo go lubie, świetne walki daje.

3

@Kwasiak98 Ale nie no szanujmy się. Mamed mógł iść do UFC i takie porównania byłby na miejscu, tak teraz nie mają one sensu. Błachowicz jest na szczycie i klepie najlepszych zawodników na świecie a Mamed przez całą karierę bije kelnerów, wynalazki i odrzutki z UFC, oczywiście jest widowiskowy i myślę że dałby rade coś podziałać w UFC ale nie porównujmy go do Janka proszę, bo według mnie jest to trochę brak szacunku. Dodajmy do tego że Mamed walczył z Narkunem w 92kg, więc mógłby bić się w teori z Jankiem... gdzie totalnie szczerze ani teraz, ani w swoim Prime nie miałby podjazu
Edit: @koziar Technicznie Janek zjada Mameda, praktycznie w każdej płaszczyźnie

1

O cholera :D, tego się nie spodziewałem. Brawo Mamed mimo że już go trochę skreśliłem po tym co widziałem w 3 ostatnich walkach

0

Ciekawy jestem co zrobią w KSW z Mamedem jak Askham zaraz już całkowicie obnaży wiek, a co za tym idzie- umiejętności Khalidova. Po 4 porażce z rzędu będą wciskać ludzia że przecież to Legenda i stać go na wszystko i zamiast Gortata wyjdzie Adam Małysz mówiący o jego legendzie?

0

Fajny Krucyfiks Materli

1

@RomanHoffer Pewnie ludzie "w ringu", trenerzy, zawodnicy, sędziowie, ring girls etc. mieli robione testy na wirusa... Albo przynajmniej organizatorzy twierdzą że mieli, bo nie zdziwię się jak podchodzi tu się do tego po macoszemu

1

@Rust_Cohle Mocno średnim, żeby nie powiedzieć słabym

0

@Rust_Cohle W sumie dużo w tym racji. Fame MMA chociaż z góry mówi że to ma być show, KSW zakrywa się z kolei łatką wielkiej i poważniej organizacji, a nie jest to do końca prawda

2

@SelloutCrowd Poziomu sportowego nigdy tam nie było ma najwyższym poziomie, za to robili świetne show i promowali nazwiska, a i to ostatnio nie wychodzi, muszą odgrzewać ludzi jak Khalidov, Materla, promować ludzi którzy są po prostu słabi ale mają nazwiska jak Pudzian, Kołecki czy Janikowski. Soldić czy Parnase przez to że nie sa Polakami, mimo świetnego poziomu, nigdy medialnie nie zrobią reklamy KSW jak wyżej wymienieni. Przyjśćie Szpilki pewnie ich znowu gdzies wywinduje w promocji, ale pewnie nie na długo

1

@banann16 Oj zdecydownaie, jak widzę takiego Romanowksiego którego gardą jest twarz to aż głupio patrzeć. Nie zmienia to faktu że jest tu kilku klasowych zawodników którzy mogą coś osiągnąć w UFC. Gamrot już tam jest, Parnase, Soldić, może Musaev

0

Przez ostatnie 2 miesiące posiadałem EA Play, po pobraniu FIFY21 (żeby zagrać te 10h przed premierą) wyskakiwał mi błąd "Problem z konfiguracją, zainstaluj gre ponownie", oczywiście to zrobiłem ale gra dalej nie działała.
Ogólnie teraz chciałem wycofać konto EA Play i kupić pudełkow FIFE, ale cykam się że znowu będzie ten problem, zna się ktoś na tym, miał może podobny problem? :/

0

@Janiama Tak, już wiemy że jesteś atencjuszem, nie musisz tego pisać dużymi literami

0

@MesQueUnClub_87 No właśnie nie orientuje się. Jeśli za 50 złoty są jakieś w miare ok to może być i za 50 :D

0

Polecicie jakieś głośniki do laptopa? Jakieś tanie, nie chodzi tu żeby było super głośne na imprezy czy coś, tylko żeby w pokoju leciała sobie muzyczka w jakieś fajnej jakości

7

@MarekKonrad Nie będę nosił bo mi się nie chce

0

@LuisSalvano Ciągle czekam na obiecany skriny które miały pokazać kto się śmieje ostatni w kwesti Depaya

0

@Chakalaka Jerry Buzzer*

5

@busquets5 Ale ilość podań można pokazać liczbowo, a kierunek? No widzę- podawał do przodu, do boku, czasami do tyłu, no i co? XD Co mi to mówi?

16

@BarcaInfo Zawsze zastanawiam się co z tych grafik podań wynika poza tym że podaje dokładnie/Niedokładnie. Ludzie często komentuja takie grafiki "Oo świetny gracz" albo tak jak wyżej że tranferu chce.
Nic mi ta grafika nie mówi, absolutnie, no dobra- celnie podawał

0

@Janiama Ale o czym ty mówisz? Ukrainia w porównaniu z Polska gra ostatnio niezłą piłkę, a że dostali rezerwami z Mistrzami Świata to inna sprawa. W ogóle co to za chore wnioski że ci co krytykują tą reprezentacje życzą jej źle? Ja też stoje za tą drużyną ale jestem zdania że kadra jako projekt sportowy (a nie jako Polscy piłkarze, bo to że mamy kilku fajnych młodych piłkarzy nie znaczy że wnoszą coś do tej kadry, nie było tak napewno do tej pory) nie idzie w dobrym kierunku. Ta drużyna wymęczyła co musiała wymęczyć, nie potrafiła grać swojego z drużynami naszego pokroju i nie wygrała meczu z drużyną lepszą.

12

@Janiama Kto źle życzy Brzęczkowi?

0

@Sysia11 Kolejny co dopowiada sobie słowa których nie powiedziałem XD. Gdzie powiedziałem że on nie trenuje? Myślę że gdybym tak "siadł" to 10 razy szybciej dostałbym się do jakiegoś Polskiego klubu żużlowego niż do jakiegoś klubu z Ekstraklasy, o Bayernie nie wspomnę. Co nie zmienia faktu że pewnie bym się nigdzie nie dostał tak samo jak ty, bo ludzie jak Zmarzlik czy Lewadnowski to wielcy sportowcy w porównaniu do nas... jednak Lewandowski to sportowy gigant, Zmarzlik to gigant jednak w nic nie znaczącym sporcie, z całym szacunkiem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?