4

@Kamilos84 Ale zacznijmy od tego że Brzęczek nie powinnien wzbudzać jakiś negatywnych emocji, jeśli chodzi o to jaką jest osobą. To że jest przeciętnym Polskim trenere, a na kadrę jaką mamy jest po prostu słaby to jedno, ale nie powinnien być przez to porównywany do Najmana, wszyscy wiedzą jaki jest stosunek do tego "pięściarza". Brzęczek sam się na selekcjonera nie awansował, być może jest fajnym gościem, po prostu znajduje się w miejscu w którym nie powinnien się znaleźć.
Dużo bardziej stosowniejsze powinno być tu przyrównanie Najmana do Bońka, bo według mnie to to ten pan jest dużo bardziej odlepiony od rzeczywistości

1

@Kusco15 W jakimś kraju większym jest taki rząd? Pytam bo nie wiem, wydaje mi się że "siłą" osób rządzacych jest słabość tych drugich, dlatego w Polsce zawsze wygrywa albo lewo albo prawo (albo coś co tak się próbuje nazywać), liberały tracą ten atut, a rzucanie ataków na lewo i prawo kończy się tym że nie zbiera osób które wcześniej na te strony właśnie głosowały, a jak wiadomo ich głosy są potrzebne

17

@LuisSalvano
Rewolucja: *zwraca uwagę na pisownie i poziom*
Salvano: Racja, popieram, ciężko nauczyć ich kulutry
Rewolucja: O ciebie też chodzi
Salvano: Oo oo ooo, szeyf się znalazł, zatrudnij się jako kanar!!!

2

Przed spaniem jedno szybkie pytanie, dlaczego ludzie zadają pytanie które zawiera w sobie swoją subiektywną prowokacyjną odpowiedź i dlaczego robią to żeby pokazać swoją subiektywną prowokacyjną opinie?

2

@DaPi Nie wiem, ale wiem że po takich długich przerwach jest to najlepsze :3
EDIT: Oczywiście chodzi o spanie, a nie o to co było przed edycją

0

Piękne to jest że co roku 11 Listopada więcej gada się o tym jaki źli są narodowcy lub jak mało znaczące są te dymy na protestach, niż o historii i pamięci

0

Militao czy Diego Carlos do FUTa?

0

@Witam Co? Z czym?

1

Jak dzisiaj zagrał Dembele i Pedri? Oglądałem tylko obszerny skrót i widziałem że Dembele się kilka razy ładnie do obrony wrócił, ładne zagrania Pedriego, a ogólnie?

0

@NaFazieHitman No to mówie że musi wygrać Nevade która pewnie zadecyduje. Przegra wybory jak przegra w Nevadzie

3

@Pogba O 8 rano faktem było to że Trump już wygrał wybory.

0

@IronSanHybrid Teoretycznie tak, ale mamy tam dopiero 64% (tak pokazuje) więc wszystko się może zmienić.

1

Czyli Nevada i Pennsylwania zadecydują, oba musi wygrać Trump, Bidenowi wystarczy jedno zwycięstwo

21

@Joaquin88 Lol, to po co oni w ogóle prowadzą wybory w innych stanach???

2

@bixmix Gdyby rządowi zależało żeby tych strajków nie było to nie podejmowaliby decyzji które te strajki prowokują. Myślę że naiwne jest myślenie że oni nie wiedzą co robią, bo wiedzą bardzo dobrze, problem z tym że mają nas gdzieś

24

@sawyer00 Szczerze to mam to absolutnie gdzieś czy jest to garstka osób czy nie, wydarzyło się to w małej miejscowości, na proteście było może z 50 osób, może więcej, na drzwiach wisi klepsydra z informacjami, jeśli tak mała gruba ma totalnie wywalone na wszystko co się dzieje dookoła, są zapatrzeni tylko i wyłącznie w swoje potrzeby i nie potrafi uszanować czegoś takiego to mam gdzieś ten protes i tych ludzi.

64

Szacunek i poparcie dla tego protestu kończy się w momencie gdy banda idiotek krąży dokoła kościoła, drze morde i puka w drzwi w momencie pogrzebu twojego ojca...

0

Komentarz usunięty

7

@sokot Fati daje za dużo konkretów na boisku żeby go odsuwać, dzisiaj wchodzi i wywalczył karnego, mógł mieć jeszcze gola

3

Jeszcze ten Dembele, facet naprawdę ma niesamowite umiejętności, potrafi zrobić różnice jak nikt, ale mam wrażenie że on nigdy piłkarzem z TOPu jak Mbappe nie będzie, za duża nieregularnośc, nie w poszczególnych meczach, ale w minutach, w jednej robi sam 3 gości, w drugiej traci w bezsensownym dryblingu na swojej połowie, tam źle poda, tam poda z ominięciem 2 lini. Wierzę w to że być może będzie łapał doświadczenia i będzie stabilnym piłkarzem, ale to od lat się nie zmienia więc mam co do tego wątpliwości.
Uważam jednak że taki piłkarz w kadrze to skarb, ale nie za wszelkie pieniądze

5

Kaczyński wygląda na osobę która ma problem psychiczny, widać że facet w nieodpowiednim momencie dostał w ręce za dużo władzy i teraz chce iść na wojne z ludźmi co uważają inaczej od niego

0

No to co, znowu Khabib na mięko i płacz że się tylko przytula? :D

7

@BaroPodertos Na lewej stronie w Realu grają dwie rakiety, Vinicius i Mendy, będzie potrzebna szybkość, pytanie czy Dest w grze czysto obronnej da radę

23

Ciekawostka: Ansu Fati i Pedri razem wzięci mają mniej lat niż Modrić

0

@Goh Według mnie Benzema

0

Wszystko fajnie, ale to znaczy że Pedri na skrzydle? Nie oglądałem go w Las Palmas, słyszałem że może grać na bokach ale no tam ma grać Mendy nie Marcelo, to ma prawo się udać? Czy może Messi na prawym, Coutinho/Pedri środek/prawa i Fati na 9

3

@MensculinVeB Kompletnie się nie zgadza, oczywiście to subiektywna sprawa, ale dla mnie MMA dużo lepsze

5

@NGTRX Tak jak jestem ostanią osobą którą można posądzić o bycie agresywnym czy o używanie siły, jestem zdania że wszystko można rozwiązać dyskusją, tak ten facet zasługuje na to żeby dostać porządnie w morde

0

Na ile lat Suarez podpsiał kontrakt z Atletico?

1

@osa91 Zaraz będzie zakaz masturbacji bo przecież z nasienia na chusteczce mogło powstać kiedyś dziecko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?