Kacper1432
Dołączył/a: grudzień 2013
Sława
5 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@El Madridista. Boje się że Granerud może być za mocny, myślę że gdyby w pierwszym konkursie Granerud nie skakał w warunkach gdzie wszyscy spadali, mogłoby już być po zawodach
1
@MesQueUnClub96 Chodzi mi o cały turniej, a nie tylko ten konkurs. Na ten moment najbardziej liczy się Granerud, Stoch i Einsenbichler, jednak Norweg jest strasznie regularny, według mnie jest murowanym faworytem
1
Kurcze, Granerud wygląda na zbyt mocnego w tym turnieju :/, a szkoda bo widać że Stoch i Kubacki przygotowali forme, niestety to może nie starczyć , jest jeszcze Eisenbichler
0
Ajajaj, szkoda Laniska
0
@marcin62 Na Netflixie
0
Niech o sytuacji w Barcelonie mówi fakt że Martin Braitwait wykonuje karnego w istotnym meczu
0
Ja tam Stanowskiego lubie, czasami powie coś głupiego, walnie jakąś durną bombę, ale ma dystans do siebie, potrafi wyśmiać pewne rzeczy, skomentować coś tak jak inni się boją. Rozumiem że ktoś go nie lubie, ale no ja się do tych osób nie zaliczam :D
3
@KapiFCB Nie no z tym Bedorfem to się szanujmy XD
13
Polsat właśnie uwalił stream charytatywny czy mi się wydaje? XD
27
Coutinho to jest dla mnie osobiście bardzo dziwny przypadek. Jest jednocześnie: Transferem który w momencie przeprowadzania cieszył mnie niesamowicie, chyba najbardziej od czasów Neymara, równa się to z tym że jest dla mnie wielkim niewypałem transferowym I JEDNOCZEŚNIE jednym z moich ulubionych zawodników, nie wiem czemu, ale budzi moją sympatie, ciąglę uważam że Coutinho mógłby być wielkim piłkarzem, ale już za dużo i powinnien odejść póki można na nim zarobić.
2
@damiano996 hahahahahahahahahahhaha
0
Fajna sprawa. Krystian Bielik po powrocie do wyjściowego składu Derby Country (które znajduje się w strefie spadkowej), czyli na 2 ostatnie mecze, 2 razy został wybrany zawodnikiem meczu, wyniki to zwycięstwo i remis. Pozytywne informacje ;)
4
Mnie to naprzykład już bawi, na meczu możesz powiedzieć "ty k*** j**** r*** ci matkę" (o matce często chyba Suarez czy tam Alba gadali z tego co media podawały) i w sumie większych konsekwencji z tego nie będzie, z kolei nie możesz już powiedzieć słowa "nigger" podobnego (nawet nie chodzi o to słowo) bo użycie tego zwortu według ludzi oznacza to że osoba to mówiąca uważa osobę czarnoskóra, niewolnikiem z łańcuchem na szyji XD, jestem pewny że sędzia właśnie to miał na myśli, tak samo jak Jordli Alba chciał tylko przekazać Carvajalowi że 3 lata temu na Ibizie zabawił się z jego mamusią. Legit no scam
1
Koeman, mimo że ciągle mu ufam, tak od samego początku widziałem że gada od rzeczy, żeby ładnie wyglądało, ale wszyscy mu klaskali: 3 piłkarzy: De Jong, Coutinho, Griezmann- do każdego z tej trójki przekaz był taki- "grają źle bo nie grają na swoich pozycjach, u nmnie będą grali" co widzimy? Że De Jong nawet na swojej pozycji gra słabo, Coutinho gdy gral na swojej pozycji na początku sezonu to grał dobrze, teraz gra na lewym skrzydle i znowu nie ma piłkarza, Griezmann ostatnio zagrał kilka meczy jako cofnięty napastnik z Martinem i był to chyba dwu tygodniowo najlepszy okres Francuza w Barcy, po czym znowu gra na 9 i go nie ma, jak przez większość meczy na 9 czy na prawym skrzydle. Po co Koeman gadał że on wszystkich potrzebuje i na wszystkich ma pomysł skoro jak widać go nie ma? Coraz bardziej mam wrażenie że w pierwszej 11 może grac tylko 1 z trójki Messi, Griezmann, Coutinho bo jakby nie patrzeć najlepszy mecze zagraliśmy gdy tak właśnie było, mecz z Osasuną moża potrakotwać jako wyjątek. Do tego ciągła wrodzona gra przez środek, mimo że ustawienie 4-2-3-1 jakoby z automatu narzuca grę skrzydłami, tak jak robi to Bayern, zabójcze boki obrony i skrzydła, czy to wina braku skrzydłowych? Może, ale bez tego nie da grać się tym ustawieniem: 2 pomocników, ustawionych bardzo nisko i jedna 10 która w tym ustawieniu praktycznie sama odpowiada za grę przez środek nie powinna nastawiać do gry przez środek. Do tego brak osób w polu karnym... dramat w Barcelonei
64
Już to widzę:
-Pierwsze zgrupowanie na Andore i San Marino
-bilans 12-0 dla Polaków w dwóch meczach
-97 bramek Lewego
-Tomek Wołek (jakiś młody co prosto piłke kopnął w Legii) pokazał sie w meczu z San Marino
-Smoku zadaje pytanie Borasowi w Misyjce czy powinnien jechać na turniej bo Zieliński znowu niewidoczny
-Lewy mówi w wywiadzie że nie można pompowac balonika
-Buzzer twierdzi że wreszcie jego system zaczyna działa, potrzebował czasu, dumnie opowiada o taktyce dzięki której rozj*** Andorę
-2 miesiące póżniej drugie zgrupowanie: Anglia na wyjeździe, Albania u siebie
- 3-0 w pi*** od Anlgików, wymęczony remis z Albanią
-Wołek ch** zagrał więc nikt już nie wie kto to jest XD
-Lewy ciśnie beke na konferencji że "k nie mówiłem?"
-Kowal rozpie**** biurko w stanie kadry bo Zielu znowu nic nie zagrał
-Grosicki jedynym skrzydłowym na plus mimo że ma rozegrane 17 minut w sezonie
-Bednarek wyrźnał Sterlinga na czerwoną, więc z Albanią gra jakiś polski stoper grający w Turcji, Szukała czy inny Pazdan
-Walukiewicz po transferze do Liverpoolu dzwoni do Grabary żeby wracał do klubu bo nudy w rezerwach
-Boniek po remisie z Albanią mówi że już nie ma słabych drużyn, Albania ma Xhake i Strakoshe a Polska skrzydłowych z Championship
-Buzzer smutnie kiwa głową do słów Bońka i skarży się się na Schwarzkopf na konferecnji bo mu włosy wypadają
I tak to się kręci karuzela w naszej kadrze
0
@ViscaBarca123 522 odkrytych wykonawców i 52 262 godziniki XD, troszkę poleciałem w tym roku
12
@BarcaInfo Dynamo, Osasuna i Ferencvaros
0
Lenglet kapitanem :D
1
@macio_944 Jeszcze ich nie ma w dyskusji więc oznacze @Bykunn @Persyfl, nie mogą ominąć takiego tematu
0
Do graczy FUTa. Ktoś może grał informem Felixa i kartą Portu za Ligę Europy? Myślicie że warto wydać 340tys na te dwie karty?
0
Henry czy Suarez?
1
@Senyer A czy ja mówie że trzeba się smucić? Sugeruje że rzucanie opiniami że Minguez po tym meczu pokazał że Garcia może nie będzie potrzebny, Puiq po raz X się niby objawia, Dest to może być drugi Alves, a Trincao wyląduje w Wolverhapton to jakieś oderwanie się od rzeczywistości, bo takie opinie się tu pojawiają
3
Zazdroszcze optymizmu wyciągając tyle pozytywnych wniosków po meczu z fatalnym dzisiaj Dynamo Kijów.
2
@Coutinho007 Totalnie szczerze- w obecnej sytuacji finansowej, z niskim kontraktem na 2 lata, uważam że Giroud byłby dla nas dużym wzmocnieniem. Widać jaką robote robi w reprezentacji, gdzie w cieniu wykonuje czarną robotę dla gwiazd jak Griezmann czy Mbappe, totalnie szczerze wyobrażam go sobie u nas na 9 na krótką mete, dopóki Barcelony nie będzie stać na 9 z prawdziwego zdarzenia
3
Myślę że podpisanie kontraktu na 10 lat na takich warunkach jest BARDZO ryzykowne, oczywiście hajs by sie zgadzał, ale mimo wszystko. Messi będąc tym kim jest na brak ofert zarobkowych nigdy nie będzie narzekał, a związanie się 10 letnim kontraktem jest trochę lekkomyślne, ale to tylko moje zdanie
7
@Chakalaka Wiemy kim jest Donald Tusk, nie musisz wypisywać jego "osiągnięć" żeby wzbudzić że jego zdanie w tym temacie jest ważne
10
@Kondzix Nie zgadzam się. Barcelona gra słabo w obronie jako monolit, co prowokuje błędy obrońców
1
@Shapiro A co w tym takiego złego? Bo nie rozumiem kontrowersji
1
@DonMatteo901 "bokser"... ahh, aż zakuło
4
@SkN Ale tam jest kryzys... gdyby nie Messi to oni mogliby się realnie martwić o awans na Mundial, a przez jego obecność ktoś liczy że oni mogą go wygrac xd