Kacper1432
Dołączył/a: grudzień 2013
Sława
5 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Hushovt Zadałem tylko pytanie bo właśnie chciałem to zrobić, do twoich komentarzy nic nie mam, często piszesz z sensem, ale jak masz spamować nikogo nie obchodzącym FPL to wolę ukryć, to tyle
1
@Hushovt Cały dzień będziesz spamował swoim FPL? Twój FPL nikogo nie obchodzi, a za miesięcy FPL w ogóle nie będzie nikogo obchodził
0
@Hubso Puiq też tam grał. Alenia nigdy nie był ŚPD tak samo jak Puiq więc wyrzuć wreszcie ten argument to smieci bo powielasz go cały czas.
0
@Hubso Alenia to też jest bardziej ŚPO niż ŚPD, to że jest grubszy i wyższy nie znaczy że jest ŚPD
0
@wroclawskifan Przecież to Setien na niego postawił, a po tym poszło też powołanie do kadry u21. Nie grał u Valverde to nie był też powoływany do młodzieżowców
1
@draxidox Według mnie fun polega na tym że samemu masz to odkrywać, szukać swoich perełek etc. Ale no jak wolisz
0
@GIGAKOKS Kolejny? W sensie drugi po Valverde czy co? W ogóle mnie to nie zastanawia
5
Co wy gadacie że on jest tenerem i taka decyzja to nie ma co płakać? Koeman nie wypali, wypieprzą go po sezonie i co? I zostaniemy bez trenera i bez jednego z najbardziej perspektywicznych piłkarzy z La Massi bo go w planach na ten sezon nie miał... Wielkie plany Koemana... Na Griezmanna miał wielki plan niby ustawić go na swojej pozycji i co? 2 mecze- 2 na 9 zagubiony jak dziecko. Gdyby Puiq dostał tyle szans co Griezmann to jestem pewny że wniósłby 2 razy tyle co Francuz a nie pobiera jednej z największych pensji na świecie i nie kosztował 120mln. Albo stawiajmy na Alenie bo jest bardziej ulany, co z tego że kompletnie nic nie pokazał ani w Barcy ani w Betisie.
6
La Rambla w szoku że skrzydłowi mogą grać jak skrzydłowi
0
I jak tam idzie wykorzystywanie Griezmann na swojej naturalnej pozycji panie Koeman? Zmalało urosło?
0
Czekam na mecz z przeciwnikiem który nie wyjdzie na mecz z założeniem "żeby za wysoko nie przegrać" żeby móc realnie podejść do sytuacji
4
Ja nie rozumiem, jak to jest że Real co roku ma takie same koszulki i jakoś nikt tam nie narzeka na problem ze sprzedażą itd, a Barca co roku od kilku lat musi odwalać jakiś shit, w dodatku mając Messiego który się tak dobrze sprzedaje na koszulkach
1
Ja uważałem za głupotę to że Barca sprzedają piłkarzy za 1.5mln... To jak nazwać to że Barca nie potrafi sprzedać piłkarzy za darmo?
4
@333tricampeones333 Bo Firpo też był jednym z najlepszych, również w kadrze młodzieżowej
1
@justfootball A właśnie zaliczyłem poprawke z matmy i pierwszy rok- check, bez utraty ECTSów :D
0
@Barwindg Taktyczny
0
@YoungTalents Tzn? Co zrobił, nie jestem w temacie
1
@FC1899Barca No ale ciągle nie zaprzecza to tego co mówie, Depay może grać tu i tu... na LS mamy Dembele, Fati, Trincao, a dalej nawet Coutinho i Griezmanna. Typowy ŚN to nie jest, na 10 może grać Messi, Griezmann, Coutinho a jeszcze może też Pedri i Puiq.
1
@AV0CAD0 Z 30 za to że City jest takie łaskawe i jeszcze Umtiti z opłaconą pensją
2
Jakie macie podejście do transferu Wijnalduma i Depaya? Powiem szczerze że oba pomysły mi się nie podobają. Co do Wijnalduma, to pomijam już wiek, jednak ten transfer według mnie kłóci się z tym co mówi Koeman, jeśli mamy grać jak Holandia to oczywiste że Gini zająłby pozycje jak w Holandi, czyli przed dwoma DP, w takim razie nici z gry Coutinho/Messiego/Griezmanna na 10, tracimy miejsce dla tych piłkarzy, oznaczałby to że w ataku będzie grali po prostu z 9 i skrzydłowymi, czyli wyżej wymienieni piłkarze nie mają miejsca na boisku, a niby Koeman ma na nich pomysł. Jeśli ma byc 4-2-3-1 to Gini nie jest defensywnym pomocnikiem, jeśli ma być rezerwowym lub zadaniowym to nie wiem czy jest sens wydawania tych 40/50 (liczę już z kontraktem) na takiego piłkarza w wieku 30 lat.
Depay- według mnie to nie jest 9 dla Barcelony. W Lyonie i Holandi jest gwiazdą, robi co chce, szuka gry w różnych strefach, inni się podporządkowują, w ataku albo ma drugiego napastnika (Lyon), albo Wijnaldum wbiega w jego pozycje (Holandia), rozumiem że w Barcy też mógłby tak grać i dublować pozycje Messiego, Griezmanna, Coutinho, Dembele/Fatiego/Trincao na skrzydle? Jak on ma grać?
Jeszcze Koeman nie zagrał meczu ale nie podoba mi się narazie to wszystko, oczywiście to tylko takie moje nic nie znaczące zdanie, ale pójście na łatwizne z kupnem znajomych piłkarzy z repki, pogaduszki że na każdego w ten drużynie ma pomysł mimo że kłóci to się wszystko samo ze sobą, gdzie ma grać Griezmann, Messi, Coutinho i jeszcze skrzydła które są niby kluczowe? Gdzie Depay?
1
@barcelonaLM Dobrze że dodałeś "u siebie"- już chciałem polemizować
2
Ostatnio była dyskusja o tym czy powinno się kupować zawodników których chce trener, że to jest jego projekt, żeby nie było jak z Valverde... Nie zgadzam się z tym. Dlaczego klub ma wydawać kilkadziesiąt milionów na zachcianki trenera który nic w klubie nie pokazał? Jestem zdania że główną role w transferach powinna odgrywać dyrekcja sportowa (fakt że w Barcy była/jest ona tragiczna to druga sprawa) która powinna współpracować z trenerem na zasadzie: Mamy takich i takich zawodników, fajne ceny, pasują tu, który ci się podoba. Inna jest sprawa gdy przychodzi Guardiola, który trenował 3 wielki klubu i w każdym odnosił sukces, a inna gdy przychodzi Koeman który nie trenował niczego pokroju Barcy.
Inna sprawa: Nie podoba mi się ten kierunek reprezentacji Holandi, tzn być może jest to dobry kierunek, jednak uważam że poproszenie o piłkarzy których prowadziłeś w kadrze, w danym środowisku i akurat wyszło, jest to pójście po najprostszej lini oporu. Znasz ich, oni znają ciebie co niby może pójśc nie tak? Ale no to nie jest według mnie takie proste, nagle ci nie wychodzi i zostajemy z piłkarzami, z którymi klub nie wie co zrobić, bo nikt ich tu nie chciał. Zagraj 1 sezon, pokaż że masz zamysł któremu można zaufać, bo piłkarzy masz, wtedy powiesz czego ci potrzeba, klub ich kupuje i wszystko ma sens.
Tym bardziej w Barcelonie, która według mnie jest zarządzana przez ludzi którzy są niekompetentni do robienia rewolucji i najlepiej nie kupywałbym nikogo, aby nowi ludzie odbudowali klub po swojej myśli, a nie po myśli Bartomeu. Ewentualnie kupywałbym ludzi typu Thiago, który jest tani i jest absolutnym topem- piłkarz którego chce większość trenerów, a nie Gini którego chce Koeman
3
@Witam Nie
3
On ma zamiar dać zagrać Karbownikowi, czy będzie we wszystkich meczach tak obsrany o wynik, że na Euro będzie mial 15 piłkarzy wypróbowanych?
3
@DonMatteo901 Właśnie o tym mówie XD
3
Jóżwiak jest do zmiany, on w ogóle nie pasuje do tej drużyny
0
@Hushovt Ale ja już to pisze abstrahując od Dona, tzn wiem co chce przekazać i rozwijam swoją myśl w tym temacie, ale tak samo domyślam się że nie jest za bardzo "w stanie" przekazać to w normalny sposób
2
@BartqRKO Myślę że dopóki nikt z nas nie dostanie takie szansy to nigdy się nie dowie do czego tak naprawdę jest zdolny.
Np co do kolegi @thegame1997@thegame1997 to ja jestem pewny że wyrzeknięcie się narodowości czy kwestia gór nie byłaby dla mnie większym problem może dlatego że mam luźne podejście do kwesti patriotyzmu, proszę nie oceniajcie xd. Ogólnie rzecz biorąc ciężko myślę przychodziłby rzecz, które później mógłbyś odbierać jako "dostałeś cudowne życie kosztem kogoś, lub czyjegoś dobra" To myślę że byłaby bardzo duża barjera.
0
@Hushovt Nie mówię o tobie, tylko o ludziach dla których to co zrobił było powodem do gnojenia
10
Od siebie dodam że mimo że totalnie nie podoba mi się to w jakiś sposób pisze dzisiaj Don i nie uważam że powinniśmy traktować Messiego jak jakiegoś Boszka, tak jestem zdania że krytyka jaka spadła na Messiego jest totalnie nieuzasadniona, albo inaczej- nieuzasadnione jest to jakiej skali krytyka go spotkała, ludzi pisali że nie dorasta do pięt wielu Legendą, że zniszczył wszystko na co pracował cała kariere w Barcelonie itd... No szanujmy się. Mam wrażenie że piszą tak tylko ludzie którzy żyją w jakimś surealistycznym świecie gdzie istnieją ludzie idealnie i Messi im zaburzył światopogląd, Messi idealny nie jest, nie był i nie musi być, być może zrobił błąd, miał prawo odejść, nie ważne z jakich powódek i w jaki sposób. Dał nam wszystkim tutaj tyle przez te wszystkie lata że zasługuje na to by móc robić rzeczy nieidealne zachowując przy tym nasz szacunek i swojego rodzaju miłość.