Kacper1432
Dołączył/a: grudzień 2013
Sława
5 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Hushovt Prawdziwa kibolska mentalność xd
1
@BartqRKO Bardzo ciężko odpowiedzieć, bo nie wiem co komu może przyjść do głowy, łatwiej by było gdybyś zadał jakieś konkretne pytania, co też jest trudne. Napewno nie potrafiłbym spojrzeć w lustro gdybym miał zrobić komuś realna krzywdę, zniszczyć życie, o swojej rodzinie nie wspomnę. Poza tego typu rzeczami myślę że lista zadań których człowiek nie zrobiłbym dla pieniędzy o jakich mówisz jest bardzo krótka, tak mi się wydaje.
Można mówić że pieniędze nie są w życiu najważniejsze ale jakby nie patrzeć całe życie o nie walczymy, miłość się w życiu po prostu pojawia zazwyczaj, rodzina tak samo, pielęgnujemy te aspekty samo z siebie, nie wstajesz rano myśląc "no musze zająć się rodzina" tylko "cholera muszę iść do pracy (zarobić pieniądze)"
0
@BartqRKO Zależy do czego przekupić, ale myśle że tak
0
@SiSenior Dla mnie to F1 jest przede wszystkim nie uczciwym sportem i przez to w ogóle mnie to nie interesuje, bo jaki to wyznacznik kierowcy skoro o zwycięzcy decyduje to jakim kto autem jeździ a nie jak kto prowadzi? Wiem też że wiele osób traktuje F1 jako rywalizacje zespołów a nie kierwców (mimo że to i tak kierowcy nie wiadomo dlaczego są na piedestale?), jednak z tego co wiem, mogę się mylić to w zespołach najważniejsze decyzje, zmiany konstrukcyjne zachodzą między sezonami, w takim razie cały sezon nie ma emocji, bo już po pierwszych 3 wyścigach wiesz że ten bolid jest najlepszy, a ten najgorszy.
0
@BorzyKrzys Zasugerowanie że zaproszenie jakiegoś nieodpowiadającego gościa na płyte dyskwalifikuje całą płytę, dyskwalifikuje twoje zdanie niestety. Z całym szacunkiem oczywiście
1
@Hasszz Ok, ja ze swoim nieracjonalnym podejściem sobie normalnie funkcjonuje, a tam gdzi trzeba ubieram maseczke żeby nie robić sobie problemów i nie denerwować ludzi którzy tego wirusa się realnie boją.
Ty ze swoim racjonalnym podejściem zostajesz zamykany w autobusach, jesteś zatrzymywany przez policję, wzbudzasz strach u starszych osób i nagrywasz głupie filmiki w internecie (ty, czyt osoba nienosząca maski)
0
@Hasszz @covidout Nom, straszne, zniewalają nas XD, jak żyć w tej Polsce, KAGAŃCE!
Sam uważam że te maski są idiotyczne, ale jeśli jest takie zalecenie żeby je mieć w tych miejskich to co ci szkodzi je założyć bohaterze nieugięty? Miej sobie na samych ustach jak ci się źle oddycha, nie zwracają z tego co wiem na to uwagi.
ALE NIE, ja jestem WOLNYM, SAMOMYŚLĄCYM człowiekiem, nie będe się uginał SYSTEMOWI, będe tylko nagrywał głupie filmy jak ludzie wytykają mi nieprzestrzeganie zasad. Dobrze że mamy jeszcze takich odważnych ludzi w społeczeństwie
11
@DonMatteo901 Nie wiem, bawią mnie ci odważni buntownicy walczący z systemem xd
1
Ja jestem przeciwnikiem transferu Depaya, może gdyby Barca miała w składzie innych zawodników, ale tak? Depay potrzebuje pełnej swobody w poruszaniu i grze, dlatego jest gwiazdą w Lyonie i w Holandie gdzie jest największą gwiazdą w ataku.
Oczywiście to tylko moje zdanie
0
@masq Ty jesteś żałosny człowieku, do wywiadu wlepiasz słowa których nikt nie powiedział i teraz jeszcze mi? Odkryłeś Ameryke stwierdzeniem że osoby publiczne wypowiadają się kurtuazyjnie w 2020 roku? Messi mówi że lepiej dla klubu i dla niego będzie jeśli odejdzie, rozumiem że dla ciebie miał powiedzieć że grał słabo i odchodzi, wtedy nie ma kurtuazji, albo lepiej- "jestem chu***" o tak, wtedy brzmi jak swój chłop a nie jakaś gwiazdeczka :D
0
@masq No chciał odejść i co w związku z tym? To znaczy że będziesz wyciągał jakieś głupoty, pisał swoje bełkoty które zaprzeczają rzeczywistości i opierał się na kurtuazji w wywiadach żeby poprzeć że te głupoty co mówisz mogą być prawdziwe? Kończe z tobą dyskusje, bo widzę że jak ktoś będzie chciał obsmarować Messiego to to zrobi i nie potrzebuje do tego większych argumentów, ty jetseś jedną z tych osób
0
@Alanooo Ale masz jakikolwiek powód żeby tak myśleć? Sprawa według mnie jest bardzo oczywista
0
@masq No ja rozumiem, nie bierzesz pod uwage tego co ci nie pasuje do tezy, słuszna zagrywka z propoagowaniu tego "złego" Messiego
0
@borys27 Że drużyna wybiera piłkarza który wedłuch nich najbardziej nadaje się do bycia kapitanem i ma na nich największy wpływ. Chyba że się myle to w takim razie ty mi powiedz jak wybierany jest kapitan bo podobno masz lepszą wiedze w tym temacie
0
@covidout 1. Bartek Out
0
:OOOOOOOOOOOOOOOOOO
0
@masq Tego na końcu nie chce mi się nawet komentować XDD
17
@masq "Między słowami rozliczył kolegów z drużyny, a siebie nie. Kompletnie nie był krytyczny wobec siebie w tym wywiadzie mimo człapania po boisku i znikania w ważnych meczach. Generalnie publiczne pranie brudów z zasady jest złe, ale to powiedział Messi, więc pewnie znacząca część LR mu wybaczy."
Messi: "Uważałem, że był to odpowiedni moment na usunięcie się na bok. Uważałem, że klub potrzebował więcej młodych piłkarzy, nowych zawodników. Myślałem, że mój etap w Barcelonie się skończył, choć było mi bardzo przykro, bo zawsze mówiłem, że chciałem zakończyć tu karierę."
Czyli co, teraz przeciwnicy Messiego będą właśnie w ten sposób zakłamywać rzeczywistość bo się kończą argumenty?
0
@borys27 Co? XD Przecież to jest oczywiste, w jaki inny sposób to według ciebie wygląda?
1
@Qexi Tak, oczekujecie wielkiego kapitana, a jak powie to co każdy widzi od kilku lat to już przesada? O nikim nie powiedział że jest słaby, powiedział że kadra potrzebuje odświeżenia, młodej krwi, gdzieś się pomylił?
1
@nyggative Nadinterpretacja to jest to co napisałeś w głównym poście
1
@Danny Gaucho Ale przecież to szatnia wybiera kapitana
0
@nyggative Ale to co piszesz sugeruje że Messi sobie wymyślił odejście za darmo którego uniemożliwił mu klub, co jest totalnym zakrzywieniem rzeczywistości
17
@hoeniker No dlatego uznał że jego odejśćie będzie lepsze dla klubu i dla niego? Gdzie wy macie problem, ciągle nie rozumiem
5
@Qexi Niech szatnia decyduje o tym kto ma na nich największy wpływ
0
@nyggative Messi chciał odejść za darmo bo miał takie zapisy w kontrakcie i od Bartomeu. Masz problem z czytaniem ze zrozumieniem, albo z logicznym spojrzeniem na sytuacje?
0
Ciekawe co powie Bartomeu XD
0
@kiper09 Nom, Messi w ramach zadoścuczynienia powinnien nam przekazać 90% swojej pensji
1
Jutro na socialach Barcy zdjęcie Messiego na treningu z podpisem "King is back :D". I wszystko jest fajnie, karuzela kręci się w najlepsze
1
@IronSanHybrid Bartomeu mógłby przede wszystkim nie lecieć w ch***, ale ja już zauważyłem ze są tu użytkownicy którzy przyjmują swoją strone i będą się zapierać co by się nie działo