- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1215 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1215 Culés
1
Może zamiast debatować o tym czy statystyki ukazują prawdziwe umiejętności Trincao, to może warto włączyć jakiś jego mecz i go pooglądać i na tym oprzeć swoje zdanie na jego temat?
4
@Kacper1432 Mecz? Co da mecz? Może akurat zagra w tym spotkaniu wybitnie dobrze, albo bardzo fatalnie i to też nie będzie odzwierciedlało jego rzeczywistych umiejętności. Według mnie, to na takie tematy, odnośnie danego zawodnika powinni się odnosić ludzie, którzy obejrzeli trochę meczów w jego wykonaniu, a nie jeden. Statystyki dla zawodnika ofensywnego mimo wszystko są ważne.
Dorzucę jeszcze fakt, że filmiki ze "skillsami" danego zawodnika to też nie wyznacznik. Nawet z Kucharczyka na takim filmiku możesz zrobić zawodnika na miarę największych klubów. To samo w drugą stronę, nawet z najlepszych zawodników możesz zrobić patałacha.
0
@Hiacynk Ehh... próbowałem zasugerować że warto pooglądać tego piłkarza na własne oczy, nie wiem czy mecz czy kilka meczy, wiem że mało kogo będzie interesował mecz Bragi więc chociaż 1 mecz niech obejrzy i oceni jak się ustawia, czym się charakteryzuje.
Jestem zdania że najlepie jest samemu poogladać piłkarza i wydać subiektywną opinie na jego temat, niż powielać to co ktoś napisze. Np: Jakbym miał wyciągać wnioski z tego co pisze tu ViscaBarca123 o młodzieżowych piłkarzach to każdy z nich byłby w mojej głowie drugim Iniestą czy Xavim
I nigdzie nie napisałem że ktoś ma oglądać filmiki na youtubie, nie musisz mi tego tłumaczyć jakbym był dzieckiem.