Kacper1432
Dołączył/a: grudzień 2013
Sława
5 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
I widać że się na piłce nie znasz, jeśli uważasz że Barca nie ma pomysłu na grę, nawet nie chce mi się tłumaczyć bo jak facet który od 10 lat piłke ogląda nie rozumie tego jak gra teraz Barca i ogólnie jak wygląda teraz piłka to szkoda mojego czasu
1
A kibic Barcy przeżywa odczucia kibiców United... spodziewali się pewnie dużo gorszego wyroku, a tym czasem Barca stworzyła sobie tylko dwie bardzo dobre okazje, nie wiem czemu mieliby nie przeżywać tego meczu
3
Do Setiena nie dopisałeś że fatalna organizacja gry w defensywie i brak jakiegokolwiek planu B gdy mecz nie idzie im po myśli, lub gdy muszą grać z drużyną która im się silnie przeciwstawia w rozgrywaniu piłki... taki szczegół
0
Dobra United już może zejść po tym co Messiemu zrobili
3
Absolutnie nie, praktycznie nie stworzyli sobie dobrej sytuacji, grali na stojąco- moje zdanie
57
No właśnie też nie wiem o co chodzi z tym klimatem xd, lepiej zobaczyć 1 mecz z klimatem, a drugiego nie (bo lecą w tym samym czasie), czy zobaczyć 1 bez klimatu i potem następny z klimatem (cokolwiek to znaczy)
1
Myślę że to tylko twoje zdania (albo kilku osób) Busquets ma wachania formy, ale gra solidnie
10
No oczywiście, bo każdy kto traci w meczu korzystny wynik to frajerzy, przecież takie rzeczy się nie zdarzają w piłce...
0
Czuję się wyjątkowo mieszkając na Polnej :)
9
Ok, Edoss trochę przesadził, ale prosze cie, jakie przygotowanie do lekcji? Duża większość nauczycieli pyta się uczniów "co było ostatnio?" i po prostu leci dalej z tematami, już wszędzie widzę że "hur dur nauczyciele to życie swoje poświecają, nie mają na nic czasu"... proszę, kto wierzy w takie głupoty? Oczywiśćie jest grupa takich nauczycieli, ale to zdecydowana mniejszość, a poza tym- gdzie jest równość? Dlaczego przeciętny nauczyciel... hmm, Geografi (?) który robi jakieś sprawdziany z neta z A,B,C,D i jedyny co musi zrobić to te sprawdziwany wydrukować i porównać odpowiedzi z klucza, co dla jednej klasy może zajmować z 10 minut w domu, ma dostawać tyle samo pieniędzy co nauczyciel... Polskiego, który często wiele godzin musi sprawdzać wypracowania etc? (Oczywiście przykładowo).
Sytuacja w Polskich szkołach to parodia, mam w Liceum gościa od Angielskiego który (tak podejrzewamy i jest to prawie pewne) w ogóle nie sprawdza prac które robi co 3 lekcje, tylko wpisują tej osobie taką ocene, jaką zazwyczaj dany uczeń dostaje, czyli jeśli w pierwszej klasie leciałem na 3/4 to teraz mam praktycznie same 3 i 4 (w zależnośći czy nie wagaruje etc), mimo że często umiałem wszystko, a czasami nie umiałem nic, oczywiście prac nam nie oddaje.
Zauwyżyłem też że najgłośniej o protest walczą właśnie ci co najbardziej na niego nie zasługują, a poważny nauczyciele ewidentnie się denerwują że taki szajs odwala się w czasie gdy powinni przygotować nas do matury
0
Był już kalendarz na Kwiecień?
0
A ja w większośći to widze tą logikę an odwrót xd, że jak wygrywamy to Messi etc... a jak przegrywamy to Valverde
1
Dzisiaj fajny trailer (choć to chyba nie nazywa się trailer) wypuścili, więc polecam ;)
2
Pierwszy raz od... hoho, oglądam Ekstraklase i tu pytanie, Legia na codzień jest taka tragiczna czy to tylko dzisiaj? Bo poza oczywistym lepszą grą taktyczną Wisły, to Legia technicznie jest dzisiaj kilka razy gorsza, a przecież grają tam teoretycznie najlepsi gracze w naszej Lidze pod tym względem.
0
Ashton Eaton
0
-Bramkarze: Niemcy
-Defensorzy: Włochy
-Pomocnicy: Hiszpania
-Napastnicy: Brazylia, Argentyna
-Trenerzy:... Holandia?
-Juniorzy: Cięzko powiedzieć, są różne pokolenia, zawsze młodzież w Brazylii była wybitna, ale to nie kwestia szkolenia, aktualnie napewno Francja
29
Ekskjuzmi?
0
Poza Alabą w składzie Austri nie ma zawodnika o takich umiejętnościach i renomie jak Zieliński, Milk czy nawet Piątek (o Lewym nie wspomnę), Arnautović jest słabszy od każdego naszego napastnika, środek obrony zbudowany na 2 pożądnych stoperach z ligi Niemieckiej, jednak nie powiedziałbym że są lepsi od Glika (w tej formie może tak, ale to pierwszy taki słaby sezon Kamila od dawna), a Bednarek też nie odstaje. Mają napewno lepszych bocznych obrońców czy Sabitzera na skrzydle i to napewno na ich korzyść. Bramkarzy mamy na światowym poziomie, Austria słabiutko. Jakiś argument na to że Austria ma dużo lepszą kadre od nas?
0
Tak, mamy, bawimy się dalej?
12
Ja bym zadał pytanie czy na 38 mln Polaków czy nawet 7miliardów ludzi to własnie Brzęczek musi zasiadać na ławce...
2
Mamy wystarczająco dobrych zawodników żeby grać z Austrią jak równy z równym...
Ale bez trenera to cięzko w piłke grać
0
Kto ma więcej dryblingów?
1
Wyrażaj swoją opinie nie obrażając nikogo, sugerujesz że ludzie z tatuażami mają defekt intelektualny i dziwisz się że ktoś się oburza...
15
Tak swoją drogą, to musi być strasznie dołujące dla trenerów przeciwników Barcy, bo masz świetny plan (no może Setien dzisiaj nie, bo słaby ten jego plan na gre był) mecz ci ewidentnie wychodzi, już "witasz się z gąską"... i tu ci taki Messi bierze piłke na 30 metrze, lobuje bramkarza co na lini stoi tak o, albo sobie z wolnego strzeli, albo ci pół drużyny przedrybluje i cały plan w p... przykra sprawa
13
Niedziela wieczór i humr gitówa :D
1
Redakcjo, tak absolutnie poważnie, może nie uwzględniajmy Messiego w wyborze zawodnika meczu? Bo to zbyt oczywiste, przez to nie doceniamy dobrych występów innych zawodników :/
0
A ja cały czas nie rozumiem takich głosów xd, to nie jest tak że Kuba gra za jakiś kocurów, na prawe skrzydło my po prostu nikogo nie mamy, Kuba bez rytmu, w wieku 30 X lat jest lepszy od każdego skrzydłowego w tej Ekstraklasie i napewno jest lepszy niż taki Kądzior, nie wiem napawdę o o chodzi. Nawet jeśli Kuba technicznie by odstawał od nich (a nie odstaje) to jego doświadczenie zdobyte przez cała kariere (LM etc) pomaga mu w lepszym ustawieniu, wie gdzie najlepiej podać, kiedy zwolnić. Niech mi ktos powie- Kto za niego ma być powołany? Ja bym się na Recy zastanowił bo facet nigdy nic nie pokazał (na poziomie reprezentayjnym i europejskim), nie gra w piłke a powołania dostaje XD
1
Modrić- myślę że to byłby piłkarz idealny pod Barcę, no i mimo wszystko Isco
0
Ale człowieku, zrozum że robienie z siebie głupka jest bardzo szeroko pojęty, ty masz na myśli (nie wiem) aktorki które głoszą głupie pogląday i ludzie o tym mówią, rzeczy tego typu- które pewnie gdybym miał możliwość pewnie też bym robił- masz racje, ale ja mam na myśli ludzi takich jak Godlewskie (sory, znowu one, ale są dla mnie najbardziej oczywistym przykładem) które robią rzeczy perfidnie głupie, dosłownie każdy się z nich śmieje, nie mają swoich fanów, ale to robią bo pieniądze- tego bym nigdy nie zrobił
0
Ale czemu atakujesz mnie, gdzie ja w w żadnym zdaniu nie skrytykowałem modelek etc? Użyłem stwierdzenia "ludzie którzy robią z siebie iditów", mając tu na myśli właśnie ludzi takich jak Godlewskie, które robią oczywisty zabiego robienia czegoś głupiego żeby się o tym mówiło, szanuje modelki czy co tam miałeś na myśli. Nigdy nie udostępniłem nic o Godlewskich (teraz ich użyłem ale tylko jako argument w dyskusji) więc czemu zarzucasz mi promowanie ich?
Nie wiem o co ci chodzi człowieku