8

Dobra Piątek się skończył, według mnie powinnien zmienić obywatelstwo... ;)

1

Reus i tu się chyba nie ma nad czym zastanawiać (no chyba że wiek może przeszkadzać)

2

Jest i Arthur, może dostanie kilka minut :)

14

Po co mu głośny doping kibiców z takim słuchem?

1

Facet od kliku dni wszędzie wypisuje że Valdes> ter Stegen i w ogóle Niemiec przeciętny, Roberto to w ogóle zjada Semedo i inne tego typu opinie żeby sprowokować dyskusje

33

Oj już nie róbcie inwalidy klubowej z tego PSG, co by tam się nie działo, to jeden z najlepszych klubów w europie, jedynie transfer do Barcy, Realu lub City mógłby być znaczącym przeskokiem dla Mbappe, a tak ma dopiero 20 lat i gra w wielkim klubie który walczy o Lige Mistrzów, rozumiem że nikt nie lubie PSG, ale gdyby Kylian grał w takim United (słabszym klubie aktualnie) to nikt by nie gadał takich rzeczy. Napewno w przyszłości będzie miał szanse na grę w większym zespole

0

Odnieś się do drugiej części mojej wypowiedzi a nie do tego co ci pasuje

0

W Pucharu Króla z Real nigdy nie grają rezerowi, nie wiem skąd ty to sobie wymyśliłeś, gdyby Roberto nie grał w pomocy, to napewno zagrałby Semedo i nie ma co do tego wątpliwości, a w meczu z Sevillą Roberto dał zmiane taktyczną co nie zmienia faktu że Semedo był podstawowym zawodnikiem w tym meczu.
Chcesz "dać szansę rezerwowemu Semedo" dzięki czemu ten "podstawowy" Roberto w ostatnich 7 meczach (łącznie z tym środowym z Realem) zagrałyby całe 2 mecze w pierwszym składzie na prawej obronie (z czego to mecze z Valladolid i z Bilbao gdzie Semedo grał z przymusu na lewej stronie) XD, to jest logika wyższa

0

Na ostatnie najważniejsze mecze (z Realem, Lyonem i Sevillą) to Semedo wychodził w podstawowym składzie- chcesz dyskutować z faktami?

0

Co tam że mecz z Realem był chyba najlepszym meczem Semedo w Barcelonie- nie zachwycał xd, ten człowiek to hit

51

A ten dalej swoje XD

0

Według mnie oba karne można było gwizdnąć jak i równie dobrze można ich było nie gwizdnać, w pierwszym co prawda zawodnik Levente zasłaniał twarz, ale według mnie za bardzo wystawił ręke- tu bym była za karnym, w drugim... no w drugim to ludzie szukają tam realnego kontaktu w slow motion, z kamery ustawionej w najmniejszym zakamarku stadionu, ale według mnie tam karnego zdecydowanie nie było, a jak był to sędzia powinnien to sam zdecydowanie sprawdzić, nie rozumiem jak to możliwe że sędzia odpowiadający za VAR mógł przekazać że tam nie ma wątpliwosći :D, według mnie karny z tyłka

1

A mistrzostwo to też bym chciał dla takie Borussi, ale za Lewego trzymam kcuiki żeby sobie nastrzelał, najlepiej po 3 bramki i wynik 3-4 dla przeciwników :D

18

Ja mam nadzieję że jednak Lewy po raz kolejny :)

0

No właśnie, a piszesz że Vaclik jest na poziomie ter Stegena, (przecież Boruc był lepszym bramkarzem od Vaclika i to dużo)
To już jest za wysoki poziom jak dla mnie xd

0

No bo ważne żeby Niemiec nie wygrał, co ty nie wiesz?

0

Ooo osoba która każdy swój komentarz broni argumentem "własnego zdania", właśnie krytykuje zdanie innych, ale heca

1

Nic nie cytowałem to raz xd, a dwa- Złota Piłka nie jest wybierana przez wszystkiego możliwe autorytety piłki nożnej i to jest fakt, taki dziennikarz z Surinamu to nie autorytet piłkrski z całym szacunkiem

0

Ale to nie jest zależnośc że:
Piłkarz gra ryzykownie do przodu- powoduje straty i sytuacje dla przeciwników
Piłkarz gra bezpiecznie i do tyłu- zawsze zagrywa celnie i nie tworzy zagrożenia
De Jong gra w sektorach w któych nie może w głupi sposób regularnie gubić piłek, a napewno nie w Barcelonie i to nie kwestia tego co mu powiem Valverde (tak btw to totalna głupota z tym Valdkiem), najwięksi piłkarze cechują się tym że wiedza kiedy mogą zaryzykować i w jaki sposób można podjąć ryzyko i tego Frenki będzie musiał się nauczyć bo z tego co go oglądam i ile czytam opini na jego temat to jest to jego najczęstszy zarzut. Pewność siebie jest dobra do pewnej granicy

1

Co ty gadasz? Złota Piłka, jak zresztą każda nagroda indywidualna w sporcie drużynowym ma określone kryteria przyznawania nagordy i nigdy nagrodzony nie będzie subiektywnie najlepszy, tak jak nigdy subiektywnie Messi nie będzie najlepszy, choć będzie mu do tego blisko.
Faktem jest to że najlepszy był Bolt w biegu X na 100 metrów bo sam, bez pomocy nikogo wygrał wyścig- to możesz stwierdzić.
Dla mnie Ter Stegen jest w trójce najlepszych bramkarzy (obok Oblaka i De Gea) i jest to opinia szeroko w świecie piłki powielana, ale ty będziesz się wykłócał że twoja prawda jest prawdziwsza xd

2

To prawda, jednak jeśli dalej tak dużo takich zagrań będzie kończyć się groźnymi sytuacjami dla przeciwników to na taki Real za Rakticia nigdy nie wyjdzie, myślę że wiesz o czym mówie, musi być spokojniejszy i dokładniejszy w tych zagraniach

3

Liczby liczbami, a pierwszą połowe miał bardzo słabą i odpowiadał za straconą bramkę, cały czas zdarzają mu się bardzo groźne głupie błędy, które będzie musiał jak najszybciej wyeliminować jeśli będzie chciał grać w pierwszym składzie Barcy w ważnych meczach. Poza tym- tak- fantastyczny piłkarz

1

Od kiedy nagrody indywidualne w jakiś plebiscytach potwierdzają że ktoś jest w czymś najlepszy? Szczególnie w sportach drużynowych? A już szczególnie na pozycji bramkarza? Rozumiem że Modrić jest najlepszym piłkarzem na świecie i to jest fakt?

5

Ty argument "własnego zdania" przytaczasz tylko wtedy kiedy ci pasuje co nie? Jak masz opinie inna niż wszyscy to "ooo mam własne zdaniee ooo", a teraz piszesz że fakt jest taki że MATS nie jest najlepszym bramkarzem na świecie, to w końcu to jest twoje zdanie czy co?
Każdy tu ogląda tylko Barcelone to prawda xd, Vaclik który gra pierwszy sezon w piłce na najwyższym poziomie według ciebie jest na poziomie Ter Stegena i ty sugerujesz że twój tok myślenia jest lepszy od myślenia innych? XD
Ucz mnie swoich mądrośći

15

Pewnie główną statystyką jest to że taki Cillessen puścił mniej bramek od Ter Stegena w tym sezonie? XD

6

Normalnie nie odpowiadałbym na takie komentarze, ale czasami czytanie takich głupot jest nawet zabawne XD

13

Fajne te przykłady, takie nie poparte żadnymi argumentami

0

Czemu śmieszy? Pewnie kontrakt się skończył lub został zerwany nie wiem

11

Atletico znowu widzę rozjechało i zniszczyło przeciwnika 1-0

0

Milan, City (?), Wisła, nie wiem, Arsenal, Liverpool, nie wiem, Besiktas

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?