0

Według EA to Vinicius dostaje kartę ocenioną na 92 i ma lepsze statystyki od Ronaldo, Neymara czy Hazarda... prosze cie, kto by się tym przejmował

1

Mam nadzieję że w drugiej połowie Malcom (nie Messi) wejdzie za Coutinho i mam też nadzieje że nie nastąpi to w 80 minucie

0

Proszę cie, jeszcze uwierzę że Valverde zaczął tak na serio rotować

0

Co? XD Już Ryoyu właśnie obalił twoją teorie, nie wiem skąd ty takie wnioski wyciągasz

48

Ogólnie martwi mnie sytuacja Umtitiego, facet jest jednym z najlepszych stoperów na świecie, nie gra prawie pół roku i na dobrą sprawę nie wiadomo co z nim jest i będzie, mało się o nim mówi, (głównie dzięki świetnej postawie Lengleta i chwała mu za to), jednak defensywa z Umtitim a bez niego to dwie różne formacje i miejmy nadzieję że wróci zdrowy i jak najszybciej złapie rytm i formę bo potrzebujemy go

14

Proszę, usuńcie tą sonde bo głupi tak ciągle na to patrzeć i widzieć jak 25.79% głosujących wygrała mózg w Laysach :/

0

Nom, napewno mają wywalone, co tam że cały czas grają w 3 pucharach, z czego w 2 są w dobrej sytuacji? Już w tym okienku miało być pare transferów, a anwet jeśli to widać ze na chłopaka liczą, więc szanse zawsze będzie dostawał.

0

Oj z tego Viniciusa będzie piłkarz, jeszcze jak dalej będzie cieszył się takim zaufaniem trenera i będzie trak regularnie grał to może być naprawdę świetny

2

No wiadomo że to może być trudny mecz, mecz z jakimś Espanyolem też może być trudny. Jednak lepiej jest grać z Real już teraz gdy jest w takiej formie, niż za kilka miesięcy gdy forma może być lepsza, nasz gorsza a w finale decyduje tylko jeden mecz więc ryzyko jeszcze większe

3

Teoretycznie nie ma się co dziwić ponieważ środek tygodnia, póżna godzina i zimno... Jednak mecz w trudnej sytuacji, zapowiadał się dobrze (i taki był), trochę dziwne

19

Ktoś mi powie jakim cudem Atletico traci 3 bramki na Wanda z Gironą? xd

13

A ja bym wystawił jutro Mirande, tylko żeby reszta obrony była "możliwa" a nie tak jak ostatnio (2 z Barcy B, debiutant i Semedo bez formy), nie ma co go skreślać po jednym meczu, niech pokaże charakter. Teraz będzie coraz mniej okazji do rotowania, a wiemy jak ważny jest Alba

0

Kartka była za gadke Suareza do sędziego bocznego, sam to pokazał, słusznie

0

Ale ja teraz nawet nie twierdze że Valverde go nie wykorzystuje, bo tak szczerze to Coutinho grał dobrze gdy Barca grała w ustawieniu 4-4-2 gdzie Coutinho był jednym z bocznych pomocników (w tamtym sezonie), w tym sezonie na początku (w ustawieniu 4-3-3) grał na pomocy i nie wyglądało to jakoś super, były dziury w obronie, Philippe się słabo ustawiał i po 60 minucie już oddychał rękawami, a najlepsze jego mecze w tym sezonie (wydaje mi się) że zagrał właśnie na lewym skrzydle (szczególnie na poczatku gdy Ernesto postawił na Arthura w pomocy), wtedy nie myślano o tym żeby Coutinho cofać do tyłu, teraz forma jest fatalna i ludzie chcą jego powrotu do liny pomocy (pewnie słusznie- niech pokaze teraz tam na co go stać) jednak osobiście wątpie czy to jest takie wyjście idealne jak wielu uważa, to akurat jest tylko moja opinia

3

No nie no już nie zakłamujmy rzeczywistośći, Paco w Barcelonie grał słabo i nie dawał "przyzwoitej jakości", dawał ją możę Digne które nigdy się nie wyróżniał czymś pozytywnym, ale też poniżej jakiegoś poziomu nie schodził. Paco to profi zawodnika który do Barcy nie pasuje i jestem przekonany że gdyby teraz wrócił, wcale nie grałby lepiej niż przed przejściem do Borussi. Teraz wszyscy piszą jak można było być tak głupim żeby tak oddać Alcacera, ale tak naprawdę w tamtym czasie, wydawało się to sensownym posunięciem. Barca potrzebuje kogoś mniej przywiązanego do pozycji, kogoś z może trochę gorszym wykończeniem, ale z lepszą techniką i uniwersalności w różnych sektorach boiska, kogoś kto nie ''ogranicza się'' tylko do strzelania bramek

12

Co do Coutinho zastanawia mnie fakt że na zastępstwo Iniesty został sprowadzony (jak widać) zawodnik który nie może grać na pozycji Iniesty za 160mln... Gdy mówiło się o transferze Cou do Barcy mówiło się że to nie ten profil itd, ale może grać na tej pozcyji itd, Skauci Barcy widzą chyba czy zawodnik gdzieś się nadaje czy nie, rozumiałbym gdyby ten transfer był okazją na rynku- ale nie był, kupiliśmy za 160 mln piłkarza świetnego którego teraz nie wiemy gdzie ustawić, bo nie uwierze w to że w założeniu Coutinho miał rywalizować z Dembele (na którego wydaliśmy kolejne 120mln) na lewym skrzydle, nawet w wypowiedziach działaczy, samego Coutinho czy też Iniesty mogliśmy wywnioskować że to właśnie pozycję Andresa przejąć ma Brazylijczyk.

2

Dwóch Zielińskich nie przejdzie
Poza tym ten komentarz jest tak bez sensu że nie ma się do czego odnosić

12

A ile podań i asyst przez całą swoja kariere ma Busquets?
Te liczby są jakimś wyznacznikiem tego piłkarza bo nie rozumiem

25

To że ludzie znęcają się nad zwierzętami już mnie nie dziwi, jest wiele tępych ludzi delikatnie mówiąc... ale żeby je gwałcić? To juz jakiś wyższy poziom spier**** :/

0

A ok, tak właśnie coś mi nie pasowało bo miałem włączony telewizor, ale nie oglądałem i tylko usłyszałem jakieś ogłoszenie, dzięki za sprostowanie

0

Dobrze usłyszałem? Mistrzostwa świata w siatkówce męskiej w 2022 roku w Polsce i w Holandi?

1

Nie byłby

2

Arthur by się przydał bo w ogóle nie kontrolujemy tego meczu

0

Cancelo

8

Czy ten komentarz sugeruje że Courtois jest słabym punktem Realu? Bo jeśi tak to ładnie poleciałeś, jeśli jest zawodnik którego można w jakimś stopniu pochwalić to właśnie Courtoisa. To że Real gra fatalnie i przeciwnicy bez problemu dochodza do sytuacji bramkowych to nie wina Belga. Oczywiście wchodzi teraz Navas i wielkiej straty nie będzie, jednak Belg jest mimo wszystko lepszym bramkarzem

0

Rakitić jest wybitnym graczem i jestem w stanie zaryzkować stwierdzenie, że nie ma w Europie drużyny gdzie Rakitić nie byłby zawodnikiem pierwszego składu (nie uwzgledniając aktualnej formy itd). W City byłby wstanie wygryźć Fernandinho na pozcji ŚPD, tak samo jak Casemiro w Realu (tak mi się wydaje). Problem jest taki że nie ważne w jakiej jest formie i jaka stawka maczu- to ten zawsze gra, jednak hejt na Ivana jest strasznie przesadzony

8

Pozycja Coutinho i ogólnie system w jakim gra obecnie Barcelona jest tutaj szeroko komentowane i powiem szczerze, że coraz bardziej zaczynam rozumieć Valverde, mimo że tak jak większość- w tym sezonie męczył mnie strasznie.
Zarzuca mu się defensywne ustawienie, ustawianie "topornej pomocy" i brak miejsca dla Dembele (na początku) i teraz Coutinho. To że Coutinho powinnien dostawać szansę gry pomocy jest oczywiste i tu Valverde popełnia według mnie błąd że nawet nie daje mu szansy. Bardzo ważny dla nas kibiców jest styl i to aby pomoc była spektakularna. Spójrzmy jednak na sytuacje z drugiej strony. Barcelona problemu w ataku większego nie ma (patrząc ogólnie), ma najlepszą ofensywe w lidze i jedną z najlepszych w europie, największym problemem w tym sezonie była defensywa, więc Valverde stawia na bardziej defensywną pomoc i można powiedzieć że mamy efekty- oczywiście obrona nie jest idealna, ale jest lepiej, przy tym wszystkim ofensywa nie straciła skutecznośći, ktoś powie "No bo Messi na d*** ratuje"- tylko że to nie jest problem tylko atut, dopóki Leo jest w Barcy będzie nas ratował i dawał mnóstwo zalet w ataku. Co do Coutinho, lubie go niesamowicie, cieszę się że jest w Barcy... ale to nie trener ma dawać piłkarzowi sygnał do gry w pierwszym składzie, tylko piłkarz, a Cou taki sygnałów ostatnio nie daje, oczywiście nie dostaje dużo szans, ale pewnie jutro ją dostanie i pewnie będzie od niego bardzo dużo zależało, jeśli znowu przejdzie obok meczu, to wróci na ławkę na kilka meczy, aż nie dostanie kolejnej szansy. To za ile został kupiony nie powinno być argumentem do gry w pierwszym składzie (oczywiście jest kwestia gry w pomocy, ale to już napisałem). Co do stylu... tu krótko- dużo dłużej i pewniej Ernesto "utrzyma" się na ławce Barcy jeśli będzie grał brzydko ale wygrywał, niż jeśli będzie grał ładnie ale przegrywał i tyle, poza tym według mnie naprawdę nie jest tak tragicznie jak wielu to opsiuje.

14

Real po raz kolejny na własnej skórze odczuwa jak trudnym terenem jest Santiago Bernabeu

0

Z drugiej strony Semedo zagrał mało meczy gdzie był tragiczny i był w pojedynke obwiniany za stracenie 1, 2 lub nawet 3 bramek. Roberto takie mecz ze względu na braki defensywne się zdarzały

0

Teraz zaglądam na skład Realu, a tam w ataku Vinicius- Benzema- Vazques XD, co za czas by żyć (no teraz już bez Lucasa)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?