Kacper1432
Dołączył/a: grudzień 2013
Sława
5 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To w takim razie tak jak mówiłem- to nie będzie sprawdzone tylko bezpieczne, a Roberto zazwyczaj grał jako boczny pomocnik w ustawieniu 4-4-2 (gdy Barca grała w takim ustawieniu), gdy na boisku nie będzie Messiego Barca nie będzie miała siły w ataku z Coutinho i Suarezem, jeśli wolicie grać "bezpiecznie" to każdy ma swoje zdanie, ja zagrałbym Malcomem
0
To było za Lucho...
Rozumiem że bardziej sprawdzone jest wystawienie prawego obrońcy na skrzydle, niż ustawienie prawego skrzydłowego na prawym skrzydle? Jeśli tak to ma wyglądać do Malcom walizkę powinnien był spakować już w Styczniu
0
Mówisz o meczu z Sevillą? Gdzie cały atak był eksperymentalny?
0
Ale wystawienie Robert na skrzydle nie będzie "sprawdzonym" pomysłem, jeśli już, to będzie bezpieczne bo możemy mieć pewność że będzie pracował z tyłu, ale w ataku może być ubogo
1
Co to są za odpowiedzi? Nudniejszej konferencji dawno nie czytałem, poza tym marudzeniem o jeden dzień odpoczynku nie powiedział absolutnie nic, nawet w porównaniu do Valverde
0
O ile nie będzie mógł grać Dembele z Messim, to chciałbym zobaczyć atak:
Coutinho- Suarez- Malcom
Malcom ma coś do udowodnienia, a kiedy jak nie w takim meczu?
1
Alba w setnej minucie :/
0
Niestety :/
4
I pomyśleć że od tego czasu wygrał tylko 1 LM i 1 Złotą Piłke :/
6
Czy to że marzył o Barcelonie a był jedną nogą w PSG się jakoś wyklucza? Dostawał lepsze warunki to wolał przejść do PSG, już irytujące są te zarzuty, życzę każdemu tutaj żeby miał w życiu możliwość wyboru między milionami i grze w Paryżu i Barcelonie... naprawdę
40
No naprawdę, 2 tygodnie kibicuje Milanowi, a ten Inter już tak wkur****
0
Pewnie dostanie powołanie gdy Alba będzie pauzował za kartki (Valladolid?)
3
Swoją drogą, wygląda na to że Alenia zyskał zaufanie Valverde, ostatnio gra regularnie, wydaje się że jest w tym momencie naturalnym zmiennikiem Arthura (mniej więcej podobny styl gry, trochę bardziej ofensywny), to bardzo cieszy i daję nadzieje na to że Alenia może być w przyszłośći ważnym zawodnikiem Barcy :)
Mam nadzieję że się dzisiaj dobrze zaprezentuje
1
Zrobione :)
2
Te 4 wyjazdy pod w drugiej połowie Lutego... O.O
Na Valladolid muszą chyba wyjść całkowite rezerwy, przy pełnym ryzyku
0
Ja mam słabiutki internet :(
2
U nas jeszcze większy optymizm...
Ludzie to jest Klasyk... forma tu zazwyczaj nie ma znaczenia
2
Byłoby super, nie ważne kto komentuje, ale męczyć się z tymi linkami... masakra
0
Jest w ogóle taka możliwość aby jakaś telewizja wykupiła prawa do CDR? Byłoby super, ale były już takie przypadki żeby jakaś telewizja wykupywała prawa na półfinały i finał (5 meczów) w takim momencie?
0
Athletic na wyjeżdzie, w sumie nie są w wybitnej formie i ta żółta kartka może nam wyjść na dobre
0
Real ma bardzo dużą szanse żeby pożegnać się w tym miesiącu z jakimkolwiek Pucharem i to głównie dzięki nam :D (No na LM może nie, bo Ajax raczej nie będzie wybitnym rywalem patrząc na ich formę)
1
No to w takim razie trzeba oszczędzać podstawowych graczy jeśli będzie taka szansa. Jutro odpocznie sobie Busi, mam też nadzieje że ktoś z dwójki stoperów sobie usiądzie, no i fajnie by było żeby Prince zagrał za Suareza- w ataku z Coutinho i Messim będzie miał duża szansę się wykazać. Valencia to silna drużyna i oszczędzanie Alby może się źle skończyć, ale napewno będzie potrzebował rotacji w najbliższym czasie
0
Nie widzę tu Modricia
3
Ej to może zaraz jeszcze mnie w takim tempie zakontraktują O.O
3
Veramealen i Murillo odchodzą po sezonie, o co chodzi?
1
Jak to Emerson u nas od Czerwca? On nie miał na półtora roku do Betisu iść?
55
To jest niesamowite jaką inteligencję piłkarską posiadł Messi, to że umiejętnosći ma kosmiczne to wiadomo już od dawna, ale to jak inteligentnie rozdziela podania, zawsze podaje w tempo, zawsze tam gdzie i kiedy trzeba, poza tym takie gesty jak przekazanie karnego Coutinho- dobrze wie że Brazylijczykowi brakuje pewności i wie że taki karny w takim momencie bardzo pomoże mu i całej drużynie dlatego go oddaje. Messi praktycznie nie robi głupich rzeczy na boisku. To jest niesamowite
0
Będe porównywał do tego Dembele- podobny młodzian, jednak sprawdzony, De Jong podobnie (zobaczymy jak się spisze), Arthur zmienił totalnie wszystko (nie wiem jaki stylem grało Gremio), a wprowadził się do drużyny jak nikt
0
Bardziej chodzi mi o to z jaką rutyną podchodzimy do dobrej gdy Arthura, facet nas w pół roku już przyzwyczaił po prostu że jest kozakiem, przypomnę tylko jaki wybuch eufori tu jest po każdym dobrym meczu Dembele. W przypadku Arthura zawsze jest oczywiśćie bardzo dużo chwalących komentarzy, ale większośc (w tym ja) podchodzi do tego: "Ooo Arthur dobry mecz zagrał... wooo... ale nowość ooo" :)
19
Carrico: "No strzelili nam 2 bramki w pierwszej, pózniej jeszcze 2... no a potem znowu 2... gdyby nie to wszystko mogło potoczyć się inaczej"
Tak zrozumiałem tą wypowiedż