3

Wague za Semedo

35

W ogóle zauważyliście jak fatalne mamy rzuty rożne w tym sezonie? Oczywiśćie to nigdy nie była nasza silna strona, jednak pamiętam jak świetne pod tym względem wyglądaliśmy w pierwszych sezonach Lucho (chyba Unzue świetnie pracował nad tym elementem), nawet grając z Mascherano na obronie, teraz to wygląda tak jakby ten element w ogóle nie był ćwiczony, mimo że mamy trochę tych centymetrów to najczęściej krótko rozgrywamy (Messi z Dembele) i cofamy piłkę do rozgrywania.
Mamy w ogóle jakąś bezpośrednią bramkę z rożnego w tym sezonie?

3

Grał zachowawczo bo musiał i to było widać- takie miał polecenia, w środę miał za dużo strat. W ogóle nie chcę mi się tłumaczyć gdzie piszesz głupoty jak ty uważasz że Dembele nie potrafi dryblować... oglądałeś co on robił z obrońcami przed kontuzją?

7

Że ludzią się po takim pięknym tygodniu chcę się myśleć o takich rzeczach i jeszcze takie głupoty

15

Nasz ultra cięzki maraton 4 meczy na wyjeździe:
Lyon: 0-0
Sevilla: 2-4
Real: 0-3
Real: 0-1
Prawie idealnie :D, teraz mam nadzieje że trochę odpoczniemy, totalne rezerwy na Superpuchar Kataloni, kilka rotacji na Rayo (Pique, Alba, Raktić, Suarez) i pełna motywacja na Lyon

0

Daj mu spokój, właśnie przegląda nagrania z każdej kamery umieszczonej na SB żeby znaleźć "ewidenty" karny dla Realu który nie został podyktowany

11

To akurat nic wielkiego, z pewnośćią mało drużyn miało taką możliwość

3

Forma Realu ewidentnie rośnie, z 0-3, do 0-1, jeszcze z 3 klasyki i może strzelą gola

37

Przecież jak tak dalej pójdzie to Barca pobije rekord Realu w serii kolejnych zwycięstw na Bernabeu...

1

Świetny mecz Rakiticia :)

0

Jak tam Vinicius zmalał, urósł?

0

Zaraz ci wylecą z BEIN

0

Jak nie jak bramkarza go próbował łapać za bark xd, Piątek to mądrze wykorzystał

1

Panie skakały bardzo dobrze jak na ich możliwośći, napewno z czasem będą skakać coraz lepiej, jednak dzisiaj nie można od nich wymagać żeby skakały tak jak obecnie najlepsze zawodniczki

0

XD

0

Przecież gdyby turniej indywidualny rozgrywał się w normalnych warunkach to Kubacki zdemolował by konkurencje, a za granicą mówią że nie zasłużył na mistrzostwo :D

0

No właśnie Kubacki skoczył 112 metrów, cięzko będzie to powtórzyć, co prawda Kamila stać na dużo lepszy skok, ale Japończyków napewno też, będzie cięzko według mnie, ale kto wie

2

Polska na 3 miejscu po pierwszej serii :D

4

Mnie bardziej ździwiła (tak jak napisałem) postawa po pierwszej bramce dla Barcy, Real potrzebował 1 bramki do dogrywki, przecież grali dobrze, a rzucili się do ataku jak amatorzy i Barca ich bardzo szybko sprowadziła na ziemie dwiema kontrami. Bardziej podsumowałbym ten mecz określeniem że Real dostał to o co się prosił nie wykorzystując takich akcji i grając tak nierozważnie mając tylko bramkę straty, a nie fartem- Barca fartem takich akcji sobie nie wypracowała

0

Wydaje mi się że nie chodzi o "ohy i ahy" przy Viniciusie że jest wiodącą postacią w Realu (choć to też), ale o lekki absurd który za tym idzie, że Real po odejśćiu CR7 miał prowadzić Asensio, Bale czy Modrić, a okazało się że (moża poza Chorwatem) żaden z nich nie spełnia oczekiwań w najmniejszym stopniu i najjaśniejszą postacią jest własnie taki 18 latek z Brazyli, bo Benzema miał świetne pół miesiąca i znowu się zaciał, Vazquez to typowy pracuś a nie magik.
Vinicius nie jest liderem takim jak CR7, Raul, Zidane etc, ale no ciągnie ten wózek w ataku w większym lub mniejszym skutkiem

0

Też mi się tak wydaję, mamy tu chyba podobne zdanie. W ogóle Real wygrywał ostanie Ligi Mistrzów właśnie tym "wyrachowaniem", często był gorszy ale miał wynik- przez to właśnie wydaje mi się że ludzie postrzegają Real że jak gra źle i cierpi to jest zamieżone bo ostatecznie przecież jest wynik. Barca z kolei gra albo ładnie i dominuje, ale słabo i przegrywa (stereotypowo). I może poza ostatnim zdaniem które napisałeś- to mimo że mi się to nie podoba, to rozumiem taka kolej rzeczy

0

Akurat zachwyty nad Viniciusem rozumiem, choć nie za bardzo jest tu o czym dyskutować, każdy ma swoje odczucia, mnie osobiście zachwycił, ciebie nie musiał, oczywiście może różnie się jego kariera potoczyć, ale według mnie ma papiery na wielkie granie. A co do wypychanie go na lidera no to jakby nie patrzeć (i ile akcji zmarnował) to chyba brał udział w każdej groźnej akcji Realu, nie możemy też mówić że białe jest czarne- a Vini bardzo nakręcał te ataki Realu swoim dryblingami

15

Tak tak, świetny ekspert, chyba mój ulubiony, ale akurat w ostatnim odcinku LLL się z nim bardzo nie zgadzałem i powiem szczerze że wręcz mnie irytował tym gdybaniem, jak nie on.

168

Oglądałem La Liga Loca i powiem szczerze że pierwszy raz tak irytował mnie pan Ćwiąkała, jego opinia na temat meczu, ogólnie uświadomiło mi to jaki wydzwięk dostał ten mecz.
Oczywiście to jest tylko moja opinia, ale to co można wywnioskować z wypowiedzi to to, że Barca zagrała fatalnie, Real był cudowny i miał pecha, Ter Stegen wyprawiał cuda, Suarez na farcie strzelił 2 bramki... a tak naprawdę cała analiza opiera się na gdybaniu- czyli tym czego się zawsze staramy unikać. Ter Stegen... naprawdę nie mam na celu umniejszać gry naszego bramkarza, ale pan Ćwiąkała powiedział, że gdyby nie Ter Stegen to Real miałby 3 bramki... tak jak mówie- Niemiec jest wybitny i chwała mu za to, ale czy on naprawdę taki cuda wyczyniał? 2 instynktowne obrony po uderzeniach prosto w niego (Vinicius i Benzema) oraz 1 naprawdę piękna parada po główce Reguilona, tyle, mamy zakładać co by było gdyby Barcelona miała bramkarza z B klasy który by z bramki uciekał żeby piłkarze Realu trafiali w bramkę? Prawda jest taka że Real ma fatalną skuteczność w tym sezonie i strzela mało bramek, a Barca ma wybitnego bramkarza- to nie jest fart. "Gdyby Real wykorzystał swoje okazje byłoby 5-0"... gdybanie jest o tyle bezsensowne że możemy założyć wszystko, pamiętajmy że każde wydarzenie boiskowego prowokuje inny los meczu, a może gdyby Real strzelił pierwszą bramkę to cofnąłby się do obrony, Barca z Messi (który miałby więcej miejsca i czasu) by się obudziła i zaczeła cisnąć Real? To jest bardzo prawdopodobny scenariusz. Po meczu z Ajaxem oczywiśćie najgłośniej mówiło się o wielkim Ajaxie, jednak dalej dodawano że Ajax był wielki... ale jednak przegrał z tym wielkim wyrachowanym Realem który wykorzystał swoje szanse... Barca wygrała 0-3 a my mówimy o farcie bo Real w swoim najlepszym meczu w sezonie bramki nie strzelił, jakiś absurd według mnie, jaką Real miał reakcje na bramke? Wszyscy do ataku, Reguilon w ogóle się nie wracał w pewnym momencie, Barcelona wychodziła trójka na 2 stoperów i to Real miał pech że taki klub jak Barcelona to wykorzystał? Przecież w bramkach na 2 i 3-0 Real zapomniał o obronie, to jest wielki mecz z wielkim podejsciem? Jak oni po 1 bramce tracą mózg i na hura leca do ataku?
To nie był wybitny mecz Barcelony, ale według mnie w ogóle nie został doceniony fakt że Barcelona w średniej formie wygrała 3-0 na stadionie Realu który podobno rozgrywał ich najlepszy mecz...

0

Ale tu obie serie były parodiami, nikt nie mówi że pierwsza seria była zła, druga dobra. Piękno sportu to sytuacja Dawida i Kamila, którzy skakali tu najlepiej i po fatalnej pierwszej serio na końcu udało im się być w najlepszej trójce

1

Jeszcze jak Kamil po tym drugim skoku był zły i zrezygnowany... a tutaj proszę :D

0

Akurat Ryoyu w pierwszej serio skakał w mnie więcej podobnych warunkach, tylko wiatr mu sprzyjał

0

No tak, ale według mnie tak samo jak za dużo dobrego się o nim mówi w Madrycie, tak samo za dużo złego ze strony kibiców Barcy, bo Dembele w jego wieku grał w Rennes, a Vini sobie ustawiał dzisiaj Semedo i innych zawodników Barcy w El Clasico, wykończenie przyjdzie z doświadczeniem i jest to według mnie naturalne

1

Ale już tego Viniciusa zostawcie, bo dzisiaj wkręcał naszych obrońców jak dzieci, on ma cholerne 18 lat, jak mu przyjdzie wykończenie i lepsze podanie to facet może być nie do zatrzymania

1

Dembele chociaż notuje te zagrania, w porównaniu do kogokolwiek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?