La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 963 Culés

konto usunięte

27

Niesamowity jest Dembele, facet ma coś czego Vini przez długi czas nie nabędzie, czyli zdecydowanie i konkretność, Junior to bardziej taki showman, aniżeli killer, a Dembele w formie jest i tym i tym, a jak nie jest, to jest konkretny, i to wystarczy

Niesamowitego mamy zawodnika, po prostu niesamowitego

konto usunięte

0

@Chwytliwy Nie jesteś w stanie przewidzieć. Chłopak ma dopiero 18 lat, on spokojnie nabierze tego spokoju.

1

@Chwytliwy Ale już tego Viniciusa zostawcie, bo dzisiaj wkręcał naszych obrońców jak dzieci, on ma cholerne 18 lat, jak mu przyjdzie wykończenie i lepsze podanie to facet może być nie do zatrzymania

konto usunięte

1

@ksobi Myślę jednak że ten element będzie u niego piętą achillesową, dla nas dobrze, dla Realu tak sobie

konto usunięte

1

@Kacper1432 Ja go nawet chwalę, ale widać że wykończenie nie jest jego atutem, co innego konstruktywna krytyka, a co innego hejt

0

@Chwytliwy No tak, ale według mnie tak samo jak za dużo dobrego się o nim mówi w Madrycie, tak samo za dużo złego ze strony kibiców Barcy, bo Dembele w jego wieku grał w Rennes, a Vini sobie ustawiał dzisiaj Semedo i innych zawodników Barcy w El Clasico, wykończenie przyjdzie z doświadczeniem i jest to według mnie naturalne

konto usunięte

0

@Kacper1432 No zobaczymy, moim zdaniem to będzie jego słabość, ale zobaczymy

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?