Kacper1432
Dołączył/a: grudzień 2013
Sława
5 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
39
Real znowu na wiosnę i Lige Mistrzów się odpalił xd, trzeba będzie ich ukrócić w obu klasykach
0
Bez Reusa i Delaneya, więc może być ciężko
1
Czy Barcelona musi interesować się każdym dobrym zawodnikiem na tym świecie ? ;) Niech sobie Martial gra w tym United, mamy Dembele i Malcoma, a na środek potrzebujemy typowego napastnika, a nie kogoś kto "może" tam grać
1
Aaa no czyli tak jak myślałem
-Hur Dur nie stawiamy na wychowanków!!!...
-Nie potrafimy wygrać Ligi Mistrzów!!!
Przykład kibica który nie wie czego chce ;)
Nie wiem czy wiesz, ale to co zrobił Guardiola (era wychowanków) nie jest powtarzającym się zdarzeniem w piłce, tylko wielkim wyjatkiem, nie było w piłce i nie będzie takiej generacji w szkółce
Jeśli myślisz ze gdyby teraz za Albe grał Grimaldo, za Arthura Thiago, za Dembele... Tello, a za Suareza... Bojan (?) to Barcelona była by klubem miodem i mlekiem płynącym to lepiej zabierz się za oglądanie (nie wiem) piłki ręcznej.
Miliony na niewypały- Coutinho XD, miesiąc temu to samo pisałeś o Dembele? Kto i gdzie ci powiedział że PK jest ważniejszy od LM. Zdajesz sobie w ogóle sprawę kim był Vilanova po Pepie? Czy o tym tylko w interncie czytałeś?
1
Bayer ogólnie ma fajny skład, szczególnie ofensywa: Havertz, Brandt, Bailey, Bellarabi
76
Przecież za takie coś powinni karać xd
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/51484528_2487556841258732_971818603638685696_n.jpg?_nc_cat=110&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=f7ba3beb87281653874f68a1542b5a2c&oe=5CE81DCA
Oficjalnie: Robert Lewandowski zmarzł w szatni
0
A nie Busquets?
0
W ataku musi zagrać Dembele, żeby był w rytmie meczowym na Lyon, Malcom na lewej stronie bardzo dużo traci przez to że jest lewo nożny
3
Ciekawą opcją może być teraz 4-2-3-1, z Coutinho i Dembele ustawionymi po bokach, którzy w obronie grali by niżej i wtedy nasze ustawienie to 4-4-1-1, Raktić z Busquetsem jako dwójka defensywnych pomocników.
Mocno ofensywne ustawienie, ale jeśli Cou z Ousmanem dobrze pracowaliby w obronie, mogłoby być ciekawie
0
Busi się tak tragicznie ustawiał w obronie że aż oczy krwawiły (szczególnie w pierwszej połowie). Cofnąć Rakticia i można spróbwać grać 4-2-3-1, z Coutinho i Dembele grającymi po bokach, według mnie jest to najrosądniejsze
3
Kontuzja Arthura w tym momencie to okropna wiadomość, nasz najlepszy pomocnik aktualnie, jest Vidal, ale pomoc złożona z Busiego, Rakiticia i Vidala jest (wedlug mnie) zbyt toporna (?), ociążała, mam nadzieje że w takim razie szansę na grę w pomocy dostanie Coutinho, no i oczywiście Alenia, które jest dużo mobilnijeszym piłkarzem od powyższej trójki i bardzo dobrze czuje się z piłka przy nodze
0
No przecież każdy wie że tak było, poza tym były już chyba z 3 wywiady na stronie gdzie to mówił, co to na news? xd
2
Ale bramka Joaquina :D 2-0 dla Betisu, bramka bezpośrednio z rzutu rożnego
59
Wątpie, jakoś w poprzednim sezonie mu nie ciążyło to 160 milionów
0
Masz rację, nie sugeruje że dobry występ Semedo jest spowodowany tym że miał Malcoma, twierdze że bardzo mu to pomogło, Nelson po prostu zagrał świetnie indywidualnie, a obecnośc Malcoma tylko pomogła mu w rozwinięciu skrzydeł
4
Ale wiele razy się asekurowali, zabierali sobie obrońców, robili miejsce. Gdy Semedo jest sam, nie ma jak, nie ma z kim i nie ma po co wchodzić wyżej, z Malcomem na skrzydle mógł sobie pozwolić na dużo więcej
3
Co do dobrego występu Semedo, zauważmy że Nelson wreszcie miał z kim grać, wiele razy narzekaliśmy że w ataku nie istnieje itd, wczoraj miał na skrzydle szeroko ustawionego Malcoma w dobrej formie i tworzyli świetne klepki, zazwyczaj na prawej stronie "gra" Messi i wtedy Semedo jest zazwyczaj osamotniony na tym skrzydle. Dodając do tego wczorajszego ustawienie świetną formę Portugalczyka- wychodzi nim mecz prawie idealny z jego strony
0
Człowieku, ty sam się kontrargumentujesz... No czy to że Coutinho grał świetnie, ateraz gra słabo to wina Valverde? Gdzie tu logika? Rozumiesz że Busquets jest zawieszony w Lidze i nie zagra w Niedziele? W jego miejsce zagra pewnie Raktić, to jest logiczna rotacja...W klubie lepiej wiedza czy Messi może grac przez 90 minut czy nie... ludzie zacznijcie myśleć bo aż cieżko się to czyta
1
Może to być dla ciebie szok, ale trener NIE ODPOWIADA za wszystko w tym klubie! Kto miał grać za Coutinho? Żaden trener nie posadziłby Busiego w tym meczu na ławkę (tym bardziej ze nie zagra w Niedziele)
Co ma Valverde wspólnego z tym że Coutinho nie potrafi przedryblować gościa w kierunku bramki i po każdym zagraniu głowa w dół? Co ma zrobić Valverde że Busi i Rakitić jest wolny?
2
75 minuta to zabity mecz? Dostał świetną piłkę od Messiego, długo składał się do strzału i przyblokował go Carvajal, w tej akcji strzał na bramkę to powinnien być mininum (tym bardziej że mógł też podawać na prawo), kilka razy stracił piłke w dryblingu, w obronie chaotyczny i też nie widziałem żeby jakoś wybitnie pobiegał, nie mam nic do Aleni, to świetny piłkarz i mam wobec niego duże oczekiwania, ale dzisiejsze wejście według mnie fatalne
2
Wymieniasz kolejnych zawodników którzy zagrali fatalnie i na końcu sugerujesz ze to wina Valverde- To logiczne :D
0
Powiedział bym 50-50, Alba powinnien przewidzieć czy dosięgne piłki czy nie, tak piłka go mineła i nie wiedział co się dzieje, Lenglet z kolei dał się łatwo wyprzedzić takiemu Vazquezowi
2
Ale zmiana Aleni to naprawdę była pomyłka xd, fatalnie wejście według mnie
0
MOTM dla Pigue, kasował wszystko w defensywie, a umówmy się- miał co robić, Arthur świetnie, jednak Pique dzisiaj zrobił więcej.
Wypowiedzi o Valverde nie skomentuje...
5
Co do Viniciusa- widać że chłopak ma głowe żeby być absolutnym topem, piłka go szuka, on sam się nie boi podejmować decyzji... ale Semedo z Pigue go kasowali strasznie, grał bardzo niedokładnie i to napewno nie jest mecz z wielką historią dla tego gościa, piłke do Benzemy przy golu powinnien przejąć Alba.
Myślę że chłopak dostał lekcje futbolu , jednak taką która wpłynie na niego bardzo dobrze... to jednak w przyszłości, teraz brawa dla Semedo który kasował go dzisaj wybitnie
0
Pique- MVP
Dobrze że wraca Dembele bo z takim Coutinho daleko nie zajedziemy
5
To co gra Busquets to jest kryminał, fajnie rozrzucał piłki na Malcoma, ale poza tym gra fatalnie... Suarez dał nam recital fatalnych zagrań- strać piłkę na 1000 sposobów... jednak jego nie można zmieniać bo wiadomo jaki jest Suarez, zaraz skorpion z połowy i tyle będzie, za Busiegi musi wejść według mnie Vidal
32
Czym jest dla Suareza? XD
0
Tylko że internet mam słaby strasznie i pewnie miałbym ostre lagi :/
0
Jeśli nie mam Eleven w abonamencie Cyfrowego Polsatu to nie ma możliwości żeby posiadać Eleven na ten miesiąc? :/