39

Real znowu na wiosnę i Lige Mistrzów się odpalił xd, trzeba będzie ich ukrócić w obu klasykach

0

Bez Reusa i Delaneya, więc może być ciężko

1

Czy Barcelona musi interesować się każdym dobrym zawodnikiem na tym świecie ? ;) Niech sobie Martial gra w tym United, mamy Dembele i Malcoma, a na środek potrzebujemy typowego napastnika, a nie kogoś kto "może" tam grać

1

Aaa no czyli tak jak myślałem
-Hur Dur nie stawiamy na wychowanków!!!...
-Nie potrafimy wygrać Ligi Mistrzów!!!
Przykład kibica który nie wie czego chce ;)
Nie wiem czy wiesz, ale to co zrobił Guardiola (era wychowanków) nie jest powtarzającym się zdarzeniem w piłce, tylko wielkim wyjatkiem, nie było w piłce i nie będzie takiej generacji w szkółce
Jeśli myślisz ze gdyby teraz za Albe grał Grimaldo, za Arthura Thiago, za Dembele... Tello, a za Suareza... Bojan (?) to Barcelona była by klubem miodem i mlekiem płynącym to lepiej zabierz się za oglądanie (nie wiem) piłki ręcznej.
Miliony na niewypały- Coutinho XD, miesiąc temu to samo pisałeś o Dembele? Kto i gdzie ci powiedział że PK jest ważniejszy od LM. Zdajesz sobie w ogóle sprawę kim był Vilanova po Pepie? Czy o tym tylko w interncie czytałeś?

1

Bayer ogólnie ma fajny skład, szczególnie ofensywa: Havertz, Brandt, Bailey, Bellarabi

0

A nie Busquets?

0

W ataku musi zagrać Dembele, żeby był w rytmie meczowym na Lyon, Malcom na lewej stronie bardzo dużo traci przez to że jest lewo nożny

3

Ciekawą opcją może być teraz 4-2-3-1, z Coutinho i Dembele ustawionymi po bokach, którzy w obronie grali by niżej i wtedy nasze ustawienie to 4-4-1-1, Raktić z Busquetsem jako dwójka defensywnych pomocników.
Mocno ofensywne ustawienie, ale jeśli Cou z Ousmanem dobrze pracowaliby w obronie, mogłoby być ciekawie

0

Busi się tak tragicznie ustawiał w obronie że aż oczy krwawiły (szczególnie w pierwszej połowie). Cofnąć Rakticia i można spróbwać grać 4-2-3-1, z Coutinho i Dembele grającymi po bokach, według mnie jest to najrosądniejsze

3

Kontuzja Arthura w tym momencie to okropna wiadomość, nasz najlepszy pomocnik aktualnie, jest Vidal, ale pomoc złożona z Busiego, Rakiticia i Vidala jest (wedlug mnie) zbyt toporna (?), ociążała, mam nadzieje że w takim razie szansę na grę w pomocy dostanie Coutinho, no i oczywiście Alenia, które jest dużo mobilnijeszym piłkarzem od powyższej trójki i bardzo dobrze czuje się z piłka przy nodze

0

No przecież każdy wie że tak było, poza tym były już chyba z 3 wywiady na stronie gdzie to mówił, co to na news? xd

2

Ale bramka Joaquina :D 2-0 dla Betisu, bramka bezpośrednio z rzutu rożnego

59

Wątpie, jakoś w poprzednim sezonie mu nie ciążyło to 160 milionów

0

Masz rację, nie sugeruje że dobry występ Semedo jest spowodowany tym że miał Malcoma, twierdze że bardzo mu to pomogło, Nelson po prostu zagrał świetnie indywidualnie, a obecnośc Malcoma tylko pomogła mu w rozwinięciu skrzydeł

4

Ale wiele razy się asekurowali, zabierali sobie obrońców, robili miejsce. Gdy Semedo jest sam, nie ma jak, nie ma z kim i nie ma po co wchodzić wyżej, z Malcomem na skrzydle mógł sobie pozwolić na dużo więcej

3

Co do dobrego występu Semedo, zauważmy że Nelson wreszcie miał z kim grać, wiele razy narzekaliśmy że w ataku nie istnieje itd, wczoraj miał na skrzydle szeroko ustawionego Malcoma w dobrej formie i tworzyli świetne klepki, zazwyczaj na prawej stronie "gra" Messi i wtedy Semedo jest zazwyczaj osamotniony na tym skrzydle. Dodając do tego wczorajszego ustawienie świetną formę Portugalczyka- wychodzi nim mecz prawie idealny z jego strony

0

Człowieku, ty sam się kontrargumentujesz... No czy to że Coutinho grał świetnie, ateraz gra słabo to wina Valverde? Gdzie tu logika? Rozumiesz że Busquets jest zawieszony w Lidze i nie zagra w Niedziele? W jego miejsce zagra pewnie Raktić, to jest logiczna rotacja...W klubie lepiej wiedza czy Messi może grac przez 90 minut czy nie... ludzie zacznijcie myśleć bo aż cieżko się to czyta

1

Może to być dla ciebie szok, ale trener NIE ODPOWIADA za wszystko w tym klubie! Kto miał grać za Coutinho? Żaden trener nie posadziłby Busiego w tym meczu na ławkę (tym bardziej ze nie zagra w Niedziele)
Co ma Valverde wspólnego z tym że Coutinho nie potrafi przedryblować gościa w kierunku bramki i po każdym zagraniu głowa w dół? Co ma zrobić Valverde że Busi i Rakitić jest wolny?

2

75 minuta to zabity mecz? Dostał świetną piłkę od Messiego, długo składał się do strzału i przyblokował go Carvajal, w tej akcji strzał na bramkę to powinnien być mininum (tym bardziej że mógł też podawać na prawo), kilka razy stracił piłke w dryblingu, w obronie chaotyczny i też nie widziałem żeby jakoś wybitnie pobiegał, nie mam nic do Aleni, to świetny piłkarz i mam wobec niego duże oczekiwania, ale dzisiejsze wejście według mnie fatalne

2

Wymieniasz kolejnych zawodników którzy zagrali fatalnie i na końcu sugerujesz ze to wina Valverde- To logiczne :D

0

Powiedział bym 50-50, Alba powinnien przewidzieć czy dosięgne piłki czy nie, tak piłka go mineła i nie wiedział co się dzieje, Lenglet z kolei dał się łatwo wyprzedzić takiemu Vazquezowi

2

Ale zmiana Aleni to naprawdę była pomyłka xd, fatalnie wejście według mnie

0

MOTM dla Pigue, kasował wszystko w defensywie, a umówmy się- miał co robić, Arthur świetnie, jednak Pique dzisiaj zrobił więcej.
Wypowiedzi o Valverde nie skomentuje...

5

Co do Viniciusa- widać że chłopak ma głowe żeby być absolutnym topem, piłka go szuka, on sam się nie boi podejmować decyzji... ale Semedo z Pigue go kasowali strasznie, grał bardzo niedokładnie i to napewno nie jest mecz z wielką historią dla tego gościa, piłke do Benzemy przy golu powinnien przejąć Alba.
Myślę że chłopak dostał lekcje futbolu , jednak taką która wpłynie na niego bardzo dobrze... to jednak w przyszłości, teraz brawa dla Semedo który kasował go dzisaj wybitnie

0

Pique- MVP
Dobrze że wraca Dembele bo z takim Coutinho daleko nie zajedziemy

5

To co gra Busquets to jest kryminał, fajnie rozrzucał piłki na Malcoma, ale poza tym gra fatalnie... Suarez dał nam recital fatalnych zagrań- strać piłkę na 1000 sposobów... jednak jego nie można zmieniać bo wiadomo jaki jest Suarez, zaraz skorpion z połowy i tyle będzie, za Busiegi musi wejść według mnie Vidal

32

Czym jest dla Suareza? XD

0

Tylko że internet mam słaby strasznie i pewnie miałbym ostre lagi :/

0

Jeśli nie mam Eleven w abonamencie Cyfrowego Polsatu to nie ma możliwości żeby posiadać Eleven na ten miesiąc? :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?