0

A co to by była jakaś nowość? Barca przed przerwą była w świetnej formie, ja myślę że raczej napewno dostali by baty

0

To że Japończyk jest fenomenalny to widać, pewnie i tak i tak by wygrał, czy jest lepszy od Kamila w poprzednim roku się nie dowiemy. Ale też trzeba przyznać że rywale totalnie zawiedli (nie mówie że dlatego wygrał, ale że brakowało rywalizacji), jedynie Einsebichler (na którego nikt nie stawiał) trafił z formą na turniej, ale wyeliminował się sam w trzecim konkursie, to wszystko było widać dzisiaj w drugiej serio, gdzie Kobayashi odskoczył wszystkim, a żaden rywal nie potrafił powtórzyć dobrego skoku z pierwszej seri. Ryoyu nawet nie musiał się za bardzo starać, wystarczyło żeby w każdym konkursie skakała równo a i tak by wygrał, ponieważ nikt nie potrafił oddać 8 równych w miare dalekich skoków

0

Mascherano?

2

Facet nie chciał być na liście rezerwowej w powołaniach na Mundial bo uważa że jest za dobry, daje się kierować w taki żałosny sposób matce, a jego częste braki zaangażownia i fochy można zauważyć nie czytając słabych mediów.

1

Możemy o Rabiocie mówić dużo złego (charakter, mentalność etc), ale nazywanie go drugim Gomesem jest dużą obrazą dla Francuza

0

Co do tego Todibo, jest tu ktoś kto widział go kilka razy w akcji? Oczywiście- skoro Barca go chce, tu musi prezentować wysoki poziom, ale no to samo mogliśmy myśleć o Douglasie (nie sugeruje że to drugi Douglas- przykład taki), powiem szczerze że mimo że interesuje się piłką i jest mniej wiecej obeznany w tych zawodnikach, to o Todibo usłyszałem dopiero teraz, po zainteresowaniu Barcy, ktoś jest może bliżej obezneny w jego grze?

5

Tyle głupot w jednym komentarzu, z całym szacunkiem, ale skoro ty nawet nie wiesz że tam gra Fernandinho a nie Fabinho to co ty oceniasz w ogóle? Nawet nie ma co się odnosić do kolejnych twoich zdań

2

Co?

0

Lovren jest dzisiaj tragiczny

1

A dlaczego miałby? Coś za tym przemawia?

0

Ten typ?

0

Oj to nic cię nie omineło XD (Kafar etc)

0

Szczerze? Lubie Szpaka bardzo, płyta super etc, ale w tym dissie strasznie... nie wiem- przygwiazdorzył, o ile wersy że "przyjdz do mnie na koncert to zobaczysz pełną sale" są bardzo dobre, bo prawidziwy, fajny atak, fajnie brzmi, to refren mówiący o tym że Bezczel sprzedaje 50 płyt, a Szpaku to odmieni scene itd według mnie mocno "sodówkowy" i mimo że Simba już wygrał ten Diss, to dał Bezczelowi argument to odpowiedzi tym swoim brakiem pokory.
Oczywiście diss jest dobry i tak dalej, ale mógł sobie odpuścić pewne wersy i byłoby dużo lepiej i miałby większy szacunek za pokorę, a tak? W porządku

0

No to ładnie się zagalopowałem xd
A ok widzę, patrzyłem na Livesport, a tam wszystkie mecze tej kolejki są drugiego, tylko ten jeden mecz jest trzeciego, mój błąd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Bohemian Rapshody jest według mnie strasznie przecenionym filmem, fanom Queen pewnie się spodoba, ale dla mnie duże rzeczy tam brakowało.

Get out bardzo dobyr film, A quiet place zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie, ale całkowicie szczerze, wbrew temu co mówią "fani kina klasy wyższej", Avengers Infinity war był bardzo dobrym filmem, oczywiście nie spodoba się to każdemu, film dla mas etc, ale dla fanów tego gatunku, lub po prostu fanów kina masowego to film naprawdę wybitny, był strasznie trudny do zrealiozowania, tyle wątków, postaci itd, wszystko się udało i jest dla jednych bardzo dobry, dla innych wybitny lub znośny (a dla tych co krytykują wszystko, nie zważając na wszystko- słaby), film ten był niesamowitym wyzwaniem przed braćmi Russo, a ci podołali, mało kto się spodziewał że można ten film tak dobrze zrobić

1

Dżeko coraz starszy, a Icardi być może odejdzie (Real?), w tych klubach szukałbym miejsca dla Piątka, może Anglia

12

Jak się jest miesiąc bez meczy Barcy, to ja na mecz rezerwowej Barcy z Vissel Kobe czekam jak na finał Ligi Mistrzów :D

0

A dla mnie to jeden z ich najsłabszych punktów, DP u Guardioli odgrywa bardzo ważną role, dlatego Fernandinho jest widoczny i wiele można mówić o nim dobrego, jednak prawie w każdym meczu gdy linia pomocy City spotyka się z pomocą równie mocną, odrazu pojawiają się problemy, szczególnie widać to właśnie u Brazylijczyka, tworzą się wielkie dziury między pomocą a obroną (które ten powinien zapełniać), przegrywa pojedynki i popełnia błędy, według mnie Fernandinho to tylko solidny zawodnik i tyle

1

No i Bednarek nie przykrył Aguero...

0

Ale to City jest nonszalnckie, Ederson 2 razy na granicy błędu, teraz po błędzie Zinchenko, bramka dla Southampton.

0

Wóz w węglem straszny, ale chyba daje radę :D

1

Messi w jednej drużynie z Ronaldo zrobiłby z Portugalczyka najlepszego piłkarza w Historii, jestem tego pewny. Ronaldo który tak fenomenalnie potrafi odnależć się w polu karnym i potrafi wykończyć praktycznie każdą piłke, przy Messim który potrafi wyprodukować setkę w najmniej dogodniej sytuacji robiłby niesamowite liczby (Zakładając że ludzie dalej patrzyliby na liczby i ważne gole, a nie na ogólne umiejętności piłkarskie)

4

Niezły argument...

0

Aktualnie to bardziej stawiałbym na Piotrka Żyłe, niż na Kamila, co nie zmienia faktu ze według mniej Japończyk jest nie do ruszenia

0

Kroos DP, a Modrić box to box... dobra widzę że nie ma dalej o czym rozmawiać

0

No tak, Barcelona kupiła Coutinho na 150mln na pozycje 10 której nie używa...
pozycja ŚP (8) i pozycja ŚPO (10) są do siebie bardzo zbliżone, zależności też w jakim klubie, jeśli drużyna gra 4-2-3-1 pozycja 10 jest praktycznie uwolniona od gry defensywnej, ŚPO jest prawie jak drugi, cofnięty napastnik (na takiej pozycji Coutinho nie grał), w ustawieniu 4-2-1-3 ten pomocnik który teoretycznie jest 10, praktycznie gra jako lekko wysunięty pomocnik, między defensywnymi pomocnikami a trójką w ataku, ma duże zadania defensywne jeśli skrzydłowi się słabo cofają. Coutinho w Liverpoolu grał albo na LS, albo jako jeden z 3 pomocników (ten najbardziej ofensywny, pozostała 2 to najczęsciej Milner i Henderson). Dla zawodnika tej klasy nie powinno być wyczynem zagrać w Barcelonie w trócje pomocników, szczególnie gdy ma za sobą Busiego i Rakiticia którzy grają zdecydowanie bardziej cofnięci, Cou ma w tym ustawieniu pełną swobodę. Dopisywane jakiś durnych numerów pozyci jest bez sensu

1

Co to jest lewa 10? Ludzie już popadają w jakieś skrajności i już pozycje nowe wymyślają...
Coutinho przyszedł tu jako zastępca Iniesty i na 8 miał grać, zastępcą Neymara na LS miał być Dembele, jednak gdy Coutinho grał w pomocy (gdzie Valverde od każdego zawodnika grającego w tej formacji, wymaga dużo pracy w obronie i na całej szerokośći boiska) zaczeły wychodzić jego braki w przede wszystkim grze defensywnej ale i kondycyjnej (Cou ma problem z rozegraniem 90 minut na pełnych obrotach), dlatego został "bezpiecznie" przesunięty na LS, a jego pozycje zajął Arthur.
Coutinho jest na tyle wybitnym graczem że jest w stanie grać na 8- pod warunkiem że system gry się zmieni i będzie dużo bardziej wspierany przed Dembele z tyłu, a Alba nie będzie zapędzał się pod sam narożnik przeciwnika, jest w stanie grać na LS, jeśli ustawienie będzie dawało mu dużą swobodę w ustwieniu się i nie będzie "przyspawany" szeroko do lini bocznej bo jest po prostu za wolny i nie ma "timingu" jak typowy LS.
Brazyliczyk ma ostatnio dużo słabszą formę i to widać, bo to że znika w trakcie spotkań można tłumaczyć tym że gra na "obcej" pozycji, ale to że często ma problem z charakterystycznym dla niego minięciem przeciwnika prostym zwodem już nie wytłumaczysz pozycją.
Spokojnie, wróci forma- wróci Coutinho robiący różnice, przestańmy robić z niego piłkarskiej kaleki która gdzie by nie grała to się "marnuje"

2

No Coutinho to się ogólnie w Barcy z tego co widzę nigdzie nie nadaje, nie gramy typową "10", na LS mamy już zawodników klasy światowej a poza tym pół La Rambli uważa że tam się nie marnuje, na "8" według Rewolucji123 to też się marnuje... no świetna sprawa

0

Panowie (do komentarza niżej również) dzisiaj świeta- macie wolne :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?