3

Reus jedyny Niemiec w składzie BVB o.o

2

No właśnie też sprawdziłem, ale widze że Pogoń jest sobie na 8 miejscu (czyli szału nie ma), więc co oni takiego grają że zostali powołani do kadry?

1

Ktoś mi powie kim jest Buksa lub Matynia?

0

No nie koniecznie, nie rozumienie czegoś, może świadczyć że coś jest bez sensu

2+3=4 Nie rozumiesz? Czyli nie myślisz lol

0

No tak, ale jednak większość komentarzy zachęca do jakiś dyskusji, często daje informacje, czasami bawi, czasami dobije...

A to? Nic, MarioVeb postanowił nagłośnić dobing dla klubu którego 99.9% użytkowników tej strony ma gdzieś (za przeproszeniem), ani się do tego odnieśc ani nic
Na zasadzie: "Jem chleb z serem!!"

8

Myślę że City nie wygrał 7 mistrzoswt przez ostatnie 10 lat, nie posiada w kadrze jednych z najbardziej utytułowanych piłkarzy na świecie i nie jest kilka dni po zdemolowaniu Realu Madryt.
Myślę że ich mentalność jest jednak troche inna mimo wszystko

8

Nie wiem po co ludzie piszą takie komentarze, chcesz pokazać wszystkim że masz ich na kuponie czy co?

0

Komicznie musi wyglądać Suarez grający w kręgle z tą swoją koordynacją :D

2

Koszulke Ronaldo :D

0

A czy to naprawdę takie istotne? Kogo to obchodzi czy to samobój czy bramka Viniciusa?

2

Odnosze wrażenie że ludzie na siłe próbują sobie wmówić ze Vinicius nie jest wielki talentem i wyśmiewają (np) tą bramkę tylko po to żeby jeszcze ktoś nie pomyślał sobie że te 45mln za niego to naprawde nie była wysoka cena, ale może mi się wydaje

14

Nie znam się, ale według mnie największe ryzyko dla piłkarza, związane z kontuzją jaką ma Messi nie jest sam ból ręki, tylko ryzyko kontaktu z przeciwnikiem, ręka pewnie nie przeszkadza mu w normalnym treningu gdzie wszyscy na niego uważają, gorzej może być w meczu gdzie piłkarze tacy jak Radja mogą polować tylko i wyłącznie na ręke Messiego

51

Ja naprawdę czegoś nie rozumiem, Rafinha zagrał fatalnie, Coutinho zagrał bardzo słabo, Buquets zagrał słabo, Arthur też zagrał przeciętnie... ale oczywiście największe dyskusje i zarzuty są na Dembele który wszedł na boisko i strzelił bramke na 2-2... Ja rozumiem że wymaga się od niego więcej niż suchych liczb, ale może dyskusje o jego przydatności zostawmy na takie jego mecz jak ten np: z Sevillą
Coraz mniej zaczyna dziwić mnie ogóla przeciętna postawa Dembele, w momencie gdy najwyrażniej wszyscy włącznie z trenerem czekają na jego słabe zagranie, strate, słaby mecz żeby go znowu wywołać do tablicy/posadzić na ławce. Przecież gdyby Dembele zagrał taki mecz jak Coutinho czy Rafinha to miałby zapewnioną ławkę na następne 3 mecze...

1

Mówisz że gdybyśmy strzelili na 2-0 to byłoby łatwiej? Jak na to wpadłeś.
Swoją drogą interesujące jest to że pisząc rzeczy typu "niebo jest niebieski" dostajesz taki poklask u użytkowników

1

Nie wiem ile trzeba mieć IQ żeby takie komentarze brać na poważnie

0

???

1

Ale Barca od 3 lat ma fatalną formę w LM na wiosnę, przypomne że z Romą na Camp Nou też graliśmy słabo, bramki wpadłby pod koniec meczu

4

Mam takie same zdanie (mimo ze lubie Rafinhe), przeciez gdyby Alenia dostał szanse od pierwszej minuty w takim meczu, to nawet jakby zagrał słabo, to dla niego byłaby naprawdę wielka lekcja i krok do przodu, Rafinha? Wróci Messi to zniknie Rafinha i pewnie dostanie sprzedany lub wypożyczony

0

Niektórzy nie potrafią zrozumieć że wymiana chociaż 1 piłkarza to też rotacja

13

Dlaczego gdy ktoś mówi o rotacjach to zaraz "hut dur rezerowami chcecie grać a póżniej płacz że punkty tracimy", to naprawdę trzeba zaznaczać że rotacji może podlegać nawet 1 zawodnik? Co by się dzisiaj stało gdyby za Coutinho zagrał np Dembele?- Cały plan w pi***, Całą taktyka się wali, nie wygramy bez Coutinho z Rayo, koniec... Vidal za Rakticia, Dembele za Coutinho lub Alenia za Rafinhe... cokolwiek

0

Na przykład to że we wtorek gramy z Interem i fajnie by było gdyby ktokolwiek z pierwszej jedynastki dostawał jakąkolwiek rotacje, Raktitić czy Coutinho strzelili by focha gdyby nie zagrali 2 meczów z rzędu z 3 ligowcem i spadkowiczem?
Skoro mamy terminarz gdzie można troche porotować to dlaczego z tego nie korzystamy? Przyjdzie kolejny maraton jak ten z Sevillą, Interem i Realem i już nie porotujemy

0

Nie mówie że ma grać rezerowy skład, mówie że ma grać ktokolwiek z rezerwowego składu
Co do Barcainfo, Rayo nie gra tak sensacyjnego sezonu...

13

Naprawdę... my na Rayo potrzebujemy ABSOLUTNIE galowej 11? Bez ani jednej zmiany! Bo jeszcze przegramy!

2

No brawo :/

0

Tu myślę jest powód dla którego Simeone nie nadaj się (np) na Barcelone, bo mimo że Atletico ma aktualnie zawodników którzy potrafią grać kombinacyjnie, to jak drużyna po prostu nie potrafią tak zagrać

0

Nie, absolutnie nie ma nic gorszego

0

Co byście powiedzieli na Sarriego na trenerea Barcy (po odejśćiu Valverde), myślicie że sprawdziłby się u nas?

42

Ale to musi być niezręczne oglądanie meczu obok siebie xd

0

Mało tego że "Perez też jest winny"- to właśnie on jest głównie winny

0

Lenglet musi dostać powołanie do reprezentacji ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?