0

Jest różnica między "grywać na prawym skrzydle" a "być prawym skrzydłowym", Umtiti też grywał na lewej obronie, a Suarez też grywał na skrzydle

0

Ktoś mi powie jaka jest różnica między grą Rafinhą bez rytmu meczowego na nie jego pozycji, od gry klasę lepszym Malcomem na swojej pozycji? Bo brak rytmu meczowego Malcoma to był chyba jedyny argument przeciw

2

Fajnie że wychodzimy z 5 pomocnikami, 1 napastnikiem i bez skrzydłowych

0

Quebonafide- Luiz Nazario De Lima :3, coś pięknego

16

Dobra, oficjalnie to studio w Polsacie jest najgorszym studiem jakie widziałem, ci tu gotują, tam muzyke przeglądają, do studia biorą ludzi którzy z piłka maja tyle co nic i jeszcze ta grupa dzieci do klaskania...

0

Wie ktoś kto będzie jutro komentował mecz Barcy w TVP i Polsacie?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Ale Szpaku płytką zarzucił

0

Kiedy ma być zakończon przebudowa Camp Nou? Kiedyś słyszałem że 2021 roku, ale wydaje mi się że ciężko będzie taki projekt zrobić w 2 lata gdzie mecze mają być ciągle rozgrywane, ale ja tam się nie znam, dlatego się pytam

0

Ale mocarny występ defensywy w dzisiejszym meczu

0

Ci co się nacierpią w tym meczu :/

0

No Dembele (i w sumie Malcom też), czas oddzielić chłopców od mężczyzn, czas żeby młodzi pokazali z jakiej gliny są zbudowani bo będziemy ich chyba strasznie potrzebować, nie jestem lekarzem ale kontuzja Leo nie wygląda ta "tygodniową" przerwę

2

El Clasico bez Ronaldo i Messiego 0.0

1

No chyba chodzi o relacje damsko męskie, że między nimi "nie ma fal", czyli że sie nie rozumieją tak dobrze, bardzo prosty tekst.
Poza tym, te piosenki Podsiady w radiu są lepsze niż jakieś Domagały czy inne polskie, problem bardziej z tym że są puszczane co pół godziny xd

0

To ładnie Hajto Sule ciśnie, nie wiem, żarty żartami, ale czy on nie przesadza, niech sobie uważa co chce, ale właśnie powiedz że Sule absolutnie nic nie umie, wytknął mu absolutnie wszytskie braki na obronie a facet jednak gra w tym Bayernie, nie lepiej czasami zachować coś dla siebie?

5

Myliłem Barcelone z Brazylią :D

I cały czas zastanwiałem się jak wygląda ten "AURI" i czemu nikt nigdy nie wymawia nazwiska takie kozackiego piłkarza "Henry" bo w PESie miał 91 punktów :D

0

Paaa wujek jak sztrzeliłem!!!

12

No właśnie, jak widzę opinie że np. Mbappe nie poradziłby sobie w tej lidze to śmiac mi się chce (o tym że wiele razy czytałem że Messi zostałby tam zjedzony nie wspomne)

26

Bawi mnie już ten mit o "fizycznej i brutalnej Lidze Angielskiej", nie wiem może tylko ja nie widzę tam większej różnicy, ale od kilku lat wygrywają drużyny techniczne, zwinne i szybkie (City Liverpool aktualnie, Chelsea cz Arsenal), mnóstwo zawodników z Hiszpani. Są może drużyny gdzie grają typowo siłowi gracze, ale to już zdecydowanie mniejszośc, jak masz w drużynie więcej siły niż techniki to nic tam nie ugrasz, ale nieee... niscy i słabi fizycznie zawodnicy sobie tam nie poradzą!!!111 W ogóle Silva nie jest jednym z najlepszych pomocników od kilku lat, Mahrez, Sterling czy Mane nie radzą sobie kompletnie z tymi 2 metrowymi obrońcami. Aguero czy Jesus nie potrafią wygrać pojedynku...

2

To że twierdzisz że o klasie zawodnika decyduje jego gra w reprezentacji, to nie znaczy ze tak jest i w sumie na tym można skończyć.
Ale jak już wyleciałeś jako istny geniusz bo wszyscy mówili że jesteśmy silni, a ty mówiłeś że nie, to można coś powiedzieć.
Po pierwsze- o jakości sprowadzonych zawodników cały czas za duzo nie wiemy:
Vidal- jeden mecz w pierwszym składzie, dobry mecz
Malcom- zero spotkań w pierwszym składzie...
Arthur- kilka meczy, bardzo dobrze rokujących na przyszłość
Lenglet- Kilka meczy na solidnym poziomie (napewno lepszy niż Pique)
Sugerowanie że wcale nie mamy tak mocnej łąwki jak mogło by się wydawać wnioskując po wynikach i tym co gramy jest... głupie? Bo Valverde z tej łąwki nie nie korzysta, jak zmiany to tylko defensywne, a jak już ktoś do ataku to na ostatnie 10 min.
Czy skład jes gorszy od składu z sezonu 2014/15? Być może prawda, choć pamiętajmy że Iniesta najlepsze lata już wtedy miał za sobą, Neymar nie był tak dobry jak w następnych sezonach, Suarez był bardziej kluczowy, jednak Ter Stegen również nie był wtedy tak dobry, na obronie był Masche (Umtiti> Masche na śo) i ogólnie kluczowi zawodnicy którzy ciągle grają (Suarez, Busi, Raktić, Pique) byli w świetnej formie, teraz jakimś cudem nikt z nich w formie nie jest, a sugerowanie że to wina tego że mają AŻ 30 lat jest strasznie naciągane...

Barca w składzie jaki aktualnie posiada powinna być lepsza, dużo lepsza i nie ma co do tego wątpliwośći

0

McGregor bez formy, z tym co pokazał nie ma podjazdu do Khabiba, gdyby był to Conor z walki z Alvarezem to może...
Teraz McGregor nie powinnian sie skupiać na rewanżu bo nie ma szans, a na ponownym powolnym wejściu na szczyt (bo nie ma co gadać, trochę z tronu spadł po tej walce), myślę że powinnien dostać walkę z kimś z poza dwójki Tony/Khabib, póżniej dostać walkę z Fergusonem (który pewnie dostanie teraz walke z Khabibem i pewnie przegra... nie ma teraz mocnych na Eagla) i dopiero wrazie zwycięstwa z Tonym podjąć się znowu Khabiba. Trzymam kciuki żeby pokazał poraz kolejny jakim twardym jest gościem, ale rzucanie się znowu na Khabiba byłoby bardzo nierozsądne, nie pokazał argumentów żeby mógł go pokonać w tym momencie

15

Przecież El Clasico w takiej formie zespołów zakończy się porażką Barcy i Realu...

1

Busi do zmiany i to już w przerwie, tragedia dzisiaj

2

Busquets jest dzisiaj TRAGICZNY, mnóstwo niedokłądnych podań i jakieś idiotyczne wyjścia do pressingu po stracie- tak słabe że piłkarze wymijają go 2 podaniami i robi się ogroma dziura w środku

0

Barcelona bez Messiego jest jak samochód bez kół

0

Fajna ta Barcelona, tak nie za dobra

0

Już pomijając fakt że napewno taki nie wyjdzie, to wyjście tak ofensywnie patrząc na forme naszej defensywy to byłoby samobójstwo

4

Takie piękne zdjęcie, a i tak w oczy najbardziej rzucają się zęby Cou :D

0

Khabib jest faworytem, parter i kondycja za nim przemawiają, jednak McGregor... facet jest geniuszem, Khabib jeszcze takiej walki nie miał, dla Conora taka walka "nahypowana" to jak jak "kolejny dzień w pracy", Khabiba może jednak dotknąć syndrom Aldo, będzie grał agresje może skończyć jak Jose, będzie grał defens, może skończyć jak Alvarez (w co wątpie). McGregor walke zaczął już dawno, w mediach czy na konferencjach... i ją wygrywa (jak zawsze zresztą- może poza Floydem) teraz tylko pytanie czy Khabib ma chłodą głowę i odpowie w ringu, czy pozwoli Conorowi się dalej dominować

0

Myślicie że budzik na 6 będzie ok, żeby zdąrzyć na walki Tonyego z Pettisem oraz Conora z Khabibem?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?