0

N górze róże
Panie Valverde
Zrób pan normalne zmiany
Bo zaraz tu zejde
...

2

Takie mecze pozwalają mi wierzyć, że będzie kiedyś z Dembele pilkarza z absolutnego topu, świetny dzisiaj

12

Użycie sarkazmu tak żeby ludzie potrafili go wyłapać i żeby nikt nie pomyslał że to jeden z tych głupich komentarzy w internecie, mówi ci to coś?

23

Pokaż mi listę kontuzjowanych a powiem ci jaką masz sytuacje kadrową...

1

Akurat Valverde zazwyczaj wykorzystuje zmiany, problem z tym że robi to albo w 80 minucie +, lub gdy przegrywamy (to akurat dobrze)

0

Zauważyliście przemiane jaką przeszedł Piotr Żyła? Już nawet pomijam to że skacze świetnie, ale jest poważny, skupiony, nie ma wygłupiania się i jakiś głupkowatych zachowań.

61

Dobrze że Valverde po słabym meczu w Holandi zauważył że w takim ustawieniu gramy słabo i dzisiaj wyciągnął wnioski i znowu ustawił zespół dokładnie tak samo z fatalnym Rakiticiem bez formy po kontuzji i Coutinho na skrzydle gdzie traci połowe atutów, tego nam właśnie trzeba

0

Dembele zamiana z Malcomem, Malcom lubi sobie zejść na swoją lepszą lewą noge, gra na lewej stronie go trochę ogranicza

0

Ja nie mówie że wyjście z tej grupy to formalnośc, mówie że tak powinno być i to jest oczywiste patrząc jaką kadrą i zapleczem dysponujemy my, a jakim inne zespoły poza Austrią, stwierdzanie faktów to nie pompowanie balonika, świadkami pompowania byliśmy przed Mundialem gdzie w grupie mieliśmy piłkarsko dwukrotnie lepszą Kolumbie, bardzo silny Senegal i Japonie które mimo że teoretycznie najsłabsza w tej grupie, posiadała świetnych zawodników, a my założyliśme że po takim Euro to gramy tam o półfinał...
Tutaj jesteśmy zdecydowanym faworytem i stwierdzenie tego nie ma nic wspólnego z pompowaniem balona

10

Boże... pompowanie balonika... wy wiecie w ogóle co to znaczy? Jesteśmy faworytem i to nie podlega dyskusji, a to czy ta kadra może się klasycznie wywalić na łeb, nie oznacza że mamy podchodzić do tego "Ooo nie, w Macedoni na wyjeździe gorący teren, ooo nieeee"- Pompujmy balonik bo wymagamy od tej kadry czegokolwiek, tak to właśnie działa...

0

Brzęczek już unika odpowedzialności, nie ma faworytów bla bla bla

2

Z tych łatwiejszych koszyków, trafiliśmy stosunkowo trudniejszych przeciwników, więc napewno punkty potracimy znając nas

1

Co? XD Żart jakiś

0

Ludzie... Modrić dostał wybrany najlepszym zawodnikiem Mundialu, grał w w Finale, wygrał LM, gra w Realu... jak można nierozumieć wyboru Modricia? Ile lat ta nagroda ma być przyznawana w ten sposób, aby ludzie zrozumieli w jaki sposób się ją wygrywa?
Absurd? No dla każdego co troche interesuje się piłką- Tak, ale kogo to obchodzi jak ta nagroda się "sprzedaje"...
Już pomińmy fakt że nagorda jest przyznawana za zawodnika roku, a nie za sezon co jest absurdalne do kwadratu i sprawia że każdą naminacje można podważyć

3

Powiedziałeś to tak jakby zdania które przytoczyłeś mówiły te same osoby, każdy ma swoje zdanie i swoją opinie na ten temat więc jedni wolą 1-0 inny 5-4. Nie wiem co w tym dziwnego

5

Mi tam się bardzo podoba komentarz pana Andrzeja, a już napewno w porównaniu z innymi komentatorami Polsatu...

0

Naprawdę chciałbym wierzyć że Valverde da szanse młodym na Totki... no ale bądźmy poważni, o ile Alenia być może zagra, to reszta chyba może sobie pomarzyć

0

A co się stało że ma być jak Verma?

0

Strzelił, ale piłka odbiła się od obrońcy, więc możliwe że zostanie zapisane jako samobój
EDIT: Chyba został zapisany jako samobój- tak mówi w studiu

0

Rabiot na ławce, w pomocy Marquinhos i Di Maria, o czymś to chyba musi świadczyć

2

Lyon- City
Lyon gra bardzo fajną piłkę (ciekawa linia ataku) i już udało im się wygrać z Manchesterem na wyjeździe

0

On to zrobił celowo? O.O Z powtórek wnioskowałem że to było przypadkowe- GOAT

4

Nie chce nic sugerować i wysuwać wniosków, ale Barcelona bez Messiego z takimi Interami czy Realami wyglądała 2 razy lepiej

0

Już widzę Argentyne wygrywającą Copa America :D
Miała szanse ostatnio dwukrotnie, gdy Brazylia przeżywała kryzys- nie wykorzystali tego, teraz mocno wątpie w sukces

0

Rachunek prawdopodbieństwa nie bierze się z niczego, dzięki temu może z większą pewność założyć że coś istnieje niż że coś nie istnieje, jeśli zakładasz że obcy nie istnieją to tak samo nie popierasz tego wiedzą naukową. W skrócie: twoja teoria braku istnienia inteligencji w kosmosie jest dużo mniej prawdopodobna, niż teoria o tym że życie jest ;) Można tak w nieskończoność

1

A może nie?
To że ośmielił się przyjechać 20 minut szybciej na trening może znaczyć równie dobrze że padł mu serwer w FIFIE, więc nie ma co o tym dyskutować

0

Własnie wiem, dlatego pytam :v

0

Ktoś wie czy dzisiaj Wilk w Wall Street na Polsacie z cenzurą czy bez?

6

Na górze róże
Na górze róże
Mam alzheimera
na górze róże

0

Dla mnie piwo jest ochydne, naprawdę nie wiem jak można się nim delektować xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?