La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1507 Culés

1

No to możemy zacząć ogólnopolskie pompowanie balona :DD
Ja tam nie widzę oczywistego awansu, wyjazdy pewnie będą ciężkie a gra też nie zachwyca.

10

@barcelonaLM Boże... pompowanie balonika... wy wiecie w ogóle co to znaczy? Jesteśmy faworytem i to nie podlega dyskusji, a to czy ta kadra może się klasycznie wywalić na łeb, nie oznacza że mamy podchodzić do tego "Ooo nie, w Macedoni na wyjeździe gorący teren, ooo nieeee"- Pompujmy balonik bo wymagamy od tej kadry czegokolwiek, tak to właśnie działa...

0

@Kacper1432 Komentarze typu wyjście z tej grupy to formalność lub 1 miejsce na bank to pompowanie balona i dodatkowo brak respektu dla przeciwników.

konto usunięte

4

@barcelonaLM No to możemy zacząć ogólnopolskie pisanie o pompowaniu balona :DD

0

@barcelonaLM Ja nie mówie że wyjście z tej grupy to formalnośc, mówie że tak powinno być i to jest oczywiste patrząc jaką kadrą i zapleczem dysponujemy my, a jakim inne zespoły poza Austrią, stwierdzanie faktów to nie pompowanie balonika, świadkami pompowania byliśmy przed Mundialem gdzie w grupie mieliśmy piłkarsko dwukrotnie lepszą Kolumbie, bardzo silny Senegal i Japonie które mimo że teoretycznie najsłabsza w tej grupie, posiadała świetnych zawodników, a my założyliśme że po takim Euro to gramy tam o półfinał...
Tutaj jesteśmy zdecydowanym faworytem i stwierdzenie tego nie ma nic wspólnego z pompowaniem balona

0

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?