0

Ta, bo dali walke Popkowi co daje im pewnie najwięcej sprzedanych PPV

0

Cała gala UFC zaczyna się o 4 czy walka Khabiba z Conorem jest przewidywana na tą godzine?

0

No to dokładny wynik był rok temu :v

0

Co tam komentator w meczu Realu mówił że Real ostatni raz przegrał 3-0 15 lat temu też z Sevillą? Coś takiego, niesłyszałem dobrze, ale jak dobrze słyszałem to wtf? Barca im manitki mniejsze lub większe co mniej więcej 2 sezony robi to o co chodzi? xd

3

Patrząc na ich formę, to typował bym porażke obu drużyn w tym meczu...

0

O Sterling zrobił Sterlinga

0

No mam nadzieje że zrobi Khabibowi Aldo, ale będzie o to strasznie ciężko, Khabibi chyba faworyt :/

2

Dajcie spokój bo zaraz powie że prowo i to wy wyjdziecie na głupich, bo wiadomo, prowokatorzy to są ludzie którzy żyją nad nami.
Ich IQ>>>Nasze IQ

3

Dlatego my robimy szybkie 3-0 :)

1

Co to była za akcja O.O

0

Fajna sprawa, komentarz napewno nie udawany, przeżywa pewnie jeszcze bardziej niż my :D

0

Wojciech Drzyzga to jakaś rodzina Fabiana Drzyzgi?

0

O to super, zapowiada się ciekawie :)

8

Wydaje mi się czy nie ma naszych KODziarzy? :D

0

Aż tak? 0.0 Czyli za kogo miałby grać u nas w podstawowej 6?

0

Nie znam się na siatce, ale z tego co wiem Wilfredo Leon ma grać dla naszej reprezentacji po mistrzostwach, dobry zawodnik? I na czyjej pozycji gra? Czyli jakiego zawodnika ewentualnie zastąpi?

1

Haha, ale powiedziałeś :D
Sam to wymyśliłeś?

0

Go Hertha :D

0

Roberto nie bęzie grał na 10, jeśli ma być 4-4-2 to będzie prawym pomocnikiem, tam Malcom mógłby grać, tak samo Vidal

1

Nie rozumiem wystawiania Roberto w pomocy, bardzo ciężko jest grać dobrze zawodnikowi który co mecz musi grac na dwóch tak odmiennych pozycjach, jest Alenia, Rafinha, czy troche bardziej defensywnie Vidal... ofensywnie Malcom, dlaczego??

2

Skąd wiem, że jak widzę że "robsesh" napisał komentarz, to będzie coś w stylu... "Mee meee, Valverde zły, meee meee on drewniany, on szklany, od słaby meee meee (tu wszytskie powody o które można jeszcze narzekać), meee"

Tak btw, serio polecam sobie poczytać komentarze, takie marudzenie to nawet na tej stronie ewenement.

1

Skoro nikt ciebie nie rozumie, to chyba ty coś źle napisałeś... Jak gra Raktić to środek jest ultra kreatywny, rozumiemy

0

To lepiej nie wstawaj, jak masz się zawieźć xd

20

Mnie ogólnie dziwi ten "płacz" nad tymi koszulkami, nie wiem, nie są może jakieś piękne, ale też nie ma takiego dramatu, kolor jednym może się podobać, drugim nie, tak samo te wstawki powodują ze mamy coś nowego, a nie ciągle te same koszulki tylko w innych kolorach

5

PSG, po prostu nie widze ich jak odnoszą sukces w Europie

2

"Wydarzenie będzie transmitowane na żywo za pośrednictwem między innymi You Tube czy UFC Fight Pass – początek w czwartek o godzinie 23:00 czasu polskiego."-Mam :)
No też wątpie w to że Conor będzie spokojny, Floyda jechał ostro to Khabiba nie pojedzie? :D No ale nie ma co ukrywać, dla McGregora to będzie: raz że jedna z najtrudniejszych. to jeszcze najważniejsza walka w karierze, jeśli przegra to będzie mógł pomarzyć o kolejnym wielkich kontraktach, a zaintersowanie jego osobą moze być coraz mniejsze

1

No właśnie dlatego mnie ona tak ciekawi :D, ciekaw jestem tonu wypowiedzi (nie będe ukrywał zę chodzi głównie o uczetników głównej walki ;) ), czy Conor po tej przerwie to dalej bezie TEN Conor, pewny siebie, jadący ostro Khabiba i w sumie wszystkich tam zebranych, czy może teraz gdy nie ma takiej pewnej pozycji, mierzy się z gościem który może mu naprawdę nakopać, pokaże trochę więcej pokory i czystej złości (nie tej pod publikę). McGregor ma bardzo dużo do stracenia w tej walce, niszcząc kązdego po kolei wybudował na sobie ogromną markę, walka z Floydem... Teraz taka porażka może ostro podciąć jego wizerunek.

1

Wie ktoś o której jutro konferencja UFC229 naszego czasu i gdzie będzie można ją zobaczyć? Z góry dzięki za odpowiedź :)

0

Akurat Spider Man jest czarny, jako postać Milesa Moralesa :D, ale zgadzam się z tobą

0

Ja nie wiem, dlaczego mając 10 pomocników, Valverde na pomocy ustawia Roberto (po raz kolejny), nie da się grać na dwóch tak odmiennych pozycjach na najwyższym poziomie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?