Kacper1432
Dołączył/a: grudzień 2013
Sława
5 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie wiem, ale podejrzewam że mu się nie podobał. "Rękaw" był chyba zaprojektowany i zrobiony cały, a na nodze z tego co pamiętam dochodziły kolejne symbole, które raczej nie były planowane odrazu, z czasem zrobił się bałagan i przestało to fajnie wyglądać i zostały chyba tylko piłka, numer 10 i ręce dziecka (chyba Thiago), czyli symbole które z tego co pamiętam były pierwszymi tatuażami na nodze. Oczywiście mogę się mylić, zakładam tak tylko z własnej obserwacji
2
Rafinha fajnie wygląda na tle słabszych przeciwników (ma fajna technike), gorzej już z tym lepszymi zespołami
1
No ale takie emcze to szansa dla wielu zawodników i ważne żeby się dobrze zaprezentowali
0
Podlaski oddział wojsk obrony terytorialnej
3
Przyłapałem moją 13 letnia kuzynkę na oglądaniu tego, ciągle powtarza słowo "prestiż", pora umierać jak to mówią :/
1
Tzn, to odrazu było chyba oczywiste że to jest rola i że nie jest taki bogaty, ale to w sumie mało istotne, niech sobie będzie bogaty, ale zastanawia mnie czy ludzie oglądają ten kanał bo jest dobry (bo ja tego nie widze xd), czy wydarzyło się coś takiego że zyskał widzów, bo to że ktoś to reżyseruje nie zmienia faktu że te filmy są strasznie na jedno kopyto
2
No karta na czasie to straszne dno.
8
Ktoś wie o co chodzi z tym Lordem Kruszwilem? Co chwile mi jego filmy w polecanych wyskakują i na karcie na czasie. On coś zrobił że ma po 1/2 miliony wyświetleń pod filmami? Bo pamiętam te jego prowo i to chyba jego pierwszy film, a teraz zobaczyłem 2 kolejne i ciągle żarty z typu "ja jestem bogaty a ty biedny" i tyle ludzi to ogląda. Strasznie bazbarwna i nudna postać z tego co widzę, wszytskie filmy to samo i zastanawiam się skąd on takie liczby robi
0
No ale widzisz, jeśli ktoś chce, to miał coś zostawić, a ja zostawiłem, ale napisałem że nie chce i pytanie: Chce czy nie, hmmm
0
Ja nie chce
0
Przecież tam już prawie Polaków nie ma
1
Jakoś dziwnie to brzmi ;p
0
Ale to było 2 lata temu, teraz City to zupełnie inna drużyna i w Lidze jak i w LM niszczyli wszystkich poza Liverpoolem który widocznie ma na nich sposób
0
-Real nie wiadomo jak będzie sobie radził po odejściu gościa co ładował im po 50/60 bramek w sezonie, poza tym brakuje zmienników.
-Barca w sumie też jest niewiadomą, od kilku lat jest faworytem a odpada w 1/4, teraz skład wygląda mocno jak nigdy, jednak z czasem zobaczymy jak to będzie wyglądało
-Juve też trzeba sprawdzić, raczej pewne jest to że ich jakość z CR7 wzrośnie, jednak nie wiadamo jakim systemem będą grali itd.
City wydaje się najpewniejszą drużyną, już rok temu było głównym faworytem, jednak przytrafił im się jeden gorszy mecz z Liverpoolem (w rewańzu gdyby nie błędy sędziowskie, pewnie by awansowali lub byliby blisko), naprawdę grają świetnie i mają bardzo długa ławkę, co też (szczególnie dla Anglielskich zespołów) jest bardzo istotne.
3
Ta, bo w jednym meczu dostal od Liverpoolu to już traktujmy to jako norme... City jest chyba największym faworytem do LM w tym momencie (obok Barcy jak kto woli)
2
Według mnie Silva od dawno był bardzo przereklamowany (w sumie dalej jest), w takim sensie, że wielu wymieniało go obok Iniesty czy Xaviego, w Hiszpani zawsze wymieniano go jako gracza kluczowego, a tak naprawdę nigdy nie grał tak wybitnie i nie był tak kluczowy żeby można go było przedstawiać w ten sposób, od kilku lat gra bardzo słabo w reprezentacji a mimo to miał miejsce w pierwszej 11 (na Mundialu, gdzie był jednym z gorszych zawodników La Roja), w City też w sumie nigdy nie był "wielką" gwiazdą, teraz przy Guardioli gra lepiej, ale to cały czas nie jest to. Podsumowując: Gracz dobry, ale nie wybitny jak np: Xabi, czy Villa (o Iniescie czy Xavim nie wspominając) i kadra nie powinna na jego odejściu ucierpieć.
Oczywiście to tyko moje zdania, bo mimo wszytsko- lubie go
2
De Bryune lub Mbappe. (lub Neymar ;) )
0
Nie rozumiem, no jest chemia między graczami, no ale to że Suarez ma "chemie" z Messim nie oznacza że powinniem przez to mieć pewne miejsce składzie. Messi nie miał z żadnym napastnikiem takich relacji z nikim to prawda, tylko że większość napastników przychodząc do Barcy musiała ustąpić Messiemu bo to jego Guardiola stosował na ataku (Ibra, Villa). Nie wiem za bardzo co próbujesz zasugerować
0
No właśnie problem jest taki że od ponad roku to nie ma momentów gdzie mu wszystko wychodzi, kilka razy nastrzelał średniakom z LaLiga i tyle
0
No a ja widziałem, nie ważne ile ich jest, ważne że są, tak samo jak tam są komentarze że Keita>Cou
0
Dobry komentarz, z większością się zgadzam, ale nie wiem czy akurat jego waga jest tak istotna, Suarez nigdy nie był chudy, miał taką budowe ciała, może i teraz przytył troche, ale myślę że w takim klubie jak Barca nie ma miesca na takie sytuacje i jeśli naprawdę Suarezowi znacząco przeszkadzałaby jego waga to szybko by ją zredukowali, być może teraz po wakacjach mu się nabrało (moze Suarezowi "wolno" więcej), ale to mówimy o poprzednim sezonie, gdzie grał tak samo jak wczoraj a przeciez nie był świeżo po wakacjach.
0
Nie wiem dlaczego ludzie przejmują się pojdyńczymi opiniami na jakiś temat, u nas niektórzy myślą że Coutinho czy Dembele jest lepszy od Neymara no i co?
17
Dyskusja o Suarezie:
-Nie potrafi nic z piłką zrobić, ciągłe straty
-No ale strzela tyle bramek...
Ja doceniam Suareza za to zrobił w Barcy przez te lata, przez pierwsze 2 był geniuszem, a teraz już coraz gorzej. To nie jest hejt, ale facet wczoraj w większości sytuacji gdy próbował robić coś innego niż podania do tyłu to albo miał strate, albo sie wywalał, totalny brak kontroli nad piłką, to nie jest wniosek po jednym meczu, ale po ostatnim sezonie, przypomnijcie sobie co on robił... Mimo że był najlepszym napastnikiem świata, to teraz jego forma idzie strasznie w dół i jeżeli w tym sezonie nie da od siebie troche więcej niż bramki w Lidze to trzeba poszukać kogoś na jego miejsce.
I ten argument że tyle bramek strzela... Dajcie Paco albo Munirowi z 50/60 meczy w sezonie w towarzystwie Messiego, Coutinho czy Dembele i na spokojnie te 20 bramek w sezonie strzelą, napewno nie tyle co Suarez, ale zawsze. Mówie- nie jest to hejt, ale facet nie potrafił prosto piłki odegrać, tu jest coś nie tak, w LM już od 2 lat nic nie robi. Dać czas do końca sezonu, przez to że Suarez to jednak klasa światowa, ale jeśli dalej będzie to tak wyglądało to trzeba się nad tym zastanowić
0
Oj żebyś się nie ździwił w tym sezonie ;)
0
Jak typujecie Top 6 w LaLidze w tym sezonie?
U mnie:
1.Barca
2.Real
3.Atletico
4.Valencia
5.Betis
6.Sevilla
0
Rodrigo, Batshuyai, Zaza i jeszcze Gameiro? Gdzie oni to pomieszczą
Edit: A no i jeszcze młody Santi Mina który pewnie też minut potrzebuje
0
Ile ma lat?
0
O której finał?
0
Co sądzicie na temat Elona Muska?
0
Jak i można stwierdzić że chce zostać ;)