Kacper1432
Dołączył/a: grudzień 2013
Sława
5 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
61
Z czymś mi się to kojarzy... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
Liga Frnacuska to mocna Liga jak widać, Neymar pokazuje tam swoje umiejętności na tle prawdziwych gigantów, topowa Liga, szacun dla PSG że mimo takiej konkurencji potrafią tam dominować
0
Jeszcze chciałbym zasugerować postać Ashtona Eatona, szacunek za to że w takim sporcie jak dziesięciobój wyrabiał takie wyniki, bardzo doceniam sportowców wykonujących tą dyscypline, a jeśli do tego jest w tym tak dobry to czapki z głów
0
Jeśli będzie zdrowy czemu nie, myśle że Ronaldo nie zastąpi (napewno nie będzie wykręcał takich liczb), ale może być kluczowy w Real... tylko musi być zdrowy, a z tym ciężko
1
Z cały szacunkiem do Anity i tego sportu, to wydaje mi się że akurat rzut młotem jest trochę miej wymagającym sportem od Piłki Nożnej, pływania, koszykówki itd, nie mówie tutaj że nie jest ciężki, nic z tych rzeczy, jednak dużo łatwiej jest sobie postanowić, aby zostać najlepszy X-(tutaj słowo określającego zawodnika rzucającego młotem, nie chce głupoty powiedzieć), niż najlepszym piłkarzem, koszykarzem czy pływakiem, nie jest to sport szczególnie rozbudowany, jeszcze raz- nie mówie że to łatwe, nie chce sugerować że to co osiąga Anita jest niczym w porównaniu do tego czy tego, jednak mimo wszystko osiągnięcia takich sportowców jak Messi czy Phelps stawiałbym wyżej, mam nadzieje że rozumiesz o co mi chodzi, poza tym Rzut młotem nie jest tak popularny i łątwiej jest zaistnieć w tej dycyplnie.
0
Będą lecieć do Ameryki czy zostają w Barcelonie?
9
Kurde, już nawet rekalmy ma, marketing pierwsza półka :D
2
No właśnie to jest poziom tych ludzi tzw "JP, HWDP"
6
Posługując się tekstem z piosenki Dawida Podsiadły próbujesz zasugerować z Rabiot już tu jedzie?
5
Bawią mnie zawsze ludzie którzy zrobią wszytsko, będą szukali okazji żeby pokazać- "Haaa, macie Policje, biednych uczciwych obywatelów tak trakują, JP" a tak naprawdę w większośći sytuacji zmuszają tylko Policje do takich zachowań, a to że gdzieś się zdarzyło ze Policja nadużywa praw to każdy przestaje rozumieć że takie rzeczy się zdarzają i nie świadczy to o ogólnej jakości Policji tylko o jednorazowej sytuacji, ale no jestesm osiedlowym dresem i w nienawiści do Policji zostałem wychowany.
Jak pani Basia z żabki zaczeła gonić klienta z tłuczkiem do schabowych po osidelu bo jej "do widzenia" nie powiedział to też mam to rozgłośnić jako "No właśnie, takie są właśnie w Polsce sprzedawcy, zero poszanwoania klienta, JS"
0
Wiesz, myślę że sugerowanie że młody Arthur wygryzie ze składu faceta który przez 4 sezony był jednym z najbardziej eksplatowanych piłkarzy w Barcelonie i był tak bardzo ceniony przez trenerów jest oznaką niedocenienia. My możemy uważać że Ivan tu nie pasuje, ale patrząć na to jak w klubie mu ufają i na niego stawiają musi świadczyć o tym ze bardzo dobrze wykonuje zadania które mu podają
1
Tzw. moda
Ale wydaje mi się że Gomes bardzo dużo gra i gra słabo, z Ardą i Douglasem było tak ze byli ale nie zawadzali bo dużo nie grali(a swoją drogą Turan nie grał tak fatalnie, miał też swoje momenty)
3
2k18, po Mundialu a ludzie dalej niedoceniają Rakticia... jak Arthur wciągnie Ivana w tym sezonie to usuwam konto, rób screena
0
Tylko że Pauinho to był właśnie taki zmienik jak opisałem- Uniwersalny, sprawdzony, może grać na kilku pozycjach i nie psuje hierarchi, Pogba, Thiago czy Pjanić to zdeycdowanie inny kaliber
16
Nie rozumiem czemu ludzie nalegają tak na transfer pomocnika z topu, tzn rozumiem, ale dziwi mnie troche że wielu tu wychodzi z założenia że żeby wygrywać i dominować trzeba mieć na każdej pozycji piłkarza ze ścisłego topu. Przyjdzie Pogba (np) i co Raktić będzie rezerowowym? Po takim sezonie? Ja rozumiem że można mieć do niego zastrzeżenia itd, itp, ale jeśli ktoś uważa że potrzebujemy kogoś innego to Rakitić powinnien zostać sprzedany, bo to nie jest facet na ławke, zasługuje na grę w pierwszym składzie zdecydowanie, a nie zanosi się na to żeby Ivan miał zostać sprzedany, kolejna sprawa to biorąc pod uwage że Pogba będzie tym pierwszym pomocnikiem, Ivan będzie pierwszym zmiennikiem do pomocy, to odrazu stopowany jest rozwój Arthura który miałby zdecydowanie mniej minut, o Aleni już nie wspomnę bo jak z niego mają być ludzie to mecze w PK z niego Iniesty nie zrobią. Busi jest nie do ruszenia, Coutinho też, jestem pewny ze będzie absolutnie kluczowy, więc w pomocy zostaje nam 1 pozycja i wstawianie tam kolejnego gracza top3 na swoją pozycje psuje hierarchie w drużynie, stopuje rozwój młodzieży.
Według mnie Barca (jeśli sprzeda Denisa, Gomesa i Rafinhe) powinna kupić jednego uniwersalnego, sprawdzonego pomocnika, który będzie mógł być zmiennikiem Cou jak i Rakiety w trudnych momentach, ale jednocześnie nie będzie wpływał na hierarchie w drużynie, a jeśli już ma być tu jakieś BUM to tylko w wypadku sprzedaży Rakitićia (Czego bym nie chciał), bo nie wyobrażam sobie sytuacji w której Rakitić przesiaduje większość czasu na ławce.
A i argument że "Xavi, Iniesta i Busi jakoś mogli grać razem" to nie jest argument w tej sprawie
5
Ja ci lepiej nie bede mówił w jakich okolicznościach ją poznałem... tzn mój kolega
4
Kolega mówi ze chyba Else Jean jak już
4
Daenerys i Missandei :)
Edit: W sumie Sansa się w 7 sezonie "Wyrobiła" :D
0
Nie oglądałem meczu niestety, ale widziałem skróty meczu, oraz gre Malcoma i Arthura, zauważyłem że Malcom grał na lewej stronie, Valverde ma fetysz wystawiania zawodników na przeciwnych pozycjach do swoich (Suarez, Coutinho, Malcom), na prawej stronie grał ktoś bardzo przywiązany do pozycji czy jak? Może chce usatwić Malcoma na lewej stronie w formacji 4-3-3 aby pomagała Messiemu w taki sposób jaki robi to Alba, a samego Albe troche zostawić z tyłu żeby zabezpieczyć plecy gdy gramy ofensywną formacją, nie wiem czy to ma sens, ale nie widze innego powodu
0
Dzięki wszytskim za odpowiedzi, wiele słyszałem pochwał o każdym z tych zawodników, trochę też oglądałem żeby sobie nadrobić, ale zastanawiałem się właśnie jak każdy z nich wygląda w zestawieniu, bo osobno chwalić można każdego że był taki i taki, ale czy był tak dobry jak zawodnik X już cieżko wywnioskować
0
Pytanie do starszych kibiców:
Uważacie Inieste za lepszego pomocnika od Scholesa, Xaviego czy Zidana? I czy ogólnie oglądając tych "największych" przez ostatnie dwie dekady można (pomijając sympatie i przynaleźności klubowe) z pełną odpowiedzialnością mówić o Iniescie jako najlepszym pomocniku XXI wieku?
Pytam bo piłkę oglądam od jakość 2009/10 roku czyli od czasu gdy większość piłkarzy o których mówie ze sceny schodziła i można powiedzieć że wychowałem się na genialnym Iniescie
0
Jeśli dobrze rozumiem to aktualnie (tzn 1h temu) ziemia była między słońcem a księżycem i do księżyca nie docierało światło słońca (no zaćmienie) w takim razie czemu księżyc jest pomarańczowy i widać Marsa? (przepraszam za niewiedze :c )
0
Dobra nie szkalujcie mnie, cieżki dzień miałem, nie myśli mi się za dobrze :D
0
Już zgłupiałem bo ludzie różne rzeczy pisali, poza tym zaćmienieni księzyca kojarzyło mi się z tym ze go nie widać, a nie że swieci na pomarańczowo :D
1
Aaaa, to co ludzie na dole piszą że to Mars, dobra. Ten Mars jest wielkości normalnej gwiazdy na niebie tylko że jest złoty tak?
0
Nie wiem o co chodzi, widze tego bydlaka pomarańczowego i tyle xd, to jest Mars czy księżyc, bo ludzie mówią że to Mars, a obok jest mały księżyc, a ja obok mam tylko gwiazde malutką a księzyca nie widze
0
W takim wypatku musiałoby być więcej "głównych przedwodniczących"
0
Guardiola
Buffon, Marcelo, Umtiti, Boateng, Alves, Busquets, Iniesta, Pirlo, Isco, Neymar, Messi
Edit: Mieli być piłkarze ciągle grajacy, ale musiałem dać Pirlo, na jego gre mogę patrzeć nawet w meczu Legend :D
2
Nie, bo Malcom> Martial i jest młodszy
9
Wiesz, tylko że on wcale nie musi kłamać, może naprawdę kochał Barce, ale Roma złożyła oferte to dostał szanse na rozwój, jednak gdy zadzowniła Barca to odrazu się zgodził. Nie dowiemy się czy pocałowałby herb Romy itd, więc nie ma co go oceniać.