0

No właśnie, piłkarsko lepsji mam na myśi że mamy po prostu lepszych zawodników i jakoś w składzie, w Japoni nie ma zawodników na poziomie Lewego, Glika, Szczęsnego czy Piszczka, a jednak mają na siebie pomysł i grają jak grają i to się chwali

1

Nawałka według mnie przez tą konferencje podał się do dymisji. Ok, mamy słabą drużynę, ranking FIFA mógł zatrzeć nam ten obraz, jesteśmy piłkarsko słabsi od Kolumbi- to prawda, ale... czy to ma oznaczać że my jedziemy na Mundial po to żeby dostać wje** od "piłkarsko lepszej" Kolumbi, Senegalu (który nie jest pod tym względem lepszy) i Japoni (która piłkarsko jest poziom niżej)? To był nasz plan na te Mistrzostwa? Bo wypowiedzi Nawałki brzmią tak jakby spodziewał się tego co sie stało i w sumie nic ich nie ździwiło, cel osiągnięty- wakacje. Czy takie zepsoły jak Iran, Islandia czy Australi pojechali na ten Mundial z myślą że są gorsi to w sumie nic nie muszą? Pojechali, walczą, mają pomysł na grę z reprezentacjami dużo silniejszymi niż Kolumbia, będąc zepsołami dużo słabszymi (lub jednak nie) od Polski, jeśli któraś odpanie, będzie się o niej mówił bo potrafiła zainponować, pokazać serce i ten pomysł- ale no tak, mentalność naszej kadry- "Jesteśmy gorsi to oczywiste że dostajemy 3-0 i czemu was do dziwi?"

1

5 lat walki o to żeby nasza drużyna wzbudzała respekt na świecie, dobre Euro, ten Mundial spycha nas bardzo blisko momentu w którym tą kadre przejął Nawałka

0

No tak!!! Winą jest nasza kwatera w Soczi

5

Albo Glik jest chory i nie gra, albo jest zdrowy i gra a nie przy 3-0 wpuszczamy go żeby jeszcze jego zdrowie ryzykować

0

I teraz się zacznie analizowanie każdej pojedynczej sytuacji w momencie gdy my w ogóle na tym turnieju w piłke grać nie umiemy :)

6

Spokojnie, przecież Peszko i tak zrobi atmosfere

5

Bo Messi już kilka razy ciągnął Argentyne na dużych turniejach, Lewy- duży turniej? Gram padake

0

A już jutro na kanale Łączy nas Piłka: Vlog z wpie*** na Mundialu, w rolach głównych Peszko i Jędrzejczyk

1

Wykończenie godne najlepszego napastnika na świecie- obracamy głowe i może wpadnie

10

Stacja 4, Lewandowski przy kontakcie z Miną upada po raz 8

0

Leci coś ciekawego w tv bo nie ma co robić?

1

Ja widziałem ją przez pierwsze 10 minut, a dalej?

2

Przecież Kolumbia nam może dawać wykłady z gry w piłke xd, my nie potrafimy grać i to chyba nasz największy problem

2

Ciężko się gra bez lini pomocy :/

1

Ale ten Senegal ma szczęscie

2

Ale się Panama wylała

2

A zgadnij kto ma ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Stones mi ratuje top10 w naszej lidze w Menadżerze :D

0

Ważny jest mecz Senegal Japonia, zwycięstwo lub remis Senegalu "pozwala" nam zremisować

1

Myślę że nie, chyba że odjedzie Digne to za niego może ten Mendy

0

Właśnie skrytykowałeś ludzi którzy myślą że Raktić może być pierwszoplanową postacią w Barcelonie, odpowiadając mi, odpowiedziałeś za ludzi którzy tak twierdzą- "może czegoś nie rozumiesz, może masz inny gust'' ;)

4

Ale ty głupoty dzisiaj piszesz

0

Napewno nie czuł presji, ludzie biorą Argentyne za jednego z faworytów tylko i wyłącznie dlatego że Messi jest wich składzie, całą Argentyna wypomina mu że nie osiągnał tego co Maradona, świat wywiera presje przez wyczyn Ronaldo, Messi dochodzi do jedynej swojej okazji w tym meczu przy wyniku 1-1... ZERO PRESJI

0

Argentyna mając takich napastników, musi z nich korzystać mimo wszystko, według mnie słaby pomysł

1

Przecież Messi przebieg niecałe 8km, już bez przesady

7

Nie wiem, chyba pierwszy raz widziałem żeby Messi przed meczem (chyba) się modlił, zazwyczaj pewny siebie, dzisiaj zakrywa twarz, mów cos do siebie, chyba się modli, mam wrażenie że facet ma ogromne problemy w tej koszulce nie tylko na boisku

5

No w sumie, mógł temu Ekwadorowi nie ładować tego Hat tricka to w sumie teraz by w ogóle niczego nie było xd

0

Nie chodzi mi to że nie sprawia mu przyjemnośći (chyba tak to zabrzmiało), chodzi o to że już nie targają nim tak emocje jak kiedyś, gdy młody chłopak podbijał świat, teraz Messi ma 30 lat, mnóstwo tytułów, napewno ma przyjemność z grania, ale dla niego to "kolejny dzień w pracy"

0

Aaaa, no bo Messi musi sam Argentynie wygrać mecz, żeby można było go pochwalić, zagrał jak reszta i tyle, Argentyna gra fatalną piłkę i gra słabym składem, Messi i Aguero ledwo piłke dotykali, Messi ma sobie ja podać?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?