Kacper1432
Dołączył/a: grudzień 2013
Sława
5 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie mam zdania
W tym temacie
Ale chciałem coś napisać
W twoim stylu
Dziękuje i pozdrawiam
0
Zastanawia mnie jedna sprawa, a mianowicie, widzę pełno głosów o sprowadzenie piłkarzy AJaxu: De Ligta, Kluiverta czy De Jonga, widzę wiele zachwytów nad ich talentem i tu pytanie, (odrazu mówie- nie oglądałem meczów Ajaxu, oraz chłopaków, dlatego pytam): Jak to jest że Ajax posiadając trójkę, podobno tak utalentowanych piłkarzy, plus jeszcze Dolberga, Huntelaar, Schone czy Ziyech- nie potrafi od czterech lat wygrać przeciętnej Ligi Holenderskiej.
Tak jak mówie: nie oglądałem, więc nie wiem jak to wygląda, ale jak widzę że nie potrafią wygrać ligi, nie pokazują się w europejskich pucharach, to odrazu zapal mi się lampka "Nooo, pewnie przehypowane nazwiska".
14
A u nas 1/4
0
Fajne te nowe stroje PSG
0
Jeśli się zdecydujesz- to już masz stałego czytelnika :D
4
Według mnie redakcja powinna zatrudnić cie do działu o młodszych sekcjach Barcelony :D, widać że dużo oglądasz i się interesujesz. Takie krótkie (może i subiektywne), co tygodniowe artykuły z pod twojej ręki z pewnością mile by się czytało :)
4
To że pozbędziemy się niepotrzebnych gracz, nie powoduje że mamy lepszy zespół, a tak twój komentarz wygląda :D
2
Ale te "tańce" Gromee są cringe XD
0
Masz 2 razy Niemcy napisałeś, pewnie chodziło gdzies o Brazylie ;)
6
Ale Mina musiał Ivanowi sypnąć w szatni
0
Iniesta... ty już wiesz co O.O
0
Pewnie tak, ale nie można kłócić się z tym że Lewy zagrał słabo, jak i z tym że brakuje Lewego w Bayernie gdy ci go najbardziej potrzbują, oczywisćie szanuje Lewego strasznie, to genialna sprawa że mamy takiego kapitana i ogólnie rzecz biorąc: to świetny piłkarz, jak świetna osoba... jednak brakuję mu trochę do tych największych
0
Ale obiektywnie rzecz biorąc, to że strzeliłby z tych karnych, nie zmieniłoby tego ze Lewandowski zagrał bardzo słabo, to tylko przykryłoby pierwsze wrażenie.
Sytuacja byłaby podobna jak z Ronaldo, który wiele razy nic nie gra, ale jakaś bramka z tyłka zaciera wrażnie słabej gry (rewanż z Juve).
12
A ja tak nie uważam. Kary na kilka meczy powinny być przyznawane gdy ktoś bardzo agresywnie atakuję przeciwika, w skutku czego może dojść do grożniej kontuzji- Ramos rok temu na Messim, Roberto mimo że głupio zaatakował Marcelo, nie był to atak groźny, w jakikolwiek sposób zagrażający zdrowiu Marcelo, tym bardziej że atak nie był w twarz (sam Marcelo to powiedział), a było to po prostu głupie odepchanie i odpowiedz na prowokacje: Czerwona kartka- tak, kilkumeczowe zawieszenie- nie
0
ELJarek oczywiście, największy detektyw internetu
0
Do dwóch pierwszy akapitów. Nie było tu tematów o "przepychaniu" Realu przez sędziów po meczu z Bayernem? Co drugi komentarz tego dotyczył. Płacz i szukanie spisków jest znakiem rozpoznawczym kibiców Barcy i Realu, chyba że chcesz powiedzieć "Nieee!! Real bardziej!!" to już dajmy sobie spokój
0
To jest moja opinia i tylko do tego się odnoszisz, a do reszty już nie? No w sumie fakt, to nie jest dyskusja.
Ciekaw jestem reakcji kibiców Barcy na taki artykuł, tylko że z Ronaldo, a to za co tam za co tu jest ban jest kwestią readakcji a nie społecznosci
Kapitan hawk: No i tu masz racje, redakcja dodaje prowokacyjne artykuły (takie jak ten główny) i dziwne że komentarze są takie a nie inne... tak samo z tymi wyzwiskami: gdyby u nas na to zezwalano- tez by tu były
0
Co? Ale historie sobie wymyślasz. Po meczach Realu z Bayernem głównym tematem były tu historie o tym jak to Real nie jest przepychany przez sędziów do finałów LM, jak to zawsze wszytsko gwizdane pod Real.
Teraz sędzia mylił się na korzyść bardziej Barcy to ci durni kibice Realu których denerwowały zarzuty durnych kibiców Barcy się odwdzięczają. Jedny lepsi od drugich, cały czas.
A jak już porównujemy poziom kibiców na RM.pl i FCB.com (jest to moja opinia) to zdecydowanie wyższy (choć ciągle fatalny) jest na stronie Realu (głównie przez to że nasza strona zdecydowanie lepiej działa i przywołuje ludzi, a więcej ludzi=więcej idiotów). Nie tak dawno czytałem artykuł na owej stronie na temat mistrzostwa Barcy i większośc komentarzy to "Gratulacje dla Barcelony, byli najlepsi, ale za rok to my zgarniamy mistrza"
8
A to nie działa też w drugą strone? Kibice Barcy płakali po meczach Realu w LM, a teraz nagle "sędziowie popełniają błędy"
Naprawdę przeciętny kibic Barcelony nie jest lepszy od przeciętnego kibica Realu
2
Po takich meczach dochodze do wnisoku ze większośc kibiców Barcelony i Realu rodzą się z jakąś chorobą psychiczną... sędzia dostawał wylewu za każdym mrugnięciem a ci się bedą kłócić "ZA KIM BYŁ SĘDZIA!?!?11"
5
Kur** jak czytam coś takiego to mnie łapie coś...
0
Nie wiem jak to jest że u nas nawet przy piłce nie widać mobilności, nie mówie już o tym że bez piłki również, ktoś dostaje piłke... i sobie idzie z nią, wygląda to jakby przed chwilą z maratonu przybiegli
1
Uciekajmy!! Zawrzutkują nas na śmierć!!!
8
Tu, wrazie porażki, będzie kultularna dyskusja, elegancka konwersacja, klasa, zero bólu tylnej części ciałą i w ogóle będzie miło i przyjemnie :)
0
Ale po co mamy im jeszcze wypożyczać Dembele przy zapłaceniu 100mln skoro to jest jego klauzula i przy ewentualnym wypłaceniu jej, Atletico nie ma nic do gadania?
0
A szczególnie ich nagłówki "Zepsuliście nam święta"
7
Mundial to nie tylko mecze reprezentacji Polski ;D
1
Ehh... "Takiego piłkarza nam brakuje"- Xavi to jeden z najlepszych o ile nie najlepszy pomocnik w historii, powiedzieć że kogoś takiego nam brakuje to jak nic nie powiedzieć, takiego piłkarza brakuje każdej drużynie na świecie,
0
Ja tez uczę się na sprawdziany, jakieś 3/4 wpadają, ale zaraz cała wiedza wylatuje, o większosći już zapomniałem. Nie wiem jak mam się powołać na wiedze która już wyparowała :D.
Będąc na rozszerzeniu z matematyki, poprawiałem sprawdzian w czasie gdy klasa maturalna miała lekcje... odnosiłem wrażenie że są z 10 lat dalej a nie 1 rok... :/
0
No nie wiem, zaczynam mieć wątpliwości czy jestem w stanie w rok się przygotować patrząc na to że większośc pytań to dla mnie czarna magia xd