1

Nie wydaje mi się żeby Perez i Zidane go chcieli to raz, a dwa (i tu moje zdanie), dopóki Ronaldo będzie tam grał, Real nie kupi topowego napastnika (Lewy, Kane), oraz lewego skrzydłowego (Neymar, Hazard), jeśli już to jakiś PS.

0

Nie wiem czego oczekujecie od naszych koszulek, mamy prostą flagę i dwie barwy, poza orłem (co byłoby słabe na koszulce według mnie) nie mamy do jakiego wzoru nawiązać, więc nasze stroje są proste i tyle, tego szarego dodatku też raczej nie będzie widać tak samo jak tego "skrzydła" na naszych ostatnich koszulkach.

5

Jak nie rozumiesz? Chcemy żeby Messi miał najwięcej goli, co w tym dziwnego?

0

Teraz trzymamy kciuki za Villareal :)

0

Czyli nie można powiedzieć że "na ten moment X wygląda słabo"?

0

Do pewnego momentu był niewypałem i nie umiał dostosować się do gry w Barcy, w czym problem?

1

Dybala>Icardi

8

Mam to samo, pytanie o kupony i płacz że jakaś drużyna jest głupia bo przegrała. Zazwyczaj po prostu jak widze że komentarz jest o tym to po prostu omijam bo zaraz ci napiszą kwiaty polskiego bukmacherstwa że jak mnie to nie interesuje to mam nie czytać, że la ramlba jest od wszystkiego i inne tego typu rzeczy, ale dzisiaj to przechodzą samego siebie. Płacz na Juventus i wyzwiska bo pewniak nie wszedł, jakby Barca nigdy meczu z ogórkiem nie przegrała i w ogólnie jakby w piłce zawsze faworyt wygrywał.
-Wejdz w branże w której zazwyczaj się przegrywa
-Płacz że przegrywasz

22

Cała La Rambla zasypana kuponami, myślałem że moda na suchary była irytująca... jednak płacz o to jaka to ta i ta drużyna jest jest głupia bo "nie wszedł mi kupon" gdy nikogo to nie obchodzi jest gorsza.
Jak mi się nie podoba to nie wchodze i nie czytam, ok ;)

0

Nawet tak nie pisz bo zaraz redaktorzy z fioletowej to podłapią i artykuł zrobią że tak nie jest :P

0

Na mamucie noty są mało istotne

3

Pytanie na poważnie: Ktoś mówił o teori "ciepłych kulek" dla Realu na poważnie? W sensie ktoś naprawdę myślał że losowania sa ustawiane itd? Bo ja cały czas brałem to w kontekście żartu że "oo Perez posmarował", taki "piłkarski" żart i nikt nie bierze go na poważnie, a ciepłe kulki to takie docinki i żarciki które wymieniają między sobą kibice. Tak jak mówie- nie wiedziałem że ktoś bierze to na poważnie, a dzisiaj zobaczyłem na wiadomo jakiej stronie artykuł o tym że podgrzewane kulki są nieprawdę i nasze teorie nie mają sensu.

0

Kto na poważnie mówi że Barca i Real ma ustawione losowanie?

17

Dla zainteresowanych:
Pojawił się nowy trailer Avengers: Infinity War

0

Myślę że mimo że dla nas to bardzo dobre losowanie, to ogólnie rzecz biorąc to poza Angielskim ćwierćfinałem nic ciekawego nas nie czeka, Bayern znowu trafi w losowaniu i raczej łatwo awansuje, my raczej też, Juventus jest najsłabszym Juventusem od kilku sezonów i Real mimo że sam ma słaby sezon, to powinnien ich łatwo pokonać, w końcu tylko LM im została.
Jednak takie ćwierćfinały zwiastują nam KOSMICZNE półfniały! Bayern-Barca, City-Real/ Bayern-Real, City-Barca/ Real-Barca, City-Bayern !! Nie ważne losowanie i tak te mecze będą niesamowite

2

Tak sobie myślę o tym United, bo hejtowany jest Lukaku, hejtowany jest Sanchez, o Pogbie już nie wspomnę... jak to jest że pomocnik który w Juventusie prezentował formę topowego pomocnika (myślę że top5 na świecie) nagle ma problem ze wszystkim tak naprawdę (Pogba), od ustawienia na podaniach kończąc, jak to jest że jeden z najlepszych napastników BPL- Lukaku kopie się po czole w każdym meczu, jak to jest że jeden z najlepszych zawodników BPL a nawet na świecie (Sanchez) na boisku... nie istenieje(?) i dalej, jak to jest że Mkhitaryan (który przed Mourinho grał dobrze w Utd), że Mata, że Martial... że każdy z nich traci conajmniej 50% swoich umiejętności grając pod wodzą Moutrinho, to nie jest przypadek że nie ważne kto do United nie przejdzie to gra słabo i najbardziej są właśnie krtytykowani piłkarze a nie trener który niszczy każdy zespół (Real, Chelsea, United), kiedyś być świetnym trenerem, ale aktualnie jest chyba najbardziej przereklamowany

0

Nie napisałem że nie masz, pisz co chcesz "XDD"

1

"Mam głupią teorie, wiem że nikt się z nią nie zgodzi i wywołam g*wno burze- to napisze"

9

"To jest sezon Angielskich zespołów!!11 hur dur!!11, 5 zespołów w 1/8 LM!!11 To jest ten sezon!!11 hur dur"- a tu się okazuję że w ćwierćfinale mogą być tylko 2 ;), a ta słaba Hiszpańska w gorszym okresie może mieć 3

27

To nie jest mecz na pokazywanie wsparcia

0

Pozdrawiam również z domu :D

0

Przecież Kamil tylko dzisiaj nad drugim Kubackim miał prawie 30 pkt, czyli nad Johanssonem koło 30, to Kamil to tej pory zrobił tylko 20 pkt przewagi?

0

Ja nie wiem jak te punkty są liczone skoro Kamil niszczy w kwalifikacjach, turniejach, do tej pory nie wyszedł mu 1 skok w Oslo, a mimo to Johansson traci "tylko" 50pkt. I nie szukam tu spisku, po prostu nie wiem jak to jest liczone

1

Trzeba było poczekać aż wiatr zacznie w plecy wiać, jak to żeby nam pod narty wiało? Nie moze tak być

0

No ale to jest EA, nikt ci inaczej nie odpowie na to pytanie, do ich decyzji możemy przyczepiać się do jutra i dojdziemy do wniosku że oni robią co chcą i tyle

12

-2k18
-Być zaskoczonym nielogicznym postępowaniem EA

1

Weź jeszcze Griezmanna po drodze żebyś 2 razy nie jeździł

3

Ogólnie sytuacja naszej kadry wygląda według mnie bardzo słabo, żeby nie powiedzieć fatalnie, ale nikt o tym nie mówi. Mamy świetnych bramkarzy, prawą strone obrony oraz Lewego, a co dalej? Lewego obrońcy nie widać, stopera obok Glika który mógłby prezentować poziom Pazdana z Euro też nie, w pomocy tez słabo, Krychowiak powiedziałeś, Linetty nigdy nie był wyrózniającą się postacią, był tylko solidny, Zieliński w momencie gdy drużynie nie idzie, nie potrafi pociągnąc kadry, skrzydła podsumowałeś, Milik raczej nie złapie formy na gre w 1 skłądzie, Teodorczyka chyba mało kto wyobraża sobie w pierwszym składzie, a na 1 napastnika grać nie możemy.
Według mnie powinniśmy postawić sobie na cel wyjście z grupy, a nie sugerować że to plan minimum bo możemy się zawieśc, ale to tylko moja opinia.

2

Bo Barcelona bez Messiego, Iniesty i Busquetsa będzie dalej grała tak samo i w ogóle nie odczuje ich braku

1

Zgadzam sie z tym co napisałeś (szczególnie z tym z Busquetsem), jednak to działa w obie strony niestety. Duża częśc tych którzy mówią że Messi>Ronaldo nie docieniają Portugalczyka i to co napiałeś że "wystarczy że po prostu wyćwiczysz na najwyższy poziom strzelanie bramek po podaniach od kolegów" właśnie jest bardzo płytkie. facet wali od kilku sezonów po 40/50 bramek+, zostaje królem strzelców w najważniejszych rozgrywkach a według wielu jedyne co potrafi to "strzelać na pustą". Ronaldo przez doświadczenie, potrafi fenomenalnie znaleźć się w polu karnym, jest w tym najlepszy na świecie, nie ma piłkarza który grając fatalnie, potrafi strzelić z 3 bramki na mecz, piłka go szukai to jest niesamowite, cechy które kiedyś posiadał, ale je powoli traci z wiekiem (szybkość, drybling), zastapił inteligencją w grze- ustawienie itd. Gdyby wystarczyło się "nauczyć strzelać" to każdy mógłby ładować po 50 bramek na sezon i tyle, ale tak nie jest, Ronaldo jest geniuszem, mimo że nie na poziomie Messiego, to jednak ma w sobie to coś co pozwala zdobywać mu te wszytskie trofea

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?