1

1.Atletico
2.Real
3.PSG
4.United

0

Tak naprawdę ten "mit" że Messi- talent, Ronaldo- praca, jest strasznie naciągany. Napewno jest w tym dużo prawdy bo Messi od najmniejszych lat był geniuszem, a Ronaldo wygląda i gra jak maszyna (hehe) i tu można się zgodzić, jednak ten tekst jest tak pawielany, jakby ludzie którzy to mówią myśleli że Messi cała czas je Laysy popija Pepsi, 2 razy w tygodniu sobie pochodzi po boisku i dzięki talentowi to mecze same się wygrywają, z kolei Ronaldo od 6 do 14 jest na siłowni, od 14-20 trening, o 20 do 24 mecz i 6h snu. A oczywiste jest że gdyby Messi nie poświęcał się tak piłce i nie spędzał tyle czasu na treningach byłby co najwyżej Bojanem, a Ronaldo bez talentu mógłby bić rekordy 3 ligi Portugalskiej. Może i mocno przerysowane, ale bez talentu (większego czy mniejszego) oraz ogromnej pracy żaden z nich nie byłby tym kim jest teraz.

0

Taktycznie :D

0

Jestem na komputerze, a telewizor zawsze mam włączony w tle, akurat był Polsat i... szkoda gadać

0

Co tu sie dzieje na tym Polsacie?! Widać chcą się programem dostosować do TVN i ich "Hipnozy"

0

Czyli na ten moment to jest satysfakcjonujący transfer tak?

Polishwaster- czemu mamy za niego coś dostawać, napisałem że mamy go sprzedać?

7

Dembele... nie twierdze że jest słaby itd, zdaje sobie sprawę że potrzebuje czasu i mam nadzieje i jakieś tam przekonanie że odpali, ale... aktualnie gra fatalnie i nie ma co z tym dyskutować, w meczach które grał to albo grał słąbo, albo przeciętnie (niczym się nie wyróżniał), z Gironą zagrał fajnie, ale dopiero w 2 połowie gdy Barca miała komfort, teraz również gra fatalnie i to że ten mecz jest nieistotny nie zmienia faktu że to kolejny taki mecz, Dembele jest w sytuacji gdzie w takich meczach jak ten ma świetną szansę żeby się pokazać, a on jej nie wykorzystuje, widać że Valverde jest gościem który nie będzie dawał pierwszego składu za nazwisko (i słusznie), więc Dembele nie daje żadnych argumentów. AKTUALNIE-na ten moment, Ousmane jest klapą za 150mln i to że miał długo kontuzje i jest w nowym zespole nie usprawiedliwia tego że gra on bez jakichkolwiek kreatywnych podań, szybkich wymian piłek, strzałów czy nawet umiejętnego ustawienia się. Jedyne co prezentuje aktualnie to szybkość i drybling do tyłu (który nic nie daje). Mówie jeszcze raz- mam nadzieje i trzymam kciuki że odpali (myślę nawet że napewno będzie grał lepiej), ale na ten moment gra słabo i nie ma co się oszukiwać że nie jest źle, jak jest źle.

9

Hahahhahaha, boki zrywać, sam to wymyśliłeś?

0

Serio Gomes gra aż tak tragicznie gra że 90% komentarzy aktualnie to wyśmiewanie go?

1

Globalne ocieplenie podobno spowodował Gomes

0

Gdzie w twoim komentarzu jest napisane że chodzi ci o konkretną sytuację? Jestem całkowicie spokojny, ale jak widzę takie głupie komentarze w jakiś sposób oczerniające piłkarzy Barcy to chcę odpwiedzieć.

0

To że miał cięzkie początki to nic dziwnego, mówiąc "stary dobry Busi" kibice Barcy zawsze powinni mieć w głowie tego Busquetsa który razem z Iniestą i Xavi tworzyli prawdopodobnie najlepszą pomoc w histori

0

I to znaczy ze jest czytelny? Suarez to jeden z najbardziej nieprzewidywalnych napastników na świecie, potrafi zaczarować z najbardziej beznadziejnej piłki i to zawsze było jego największą zaletą, obrońcy nigdy nie mogą być pewni tego co on zrobi, ale jest przewidywalny bo podaje do Messiego. Za takie pisanie głupot, tak jak ta z Busquetsem powinny lecieć bany...

6

Stary dobry Busi to najlepszy defensywny pomocnik na świecie, kolejny twój idiotyczny komentarz w przeciągu 5 minut, nieźle

0

Mówisz o Denisie? Bo jeśli o Luisie to naprawdę nie znasz się na piłce

6

Lewandowski :D Brawoo!

0

Ehh, myślałem że gdzieś pod koniec bedzie :/, chociaż dobrze że wygrała :D

0

Wie ktoś o której w KSW wychodzi Ariane Lipski?

3

Nie chcę cię obrazić, ale według mnie mentalnością dziecka jest też to, ża aż tak to cie irytuje, na fb są opcje które blokują takie posty, możesz też tych "znajomych" usunąć

0

2 ;)

1

Ale tu nie chodzi o to że ktoś boi się ow wynik czy coś. Tu chodzi o to że mając niby "spokojną" przewagę, wystawiamy Suareza, Messiego czy Busiego w każdym meczu co może wyjśc pod koniec sezonu i w LM. To czy dzisiaj przegramy czy wygramy 10-0 nie zmienia faktu że katujemy skład na ostatni zespół w tabeli

4

Rozumiem śmiech z tych narzekań, no ale dzisiaj to "narzekanie" jest wpełni uzasadnione, nawet jeśli wygramy, to co to za wyczyn wystawić prawie once de gale na ostatni zespół w tabeli? Po to jest nam ta "spokojna" przewaga żeby katować Suareza, Messiego czy Busquetsa w każdym meczu w Lidze tym bardziej że za 3 dni czeka nas bardzo ważny mecz z Atletico? Coutinho i Dembele- zagraliście dobry mecz ostatnio? No to ławeczka. Suarez jest tykającą bombą i może dostać żółtko w każdym momencie... eh słabo słabo

7

Poważnie Anoeta? Mi się wydaje że to jeden z brzydszych stadionów

0

To jest u mnie "zwiastun" każdej lektury :D, pomaga w zrozumieniu, jednak za dużo informacji z tego nie wyciągne :/

4

Mało tego że "Nad Niemnem" nie powinno znajdować się w spisie lektur... to powinno być zakazane, przecież czytanie tego to masochizm...

0

Inna sprawa- czy to źle że chce świętować urodziny siostry skoro są ze sobą tak przywiązani? Te dni wolne to nie przypadek i nie wiem co w tym złego

0

Naprawdę uważasz że twój komentarz zmieni cokolowiek w kwesti kłótni "kto jest leszpe Leo czy CR7?"??

3

Świetny wynik, świetna gra, jestem zadowolony, szczególnie po tych ostatnich męczarniach, praktycznie w każdym meczu.
Jednak nie zapominajmy jak zagrała Girona, swoją grą aż prosiła się o manitę, oczywiście szacunek, ale jednak... Doceniam naszą grę, ale nie zmienia to faktu że mamy dołek, taki mecz to idealna chwila aby ta forma zwyszkowała, najlepiej na Chelsea- tam trzeba udowodnić naszą dyspozycję, a nie na (z całym szacunikiem) "wesołym" Giron ;)

0

A co to za różnia jak gra przeciwnik? To naturalne większość drużyn będzie grać autobus, inaczej będzie kończyć się tak jak dzisiaj, a my nie potrafimy sobie radzić z autobusami i to jest problem i z tego wynika kryzys

3

Messi:
2 Bramki
1 asysta
1 asysta drugiego stopnia
...45 min

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?