Kacper1432
Dołączył/a: grudzień 2013
Sława
5 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
28
Wielu nie chce Griezmanna, ponieważ nie ma gdzie go wstawić do 11, wszyscy powołują że Coutinho, Messi, Dembele, Suarez i Griezmann nie mogą grac razem w pierwszym skłądzie, a ja się zastanawiam dlaczego by mieli? To jest 5 zawodników, bardzo uniwersalnych, wystarczy że co mecz 1 z nich usiadłby na ławce, czyli każdy z nich grałby 4 na 5 meczy. Przykładowo: C-D-S-M, następny mecz C-D-G-M, inny, D-S-G-M itd. Genialna forma rotacji, kontuzje nie straszne, a na najtrudniejsze mecze, graliby ci co mają najlepszą formę. Skoro klub chce wydać 100mln na Griezmanna, to napewno mają to przemyślane i skonsultowane z Valverde, nie sprowadzaliby zawodnika na którego nie mają pomysłu, dlatego jestem w 100% na tak :)
0
A ja nie, łatwo można dostrzec ciekawe komentarze
0
Według mnie sytuacja jest oczywista: Ronaldo desperacko walczy o swój (ostatni) nowy, lepszy kontrakt w Real, do tej pory było baaaardzo wiele plotek o tym że CR chce odejść i w wielu przypadkach kończyło się to nowym kontraktem, myślałem że ten ostatno kontrak który Ronalod podpisał w poprzednim roku (?) będzie już naprawe tym ostanim, ale CR zobaczył ile zarabia Leo i Ney i chyba chciałby więcej, jednak coś czuję że w Realu kontraktu już nie dostanie, prędzej Perez go sprzeda (w co też wątpie), jak Ronaldo będzie tak grał do końca sezonu to może dostać ultimatum, albo siedzisz cicho z kontraktem co masz i zostajesz, albo robisz szopki i odchodzisz. Wątpie żeby Perez był chętny sprzedawac taką kure która znosi złote jaja nawet w takiej formie, ale wreszcie Ronaldo może przekroczyć granice
1
Ale tu nie chodzi o to że ja go nie lubie bo jestem kibicem Barcelony, Ramos jest ogólnie rzecz biorą nielubianym piłkarzem. Bardzo arogancki w wypowiedziach, baaardzo często odcina mu się mózg. To że ktoś jest kapitanem nie znaczy że musze go lubić, gdyby Suarez był kapitanem napewno nie byłbym z tego powodu zachwycony. Kapitan powinnien pokazywać klasę, dawać wzorce, a według mnie, poza zaangażowaniem to wszytskich innych cech mu brakuje
0
Amigo_Blanco, (pytam poważnie, bez żadnych uszczypliwości), naprawdę Ramos jest twoim ulubionym zawodnikiem? Możesz podać mi jakieś argumenty DLACZEGO? Bo powiem szczerze, jestem w szoku że można lubić Ramosa
1
Dlaczego większość narzeka na Gomesa, a mało kto na Roberto itd? Bo ile ku*** można przechodzić obok meczu? On nawet z Celta 5-0 był niewidoczny, Roberto gra słabo, ale to jest takiej klasy zawodnik że może jedną dobrą wrzutką/dryblingiem zmienić losy meczu, nie pamiętam kiedy coś takiego zrobił Gomes
4
Ten stadion jest naprawdę przeklęty, już nie raz Barca przyjeżdzała tu w wielkiej formie a RSSS w fatalnej. Dzisiaj: Latają jak po mefedronie, podają takie piły że to się w głowie nie mieści, niesamowite szczęscie- 2 bramki po rykoszetach i 1 od poprzezki i po koźle, każdą zbitą piłke RSSS wygrywa, to jest nieprawdopodobne
0
Dobrze że powiedziałeś, nie oglądam
4
Pomijając fakt że ten stadion jest taki trudno, to jest taki brzydki, fatalnie mecze się tu ogląda, szaro, brzydko, jeszcze dzisiaj ta wielka ściana za bramką. To chyba najgorszy stadion w La Lidze biorąc pod uwage aspekt wizualny jak i to jak nam na nim idzie...
10
Wiedz że to dla Barcy trudny teren skoro strzelcem gola dla Barcy podczas ostatniego zwycięskiego meczu w Lidze był Eto
0
Łoooo paaanie, co tu sie wylałooo :D
0
Na tą chwile to City ciągle jest niepokonane ;D
19
No panie Guardiola, z Fernandinho Busquetsa nie ulepisz ;)
0
Pięknie Firmino, brawo Live :D
2
Myślę że użytkownicy tej strony powinni poznać różnice między słowem "subiektywnie" a "obiektywnie" bo śmiesznie to wygląda jak ktoś używa zdań w trybie rozkzującym "ZRÓBCIE TO, MACIE BYĆ TACY I TACY" popierająć to subiektywną opinią że "TO JEST GŁUPIE, A TO JEST FAJNE" jakby to była wiedza obiektywna (A tak nie jest). Więc... Przestańcie (!) mówić ludzią co mają pisać i myśleć! To co dla was jest głupie nie znaczy że coś obiektywnie jest głupie! Bądzcie inni, macie być tacy jak ja bym chciał abyście byli!
1
O widzę moralizatorzy uczą moralizatorów że to co mówią jest głupie i śmieszne, niech każdy uważa i pisze jak mu sie podoba- moralizator
3
To już ten moment gdy kibice Arsenalu chcieliby aby żartowano z ich "4"... teraz nawet o tym 4 miejscu mogą zapomnieć
1
Perez coś dawno nie kupował, jeśli się zdenerwuje to może tak wjechać w ten rynek że nie będzie co zbierać, pytanie czy to pomoże
19
Dzisiaj pierwszy raz od dawna oglądałem tak dokładnie mecz Realu i powiem szczerze nie podzielam zdania że "Real gra dobrze, tylko nie chce wpaść". To prawda, Real dominował, szczególnie w pierwszej połowie, ale to nie była "dobra gra" tylko to co Real musi pokazywać mając takiej klasy zawodników. Real ma fatalną organizacje gre, w ataku nikt nie wie gdzie ma stać (i to nie jest kwestia "swobodnego ustawiania się" tylko zagubienia, to widać), odnoszę wrażenie jakby ZZ przedstawił im jakieś nowe schematy ale piłkarze na siłe chcą grać starym i wychodzi coś pomiędzy. Kolejny ich minus to Ronaldo... nie lubie Crisa, mimo wszystko zawsze mówie że jest to piłkarz który posiada wyjątkowe umiejętności i je doceniam... jednak to co gra teraz to jest dramat, chatyczne ustawianie się, dalej świetnie odnajduje go piłka w polu karnym ale co z tego skoro nic nie potrafi z nią zrobić, gdy dostaje piłkę za polem karnym to albo strzela bez sensu, albo holuję piłkę aby zrobić iluzje dobrej gry, czym zatrzymując każdą akcję- według mnie jest teraz fatalny. Marcelo... dramat i nawet nie chce mi się tego opiswyać, 13 dośrodkowań dzisiaj... mówi samo za siebie. Isco coś próbuje, Kroos cos gra z przodu jednak z tyłu nie istnieje, Casemiro nie potrafi się ustawić i pokryć, Busiemu może buty czyśćić, nie wiem jak ludzi mogą twierdzić że Brazylijczyk jest lepszy od Hiszpana, Modrić... trudno powiedzieć. To nie jest dobrze grający Real bez szczęścia- to jest słaby Real jadący na umiejętnośćiach indywidualnych
7
"Chciałbym żeby Zidane umarł"- prosto z fioletowej :)
40
Gdy nagle okazuję się że to 3-0 w El Clasico było w sumie dobrym wynikiem dla Realu XD
1
Dlaczego wszyscy emocjonują meczem jakiegoś średniaka La Liga z Villarealem?
33
"Żarty z -16 nie są już śmieszne, ile można śmiać się z tego samego"
No racja, teraz śmiejemy się z -19 XD
163
A jednak, Villarealowi udało się uniknąć sensacji i wygrywają
135
"Jeśli jest drużyna która jest wstanie odrobić taką stratę, to jest to Real Madryt"
Tydzień póżniej Real-Villareal 0-1
0
Hahahahah XD
1
Dużo ludzi na trybunach, wiele flag Kolumbi, pewnie w kraju dużo poruszenie że pierwszy ich zawodnik w Barcelonie
3
Mina w sklepie Barcy jak dzieciak w sklepie z zabawkami :D
33
No napewno są zachwyceni, dawno nie mogli nikomu z taką satysfakcją nóg połamać
18
Jezu jakie to jest szybkie :D