29

Znajdz sobie kobietę, z którą będziesz rozumiał się jak Alba z Messim :D

0

Kompletny

1

Jakiś tam młody z Leicester City :D

4

Jeśli jakiś klub dawałby za Gomesa te 40-50 mln to również skłaniałbym się do sprzedaży Portugalczyka, jednak według mnie Denis nie jest nam potrzebny w najmniejszym stopniu, na jego pozycji gra Iniesta, Coutinho, Paulinho i Alenia, z kolei Gomes jakiej formy by nie prezentował to zawsze jest zmiennikiem dla Rakticia, a biorąc pod uwagę że Ivan odgrywa teraz dużą role (a przy ofensywnym zawodniku jakim jest Coutinho może mieć jeszcze większo) - to oczywiste że będzie potrzebował zmiennika w miare podobnego charakterystyką do niego, czyli silnego, bardziej defensywnego niż ofensywnego i tu jestem bardziej za Gomesem

4

Zgadzam się że jest świetny, genialny transfer itd. ale dla mnie De Bruyne> Coutinho, mimo wszystko

92

Gomesa

2

Arda... wsytd, taki zjazd zaliczyć to się w głowie nie mieści, postawił na zrabianie a nie rozwijanie i teraz mamy... Turan to naprawdę był dobry zawodnik

0

Jak wygląda sytuacja z Mina? Podobno miał być dzisiaj w Barcelonie, a nie widzę aby ktoś o tym informował, coś mnie omineło?

4

A no bo oczywiśćie ty nigdy nie wątpiłeś w Paco, Denisa, zawsze wiedziałeś że Paulinho będzie dobrym transferem, o o Vermaelena byłeś zawsze pewny.

1

I co w związku z tym?

1


Jakby ktoś nie widział" Behind the scenes z dzisiejszej prezentacji Coutinho.
Widac jak ten chłopak się cieszy na samą myśl że tu jest (szczególnie w momencie wchodziena do tunelu prowadzącego na murawe Camp Nou), takich ludzi tu potrzeba :)

2

Pomysł pomysłem, ale jak wytłumaczyć to że Ronaldo pudłuję w prawie każdej sytuacji, że Marcelo zapomina jaką ma pozycje na boisku, że Benzema... jest Benzemą? W Realu nagle przestało działać wszystko, nie tylko taktyka

7

Nie wiem jak takie statystki wyglądają, ale na czysta logikę można wywnioskowac że średnio na 16 bramek 5 pada lewą, 5 prawą i 6 środkiem (statystycznie)

4

Obecna sytuacja Realu jest strasznie dziwna, wkońcu mają w skłądzie tych samych graczy którzy przez ostantnie 2 lata (bardziej lub mniej) dominowali, a teraz praktycznie każdy z nich gra FATALNIE, tak naprawdę cięzko ich skrytykować no bo przecież przed chwilą byli najlepsi, a teraz co? Zrobić czystkę w kadrze? Marcelo kilka miesięcy temu był najlepszym LO na świecie, z Carvajalem po drugiej stronie podobnie, Modrić z Kroosem tworzyli swietny duet, Casemiro genialnie kasował, Benzema może i nie strzelał, ale naprawdę robił robote dla Realu, Ronaldo może nie był geniuszem ale wtedy kiedy Real go najbardziej potrzebował to potrafił odpalić, a teraz? Marcelo, Carvajal, Kroos, Casemiro, Benzema i Ronaldo jedyne do czego się nadają to na szybką sprzedasz. Zwolnić Zidana? Przecież on w 2 lata wygrał wszytsko co mógł i to w historycznym stylu.
Oczywiście to nie moje problemy i się o nie nie martwię (oni powinni), nie mniej jednak sytuacja jest bardzo ciekawa i tak naprawdę cięzko znaleźć żródło problemu, chętnie wymienił bym się spostrzeżeniami z jakimś kibicem Realu (zapraszam :)) jak oni to widzą

0

Według mnie Barca nie zdecyduję się na wydanie 100mln na Griezmanna jeśli nie będzie miałą na niego pomysłu

0

Niecałe 8 tys

1

Ma ktoś jakąś fajną tapete na telefon z Coutinho w barwach Barcy? :D

0

Myślałem że gdyby odszedł Denis, Coutinho mógłby przejąć 6, jak Xavi :)

14

Ten jego uśmiech sprawia że sam chce się śmiać :D

2

Arda- 20

Deulofeu 20-30

Vidal-20

Mascherano 10 (lub za darmo?)

Denis 30

Gomes 40-50

To przy bardzo dobrych wiatrach, jednak myślę że 100mln Barca powinna wyciągnąć (doliczając jeszcze pensje)

1

AS jutro: Coutinho NIEŚWIADOMIE podpisał kontrak z Barceloną, sprawę dokładnie zbada Madrycki sąd, prawdopodbnie Barcelona będzie musiałą zapłacić miliard euro grzywny dla Liverpoolu

17

Rozmawiali dużo z Suarezem, czyli Luis nam transfer załatwiał :D

0

Wiadomo kiedy wraca Paco? Podobno miał wrócić 7 a tu nadal nic

8

Ja czasami mam wrażenie że ten człowiek chce żeby się z niego śmiali

1

Myślę że mimo wszystko twarz Casemiro usprawiedliwia kolegę wyżej :D

36

Imponujące jest jak Ivan świetnie spisuje się na pozycji Busiego. Mam nadzieje że gdy będzie grał Coutinho- Rakitić będzie grał jak w pierwszym sezonie Lucho, gdy bardziej skupiał się na zadaniach defensywnych i wspomaganiu Busquetsa, wtedy wygląda najlepiej

3

Naprawdę nie wiem co się stało z tym Real przez pół roku, o ile dwa lata temu Real naprawdę się ślizgał, to w poprzednim był najlepszy, patrzę na tą nieporadność Zidana i nie wiem jak to możliwe że oni Lige Mistrzów obronili.
O Barcelonie w drugim sezonie Lucho gdy wygrał Lige i PK mówiony że jest słabsza itd.... to jaki Real jest teraz?

17

Na fioletowej "Wicemistrzostwo się oddala" XDDD

7

"Celta trci punkty z Realem"- wygrałeś :D

39

Powoli, na spokojnie, bez ciśnienia a możemy mieć genialnego skrzydłowego, na lata (W porównania do Neymara)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?