0

Suarez rozpoczyna show

0

Najgorsze to wszytsko z romantyzmu :D, a najlepsze trudno powiedzieć, Lalka może

2

Walenie na stadionie Olympiakosu!!! [Zobacz nagranie]

6

Plusik dzisiaj również przy Pigue, mimo że nie zagrał jakoś "WOW" to wreszcie mecz bez większych błędów, może od tego meczu jego forma zacznie rosnąć

5

Można (i słusznie) mieć zastrzeżenia do stylu Barcy Valverde, jednak mimo wszystko, krytykując styl, trzeba powiedzić również że Ernesto nauczył Barce cierpieć (to o czym tak często mówił Lucho), Barca potrafi oddać piłkę i bronić pozycyjnie, gdy nie idzie (a jest tak często w tym sezonie), potrafimy zagrać na wynik i to dobrze, jednak grę trzeba poprawić

2

Bardziej denerwujące od Gomesa w pierwszym składzie jest chyba ten płacz co mecz że gra...

4

Nom, dobrze że tutaj jest taka idealna społecznośc że jak Real taką bramkę strzeli to nikt nie płacze

1

No świetny wybór był z tym meczem na TVP: Hazard na 3-3 ;)

0

Ale mecz w Londynie, Roma z 0-2 na 3-2

0

Prezydent Barcelony widocznie musi mieć jakieś braki, nie ważne kim jest

1

Kolarov co Chelsea porobil O.O

0

Myslę że patrząc na grę można cieszyć się z wyniku, mamy 5pkt przewagi nad Realem i mecz z Atletico na wyjeżdzie za sobą, pod tym względem jest dobrze... Jednak gra nie przekonuje niestety

0

Epika, Liryka, Pomysł na gre Barcelony

4

Tak, to zdecydowanie największy problem w tym momencie

0

No już nie róbcie takih akcji, każdy ma głos i niech wynik będzie uczciwy a nie oddawanie kilku głosów...

1

Do kiedy to jest?

0

To że świat straciłby El Clasico to jest nic, świat straciłby Lige Hiszpańską którą poziomem rywalizowałaby z Liga Francuską (no chyba że Barca w niej grała), o ile Real sam napewno utrzymałby się na najwyższym poziomie to sama Barcelona mogłaby podupaść

0

Hiszpańska

1

Gdzie Mathieu powiedział że przez nich nie grał... litości

0

No to co PSG? Jakies 6-1 teraz w Monachium?

12

Nie no jak jak czytam że Mathieu mógł zostać- "przecież dobry jest" to już nie wiem czy się śmiać czy płakać...

0

Dafika85?

1

Słabo gra i już sprzedawany jest

4

Po 5 bardzo dobrych meczach naszej pomocy, przychodzi 45min słabszej gry i już pojawiają się wnioski że "nasza pomoc jest jednak drewniana"

3

Istnieją jeszcze ludzie którzy próbują zrozumieć ruchy zarządu Barcelony?

3

Teraz się będą targować że "gdzie są hejterzy Paulinho", "teraz tak gadasz a go wyśmiewaleś" hur dur... z tego co pamiętam krytyka dotykała zarządu który przez miesiąc wynegocjował wypłacenie klauzuli za gościa z Chin, a to że Paulinho nagle gra dobrze nie świadczy że ludzi krytykujący ten transfer są "debilami", ani że ludzie którzy w niego wierzyli (mimo że ich sobie nie przypominam) są geniuszami.

1

No tak- piłkarz Getafe

0

Mamy trzech Suarezów na boisku?

19

Alves znowu w Barcelonie :D
Iniesta dzisiaj geniusz
Messi standardowo
Rakitić wreszcie ustawiony tam gdzie trzeba, gra świetnie
Busi ogromna pewność
Obrona stalowa
Alba aktywny niesamowicie
Dembele z przebłyskami, ale jednak zagubiony narazie

Suarez jednak bez formy, za dużo niedokładności

2

Buffon to jest taka klasa że aż mam potrzebe pisania o tym mimo że wszyscy i tak o tym wiedzą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?