Kacper1432
Dołączył/a: grudzień 2013
Sława
5 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Suarez rozpoczyna show
0
Najgorsze to wszytsko z romantyzmu :D, a najlepsze trudno powiedzieć, Lalka może
2
Walenie na stadionie Olympiakosu!!! [Zobacz nagranie]
6
Plusik dzisiaj również przy Pigue, mimo że nie zagrał jakoś "WOW" to wreszcie mecz bez większych błędów, może od tego meczu jego forma zacznie rosnąć
5
Można (i słusznie) mieć zastrzeżenia do stylu Barcy Valverde, jednak mimo wszystko, krytykując styl, trzeba powiedzić również że Ernesto nauczył Barce cierpieć (to o czym tak często mówił Lucho), Barca potrafi oddać piłkę i bronić pozycyjnie, gdy nie idzie (a jest tak często w tym sezonie), potrafimy zagrać na wynik i to dobrze, jednak grę trzeba poprawić
2
Bardziej denerwujące od Gomesa w pierwszym składzie jest chyba ten płacz co mecz że gra...
4
Nom, dobrze że tutaj jest taka idealna społecznośc że jak Real taką bramkę strzeli to nikt nie płacze
1
No świetny wybór był z tym meczem na TVP: Hazard na 3-3 ;)
0
Ale mecz w Londynie, Roma z 0-2 na 3-2
0
Prezydent Barcelony widocznie musi mieć jakieś braki, nie ważne kim jest
1
Kolarov co Chelsea porobil O.O
0
Myslę że patrząc na grę można cieszyć się z wyniku, mamy 5pkt przewagi nad Realem i mecz z Atletico na wyjeżdzie za sobą, pod tym względem jest dobrze... Jednak gra nie przekonuje niestety
0
Epika, Liryka, Pomysł na gre Barcelony
4
Tak, to zdecydowanie największy problem w tym momencie
0
No już nie róbcie takih akcji, każdy ma głos i niech wynik będzie uczciwy a nie oddawanie kilku głosów...
1
Do kiedy to jest?
0
To że świat straciłby El Clasico to jest nic, świat straciłby Lige Hiszpańską którą poziomem rywalizowałaby z Liga Francuską (no chyba że Barca w niej grała), o ile Real sam napewno utrzymałby się na najwyższym poziomie to sama Barcelona mogłaby podupaść
0
Hiszpańska
1
Gdzie Mathieu powiedział że przez nich nie grał... litości
0
No to co PSG? Jakies 6-1 teraz w Monachium?
12
Nie no jak jak czytam że Mathieu mógł zostać- "przecież dobry jest" to już nie wiem czy się śmiać czy płakać...
0
Dafika85?
1
Słabo gra i już sprzedawany jest
4
Po 5 bardzo dobrych meczach naszej pomocy, przychodzi 45min słabszej gry i już pojawiają się wnioski że "nasza pomoc jest jednak drewniana"
3
Istnieją jeszcze ludzie którzy próbują zrozumieć ruchy zarządu Barcelony?
3
Teraz się będą targować że "gdzie są hejterzy Paulinho", "teraz tak gadasz a go wyśmiewaleś" hur dur... z tego co pamiętam krytyka dotykała zarządu który przez miesiąc wynegocjował wypłacenie klauzuli za gościa z Chin, a to że Paulinho nagle gra dobrze nie świadczy że ludzi krytykujący ten transfer są "debilami", ani że ludzie którzy w niego wierzyli (mimo że ich sobie nie przypominam) są geniuszami.
1
No tak- piłkarz Getafe
0
Mamy trzech Suarezów na boisku?
19
Alves znowu w Barcelonie :D
Iniesta dzisiaj geniusz
Messi standardowo
Rakitić wreszcie ustawiony tam gdzie trzeba, gra świetnie
Busi ogromna pewność
Obrona stalowa
Alba aktywny niesamowicie
Dembele z przebłyskami, ale jednak zagubiony narazie
Suarez jednak bez formy, za dużo niedokładności
2
Buffon to jest taka klasa że aż mam potrzebe pisania o tym mimo że wszyscy i tak o tym wiedzą