0

Hmm, też ciekawa opina, jednak jak mówiłem- próbujemy opierać sty gry na naszej najgorszej formacji- na pomocy, nie mamy odpowiednich zawodników, a trudno o takich, Real ma szczęscie bo ma pomocników myślę bardzo podobnych do Xaviego i Iniesty (jednak daleko im do nich) dzięki czemu mogą sobie na ten styl pozwolić, a w Barcelonie mało że takich nie ma, to na rynku też nie widać, Seri? Może i tak, ale mam wątpliwości czy to jest ta półka.
Ogólnie są dwie opcje: Moja- gdzie Barcelona zmienia swój styl dzięki czemu będziemy stawiac mniejszy nacisk na linię pomocy i (według mnie) łatwiej będzie wyciągnąc z tych zawodników to co najlepsze
I twoja opcja- Czyli trzymanie się naszego stylu za wszelką cene- do czego jednak Barcelona potrzebuje transferu klasowych (i odpowiadających stylem gry) pomocników, ponieważ to na nich jest kładzione największy nacisk w tym systemie.

0

Niby do dobrze że Barcelona nie chcę tracić swojego stylu, posiada tego typu wartośći, jednak z drugiej strony- bardzo ogranicza to klub. Mam wrażenie że większość piłkarzy którzy przychodzą do Barcelony, (grający bardzo dobrze w poprzednich klubach), grają tu zdecydowanie poniżej swoich możliwości i oczekiwań kibców, właśnie przez to że tak trudno się tu gra

0

Co do stylu- zgadzam się w stu procentach. Wydaje mi się że błędne jest ciągłę dążenie do stylu gry jaki Barcelona wykreowała na przestrzeni ostatnich lat. Styl Barcelony oparty jest na grze pomocników, jeśli pomoc gra słabo- cała Barca gra słabo, w momencie gdy brakuje pomocników takich jak Xavi czy Iniesta w najlepszej formie, Barca powinna coś zmienić, coś takiego było w pierwszym sezonie Lucho- kontrataki, szybkie transportowanie piłki z obrony do ataku, jednak mam wrażenie że im dłużej Lucho był trenerem, tym bardziej oddalał się od tego co sam wprowadził, aktualnie u Valverde nie widzę żadnych przełomowych zmian, ale nie oceniam, nauczyłem się (od Lucho i Robert :D) że każdemu należy się czas i nie można nikogo za szybko oceniać.
PS: Fajny nick ;)

0

Czemu mam się trzymać? O co chodzi?

3

Opowiadałem dzisiaj kumplowi (który nie interesuję się piłką za bardzo) o co chodzi w tej Barcelonie, czemu tak źle itd i jeszcze bardziej zdałem sobie sprawę co tu się dzieje w tym klubie, jak zacząłem mówić o zarządzie- nie mogłem skończyć bo tych głupot jest za dużo, kolega tylko sie śmiał i pytał- "dlaczego tak zrobili?" a ja mogłem odpowiedzieć tylko "nie wiem". Jaka to jest chora sytuacja

16

Po tranferze Neymara- "Dembele, Coutinho i Seri i będzie super"
Po 2 tygodniach negocjacji- "Dembele i Coutinho i będzie super okienko"
Aktualnie-"Dembele i Seri i będzie dobrze"
Moża zarząd sobie to zaplanował? I w ostatni dzień okna sprowadzą Seriego i będziemy zadowoleni że w ogóle kogoś mamy? Geniusze w tym zarządzie

26

Real wprowadza z ławki Ronaldo, a Barca Denisa Suareza XD

0

Ja już czekam aż ten mecz się skończy, nawet taki wynikiem...

12

Jak to się cholernie cięzko ogląda...

1

Komentarz Ruska na streami: "Deulofeu... a ić!!!" XDDD

5

"Jeszcze Neymar za Barcą zatęskni", no nie wiem kto tu narazie za kim tęskni ;)

0

Jakby ktoś się zastanawiał jak wygląda sytuacja Barcelony w tym momencie- to Pigue zaprezentował :)

1

Boże jak ten Isco nas robi :/

12

Przed chwila biegłeś na 800m a już na La Rambli jesteś?

7

Włączyłem mecz PSG aby zobaczyć debiut Neymara, ale już mi się odechciało, padaka ta gra jakaś, Neymar próbuje klepać z nimi jak z Suarezem Iniesta i Messim... powodzenia ;)

1

nie

9

Nie wiem czy tylko w Polsce tak jest(przez to że nie ma Polaków?) ale wielobój lekkoatletyczny jest bardzo niedoceniany (jest o nim bardzo cicho), a jest to najbardziej wymagający sport, mam do tych sportowców OGROMNY szacunek, do każdego kto próbuje w ogóle tej dyscypliny, nawet jeśli zawsze kończy daleko w tabeli, a Ashton Eaton to fenomen sportowy. Wielkie brawo dla każdego sportowca który poświęca tak dużo czasu na nauke każdej dyscypliny

2

Brawo Kamila!!! Bardzo cenny brąz, rywalki poza zasięgiem, mimo wszystko świetna sprawa, brawo brawo brawo!!! :D

2

Licwinko co robi :D Brawo!!!

0

Widziałęm, na początku myślałem że to taki okropny tatuaż, ale to podobno makijaż :D

0

Grał dużo częściej od Semedo w presezonie, czym można łatwo wywnioskować że na ten moment Valverde stawia Vidala wyżej od Semedo

0

Wydaje mi się że wyjdzie Vidal zamiast Semedo

0

Mam tak samo, jeszcze sobie przypomniałem że Neymara już z nami nie ma :/

6

No nie wiem, dla mnie ważniejsze jest El Clasico

2

On już dostał za dużo szans

0

Właśnie- jest niezłym pomocnikiem- my już takich nie potrzbujemy :/

1

Nie wiem jak innych ale mnie juz takie żarty w tej sytuacji bardziej dobijają niż śmieszą

1

W porządku, ale ostatnio tutaj tak często używa się określenia niewolnik (co jest strasznie głupie), że już wymiotować się chce :/

0

Kolejny który nazywa piłkarza w klubie niewolnikiem...

3

Co do ludzi (jeśi tacy istnieją) broniących Paulinho. Jestem osobą która nie skreśla specjalnie zawodników, nauczyłem się tego dzięki sytuacji Roberto, ale Paulinho się nie da obronić... nawet niech on będzie "niezłym" pomocnikiem, ale my takich do cholery nie potrzebujemy, to jest kolejny gracz o podobny profilu co Rakitić i Gomes, tylko dużo lepszy w defensywie i dużo gorszy w rozegraniu, po co on nam? Jeśli ma grać na pozycji Rakiety, to rozegranie z poziomu słabego, spadnie do poziomu żałosnego, jeszcze w dodatku bez Neymara, jeśli ma grać na pozycji Busiego... to po co? To nie jest DP o profilu jakiego Barca potrzebuje, a jeśli będzie grał za Busiego to tylko ze słabszymi drużynami, a tam spokojnie może grać Samper- no sory ale jego kiedyś trzeba ogrywać! Mało tego, facet kosztuje 40mln- ma 29 lat i ma być prawdopodobnie zmiennikiem 4 wyboru (40mln!!! 29 lat!!!), to jest koszmar, mamy pełno pomocników, z czego może 1/2 wyróżnia się poziomem, jeśli my bedziemy każdego średniaka przyjmować bo przecież nie jest najgorszy to daleko nie zajdziemy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?