Kacper1432
Dołączył/a: grudzień 2013
Sława
5 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Według mnie do pierwszej 11 się za bardzo nie nadaje, genialny zmiennik, gracz zadaniowy lub pierwszy skład na słabyszych przeciwników (na DP za Busiego), jednak moim zdaniem, mimo że Roberto jest świetny, to brakuje mu pewnych umiejętnośći do gry na rozegraniu na takim poziomie na jakim byśmy chcieli (na DP tak- ale tam jest Busi). Roberto ma BARDZO dużo atutów, przez co może grac prawie na każdej pozycji, jednak do pomocy potrzeba kogoś o określonym profilu.
Jednak wiem że wielu tu chciałoby Roberto w pomocy i nie krytykuje tego- jest to tylko moje zdanie ;)
1
To samo sobie myśle, gazeta napisze że ktoś coś tam komuś powiedział w szatni itd, a ludzie w to wierzą, nie zastanawiając się nawet skąd ta gazeta miałaby to wiedzieć
0
Słowo klucz "przeprosi" no i oczywiście żródło MD, ta gazeta musi mieć swoich ludzi w domu każdego piłkarza że takie informacje ma ;)
5
A co tu jest do pojmowania? Są ludzie którzy siedzą tu 24/7 i jak widzą tą samą informacje to sie denerwują bo "było", idiotyczne bo idiotyczne ale co z tym z zrobisz?
0
I tu się zgadzam, poza tym- nie mieszajmy histroi ze sportem...
Bo wiadomo, Lewy tam gra w Bayernie to "dalej Lewy- POLAK RODAK, dalej Bayern", ale jak już reprezentacja to "nie nie, ta nazistowska kadra? Stfuuu"
0
Właśnie nie, zobacz że Niemcy na Euro grali już troche innym składem niż na Mundialu, wymiana pokoleniowa zaczeła się zaraz po Mistrzostwach Świata, gdy odszedł Bastian i Lahm, skład Niemców na Euro było troche eksperymentalny
0
A no tak... 2 wojna, słusznie, 80 lat temu? Nie ważne! PAMIĘTAMY, Polska Walcząca itd
A tak na serio ,można kogoś nie lubić, sam za bardzo za Niemcami nie przepadam (z innych powodów) ale wyrzucanie flustracji na FB takie Polskie- Niemcy na nic nie zasługuja ;)
13
Niemiecka myśl szkoleniowa jest genialna, wiele się mówiło o tym że Francja ma tylu świetnych piłkarzy, tyle skłądów itd. a tak naprawdę najlepszą sytuacje mają właśnie Niemcy, GENIALNE szkolenie, mimo że nie ma może takich nazwisko jak we Francji czy Hiszpani, ale ich gre, w każdym roczniku, wygląda tak samo świetnie, od najmłodszych lat wpajana bardzo dobra Niemiecka myśl szkoleniowa. Dodtakowo Loew robi to czego nie zrobili Hiszpanie, czyli wymiany pokoleniowej po sukcesie, Hiszapanie dopiero teraz się nagle obudzili że trzeba młodzież wprowadzać do składu, a Loew? Mistrzostwo świata i wymiana skłądu, wiele szans na młodych i ten puchar Konfederacji dał im teraz ogromne doświadczenie kadrowe, będzie miał Loew z czego wybierać za rok. Niemiecka piłka ma się dobrze, a prawdopodobnie będzie miała się jeszcze lepiej
0
Nie wiem czy to chodzi o tą "Polską mentaność" czy o co, ale na fb wszędzie reakcje wrr i jakieś komentarze obrażające Niemców, to samo było po u21, ahh
0
Słowo klucz "jest dopiero początek okienka transferowego"
A poza tym szum w mediach- nie równa się- postępy w sprawie transferów, bardzo prawdopodbne że prowadzimy negocjacje ale media o tym nie wiedzą
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Nie wiem czy wiesz (i ci którzy sypią podobnymi pomysłami) że wykupienie zawodnika i wypozyczenie go na następny sezon (o 2/3 już nawet nie wspomnę) nie jest takie łatwe jak ci się wydaje. Po pierwsze: (zakładając że chcesz wypożyczyć piłkarza do drużyny w której gra obecnie, bo to najlepsza opcja) to dlaczego aktualny klub miałby się na to godzić? To jest w ogóle nie na ręke, w następnym sezonie za takiego zawodnika mogą zarobić dużo więcej. No chyba że chciałbyś wypożyczyć piłkarza do innego klubu, tu się pojawiają różne problemy, żadko piłkarze (szczególnie takiej klasy) godzą się na takie posunięcie, wypożyczenia są zazwyczaj do słabszych klubów, lepsze drużyny nie chcą wypożyczać klasowych piłkarzy bo się to im nie opłaca po prostu, lepiej go kupić.
Serio jest wiele kwesti z wypożyczeniami które sprawiają że są one nie opłacalne, dlatego mało topowych klubów to robi, wypożyczani są młodziki którzy musza się ogrywać itd. ale nie gracze pokroju Dembele. Wiem w FIFI to fajnie działa, dajesz młodego na wypożyczenie on się rozwija i wszystko spoko, ale naprawdę to tak nie wygląda.
57
Barcelona- Codziennie niskie ceny!
0
Dzięki wszytskim, pojawiło się kilka tytułów których raczej nie słuchałem a musze to zrobić :)
3
Jak dla mnie jego obecność w Barcy jest nieporozumieniem, już przychodził do nas jako wzmocnienie i nawet oficjalnego meczu nie zagrał bo Lucho na samym treningu był w stanie dostrzec że się tu nie nadaje, jak widac miał racje bo nie widzę większej róznicy międzie Deulofeu 3 lata temu a Deulofeu teraz, mam nadzieje chociaż że na nim zarobimy (w co wątpie) jeszcze przyznaje że chce zostać na jeden rok, zero amibicji,
0
Jakie są wasze ulubione piosenki Eminema? Ostatnio znowu mnie wzieło na słuchanie jego piosenek :)
0
Barcelona nie jest gotowa na niego...
1
Według mnie to że nie ma go na plakatach itd. nie jest oznaką tego że jest to "przesądzone", tylko tego że coś jest na rzeczy, pewnie klub nie ma pewnośći czy Marco zostanie na kolejny sezon i nie chce umieszczać go na reklamach itp. Napewno są prowadzone ostre dyskusje, ale powiedzmy sobie szczerze- PSG jest jednym z klubów z którym najtrudniej się handluje, im sprzedawanie najlepszego piłkarza nie jest w ogóle na ręke pod żadnym względem
0
Werner piękna asysta
2
Jeszcze się okno transferowe nie zaczeło a ja już mam dość tych plotek :/
0
Ale to jest kwestia wyboru, może strzelać jako pierwszy i dać pewność, może strzelać jako ostatni i pewnie zakończyć
0
Serio nie rozumiem, to że zawodnik strzela karnego jako ostatnio oznacza że chce być bohaterem? W wielu sytuacjach to ten najlepszy zawodnik strzela karnego jako ostatni, ponieważ ten ostatni karny jest najtrudniejszy, jeśli ktoś go zmarnuje to nie ma jak go odrobić, ale oczywiście, każdy powód jest dobry żeby wyśmiać Ronaldo :D, co z tego że nawet nie miał jak strzelić? Śmiech na sali "haha"
1
Co jest żałosne?
0
To niezły "ręcznik" ;)
0
Po co komu karny?
0
A ja nierozumiem co jest śmiesznego w tym że klub nie chce sprzedawać swojego zawodnika, widocznie jest on dla nich ważny więc chcą 50mln, co mają podać 20mln?
0
Xavi, aby nasz pomoc wyglądała tak jak kiedyś :/
0
Powiedz że Ter Stegen nie popełnił błędu
0
Ter Stegen co zrobił...
0
Jeszcze się okno transferowe na dobre nie zaczeło a Monaco jest wykupywane na lewo i prawo :/, coś czuję że mogą mieć problem w następnym sezonie i to duży