0

co?

1

Pewnie dlatego że jest LO a jak grał na PO to grał fatalnie

5

Podoba wam się to że Niemieckie drużyny kończą sezon ze strojami na przyszły sezon? Bo mi niekoniecznie, jak wygrywasz puchar i masz zdjęcia w strojach z następnego sezonu, wspomnienia się mieszają :v

1

Jest już Bernardo Silva

0

Lepiej żeby do Juve nie przechodził, mogą być zamocni :D. Wątpie w transfer do Barcy (tak samo jak do Juve) ale kto wie. Wiem tyle że Pogba stracił na tym transferze baaardzo dużo (sporotowo oczywiście, finansowo to wiadomo)

0

Jednak Mbappe odpalił dopiero w drugiej cześci sezonu, trzeba o tym pamiętać, Neymar grał strasznie w kratek, a Suarez mimo dobrego sezonu to mimo wszystko był to chyba jego najgorszy sezon w Barcy, do 11 zamiast nich dałbym Aubameyanga Lewgo lub Dybale, ewentualnie Kane

0

Mimo że 11 wygląda całkiem nieźle to jednak brakuję tam kilku zawodników min Juventusu, Osobiście dałbym Bonucciego zamiast Godina, Dybale za Alexisa i Kane/Aube za Mbappe

0

To chyba logiczne że jak zespół gra słaby sezon to trener traci łatkę "dobrego/najlepszego" (w danym momencie oczywiście) i jest tak w wielu czołowych drużynach

1

Myślę że gdyby Pogba zdecydował się zostać w Juventusie, to teraz Juve byłoby najlpeszą drużyną świata (o ile nią nie jest). Myślę że brakuje tam jeszcze jednego klasowego pomocnika i będzie świetnie

1

Można mówić że ZZ ma szczęście i tak dalej, ale trzeba temu facetowi przyznać że pasuje do tego Realu, nie wiem co jest w nim tak wybitnego że Real pod jego wodzą gra tak świetnie, ale wychodzi mu to i brawa dla niego. Oczywiście tego zdania nie podzielam, ale gdybym był Perezem to też bym tak powiedział ;)

0

Według mnie byłoby to świetne wyjście i dla Alexisa i dla Bayernu, dodatkowo może one grać na środku ataku więc wrazie kontuzji Lewego może go zastąpić

3

No jeśli Real wygra LM to świat słusznie oszaleje

0

Prawy obrońca

0

Chyba się dzisiaj skusze na mecz Hamburgera z Wolfsburgiem, 16 i 15 miejsce w Bundeslidze i dwa naprawdę duże zespoły będą walczyć o utrzymanie, Wolfsburgowi wystarczy remis, a Hamburger musi wygrać aby się utrzymać, z tego co wiem to Hamburger gra w Bundeslidze od początku jej założenia i nigdy nie spadł więc ten mecz może być naprawdę dobry. Typuje remis 2-2 ale wszystko może się stać :D

1

No właśnie, tylko że oni nie szanuja praw i obowiązków.
Co do tych Polaków... nie wiem co oni robią za granicą (podejrzewam że jeźdzą pijani itd, popraw mnie), to czego by nie robili to jest różnia między tym co robi ten procent Polaków za granicą, a tym z robi procent Imigrantów w Europie (ataki terrorystyczne). Naprawdę nie wiem, jak widząc to co się dzieje w europie można chcieć ich tu w Polsce, pomoc jest potrzebna itd, ale czasami trzeba odpuścić, aby być bezpiecznym

13

Jeszcze Real nie wygrał ligi

28

Myślę że po tym sezonie tacy "kibice" się znajdą :D

2

Portugalia wygrała eurowizje? Ale ból, nie moge z tym żyć, znowu kraj Ronaldo, w ogólne Portugalia nie powinna istnieć...

0

Dla tych co piszą że Celta ma minimalne szanse i nie ma na co liczyć. Przypominam że w takich meczach jak Barcy z Alaves, Deportivo czy Malaga też nikt się nie spodziewał straty punktów a jednak, więc to oczywiste że Real jest faworytem ale różne rzeczy się w piłce dzieją, inna sprawa że Real wie jak blisko mistrza jest i bedzie grał podwójnie zmotywowany ale może to być też ich minus, grając z myślą że jak przegrają to stracą mistrzostwo
Typuje dzisiaj łatwe zwycięstwo Realu, ale trzymam kciuki za Celte

0

Nie chcę mi się już dalej dyskutować, nie pamiętam gdzie się wyrazał "o nas" w ten sposób bo ja widziałem jak czytał komentarze poszczególnych użytkowników i do nich się odnosił (słusznie zresztą), nie widziałem jak obraził piłkarza Barcelony, więc bez przedstawionych dowodów nic mi tu nie udowodnisz. Też nie jestem jego całkowitym zwolennikiem, bo w wielu sytuacjach mówi jakby on wiedział wszystko, że tylko jego zdanie jest prawdziwe, jednak to nie znaczy że mam nagle przestać słuchać jego piosenek (które moim zdaniem, są naprawdę dobre), kropka

1

A czy on mnie obraził? W żadnym filmie nie zamieścił mojego komentarza. A że być może chodzi ci o to że gdzieś powiedział że "kibice na forach Barcy są tacy i tacy" to się pod tym podpisuję, bo znajdują się kibice z którymi można fajnie podyskutowac ale to jest mniejszośc i moim zdanie społecznośc kibiców Barcy (i Realu) w polsce jest na bardzo niskim poziomie i to jest moje zdanie. Nie wiem o co ci dokładnie chodzi sugerując że mnie obraził ale wnioskuje że o coś takiego

3

To idź i słuchaj, czy ktoś ci tu zabrania? Nigdy nie wychodziłem z założenia że jak kogoś/czegoś nie lubie to nie słucham/oglądam u nich piosenek/filmów, TVN nie lubie, ale jak jak leci fajny film to oglądam, Bibera nie lubie, ale jak nagra fajną piosenke to czemu mam jej nie słuchać? Jeśli masz takie zasady to proszę bardzo, ale nie musisz mi ich wykładać

1

No tak, powinnienem zaprotestować w ten sposób- nie słuchać jego piosenek, ale mu dowal w ten sposób...
Po pierwsze- nie musze kogos lubić aby słuchać jego piosenek.
Po drugie- To że ty masz taką opinie na jego temat, nie znaczy że ja też ;)

1

Proszę bardzo :)

0

Ja pamiętam go z Porto, już wtedy był fajnym obrońcą, jednak teraz narawdę się rozegrał

5



Nowa piosenka od Footroll, dla mnie świetne :D

1

Buffon- Marcelo- Pigue- Bonucci- Carvajal- Modrić- Kante- Thiago- Neymar- Lewandowski- Messi

0

Mam pytanie, do osób wtajemniczonych. Jakie są mandaty za jazdę autobusem miejskim bez biletu, dzisiaj musiałem jechać (a że u mnie nie przyjmują okrągłych kwot, tylko wyliczone), nie miałem jak zapłacić bo miałem całe 10 zł, niestety dostałem sprawdzony a mandat wyniósł 200 zł, dziwi mnie to bo gdy znajomi dostawali mandaty było to ceny około 50 zł. Z tego co wiem przepisy się zmienił ale mógłby mi ktoś to objaśnić?

2

Wątpie zeby ktoś oglądał Villarrel ;)

0

Skoro sędziowie tak bardzo za Real to co Digne na boisku robi?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?